ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Какво е заплащането за оперативен счетоводител и редовно ли се плаща заплата и осигуровки (осигуряването върху пълния размер на заплатата ли е), какво е отношението на прякото ръководство (гл. счетоводител, мениджър), колектива в счетоводството/администрацията как е като отношение и численост, условията на труд в счетоводството как са?

МОЖЕЛИ НЯКОИ ДАМИ КАЖЕ ДАЛИ  ЕИМАЛ ПРОБЛЕМ С НАПУСКАНЕТО ОТ ТАЗИ ФИРМА .АКО СИ С  ВРЕМЕНЕН ДОГОВОР .

Чехите са дошли за да се подиграват с нас. Ние за тях сме роби. Едни працовници на, които труда им струва една чорба. Но баламурниците свършиха! Заради тези, които все още стоят там са такива заплатите. На тези хора не им се работи и затова са в тази фирма, защото работата е затъпяваща и лека! Заради такива като тях България е с най - ниски доходи в Европа. Продадохме се на западняците - земи, терени, заводи и т.н.

Нямам думи за тази фирма.Скоро бях на интервю за работа.Като за начало добре,визуално външно, фирмата е с доста европейски вид.Влизате ,като самото влизане  е под контрол на охраната.Настаняват ви, в нещо като офис и започва интервюто.Обясняват ви чрез една дъска на която нагледно се пише всичко което ви интересува.Браво отлично и европейско отношение към кандидатите.И какво следва ,работа на 3 смени, плюс нощна,понякога и съботите са работни,понякога и по 12 часа,а има и вариант , графика да е друг и да почивате когато се падне.Добре, може някак си ,да си затворим очите за експлоатацията на работниците като роби, обаче какво следва...? Уникалната ,космическа заплата от 330лв чисто.И ти обясняват, как може да се вдигне с покриване на някаква норма,някакви измислени бонуси и т.н.Ако искаш да ползваш столовата ,ти вземат 50 процента или 2 лева от фабриката и 2 от теб.После има и тест,отиваш при някой работник и ти показват какво се прави,ама не седиш а и ти работиш да те видят дали си сръчен(това по време на интервюто)така, че не се обличайте много офицялно.След което получавате информация дали сте одобрен.Само мога да кажа,че съм изумен от изискванията ,на фона на символичната заплата от 170 евро.Така, че вие преценете ,залужава ли си изобощо да кандидатствате, камо ли да отидете до там.

Относно коментара по - надолу. Какви заплати около средните за Русе говорите? Аз за 2 месеца там не можах да хвана и 300 лв. както и повечето колеги. Ако трябва да съм точен - максималната заплата, която получих е точно 292 лв. за месец Май 2014 г. Дневния надник е около 14-15 лв. + нормата - 120% норма е около 6-7 лв. върху твърдия надник!!!! А, 120% не можеж да правиш всеки ден!!!! Осигуровки НЕ се плащат върху реалната заплата и мога да го докажа с разписка от НОИ, но това не е проблем, понеже са по високи от реалната ти заплата, което е единственото ''хубаво''
Ваучерите са 60 лв. като във ВСЯКА фирма,която дава ваучери, така, че това не е повод за гордост! Всяка фирма в Русе, която има служебен транспорт си е за тяхна сметка, така, че и това отпада от графата ''позитиви''! Със столовата е същата работа - КАТО ВЪВ ВСЯКА ФИРМА СЪС СТОЛОВА!!!  И да, заплатите не се бавят.... то оставаше и тези МИЗЕРНИ заплати да се бавят....

ВИТТЕ предлага условия на работа, които са много по-добри от средните за Русе и региона. Фирмата предлага безплатен транспорт, субсидия за ползване на столовата и ваучери за храна в максималния допустим размер от 60 лв месечно. Заплащането в производството е около средното за Русе и региона, като почти всяка година се индексира с някаква сума. Изплащането на заплатите никога не се бави. Осигуровки се плащат върху реални заплати, няма нищо под масата. Не знам какво е положението със заплатите в администрацията, но е факт че голяма част от хората са там от самото начало, от 2010 година. Работата е много, но ако свикнеш няма да имаш проблеми. Правят се и компромиси, а ако работиш през уикенда ти се заплаща съгласно КТ.

фирмата Witte Automotive не струва. Некоректност, искат обучени служители с опит и поне два езика - и предложението е 600лв брутно, никаква обективност в преценките и експлоатиране на служителите,които вече са се обвързали с фирмата. Възможност за израстване - само ако "слушаш", не изказваш мнение и се подмазваш на неграмотните "меринджеи". Само погледнете правописа в мнението на единствения потребител, който оценява фирмата с положителни оценки. Това може да е единствено някой неграмотен служител, от по-високите управленски структури, който незнайно как е стигнал до там и се опитва да подобри реномето на фирмата, защото хората вече са наясно за условията на работа там, а Русе не е безкраен трудов пазар. Бият се в гърдите, че са Чешка фирма с Германско участие и високи стандарти, но стане ли въпроз за заплащане нещата се принизяват до възможно най-ниските стойности на работна заплата.

фирмата Witte Automotive неструва. Некоректност, искат обучени служители с опит и поне два езика - и предложението е 600лв брутно, никаква обективност в преценките и експлоатиране на служителите,които вече са се обвързали с фирмата. Възможност за израстване - само ако "слушаш", неизказваш мнение и се подмазваш на неграмотните "меринджеи". Само погледнете правописа в мнението на единствения потребител, който оценява фирмата с положителни оценки. Това може да е единствено някой неграмотен служител, от по-високите управленски структури, който незнайно как е стигнал до там и се опитва да подобри реномето на фирмата, защото хората вече са наясно за условията на работа във фирмата, а Русе не е безкраен трудов пазар. Бият се в гърдите, че са Чешка фирма с Германско участие и високи стандарти, но стане ли въпроз за заплащане нещата се принизяват до възможно най-ниските стойности на работна заплата.

Не започвайте работа в тази фирма! Смешно и срамно заплащане, некоректни, шуробаджанащина. Човешки ресурси - нагли, некадърни, злобни и некоректни - чуждопоклонници. Инспекцията по труда няма да им прости.

стартовата е 2000 лв добре е . има и вазможностти да се овеличава . няма да збаркаш