Информационно Обслужване АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2&markers=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2

Информационно Обслужване АД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Занимавал съм се доста дълго време като системен администратор към фирма, която съпортва корпоративни клиенти и доста често съм се сблъсквал с настройване на КЕП към различните доставчици.

От КРС излизат 5-6 доставчика за цялата страна и ако правилно се ориентирам ИА е един от първите с лиценз за подобна дейност, включително имат добри цени, което предполага голям поток от работа.

Някой поне има ли информация за стартовото заплащане в технически отдел/съпорт на клиенти ?

Сравнителната липса на текучество говори сама за себе си. Натоварването откъм работа варира в зависимост от отдела. При мен е доста натоварено в последната година, но в момента се наемат хора, така че до няколко месеца, натовареността ще спадне. Заплащането е добро, като има възможност за бонуси и за повишение при добро изпълнение на отговорностите. Много добри условия откъм работна среда + постоянно разширяване на социалния пакет. Екипът е много добър с прекрасни професионалисти.

Без връзки по-скоро не. Това е дружество управлявано с политически лостове на правителството. Не виждам друга причина човек да иска да работи в него, освен ако намеренията му не са да се скатава и да си вегетира на сянка. В частния сектор заплатите са по-високи, а работните задачи по-интересни.

Изобщо може ли човек да започне работа без връзки тук?

Само се надявам Филипов като си е стегнал куфарите, да си вземе всички протежета заедно с него. Мундровци и сие.

Шефовете на дирекции в тази фирма са лъжци.

Някой може ли да сподели някакви настоящи мнения, относно фирмата?
Става въпрос за Software development.
Благодаря!

Добре бе, аджеба никой не каза какви пари точно се дават. Цифри, цифри!

Видях че се търси "Младши системен администратор мониторинг мрежа" и ме интересува каква е заплатата за тази длъжност.

За всички, които се интересуват главно от заплата, да ви разкажа какво върша като обем и тогава преценявайте ИО високи заплати ли дава или не и дали всеки може, или пък колко човека са в състояние да я вършат.
Да не забравя да добавя, че разни такива разходи като миене на служебен автомобил на автомивка(6 лв вътре и вън) са безкрайно нежелателни.
1. Договор с МФ(всички структури, всеки се сеща, че разнообразието от видове техника е огромно). Количеството на поддържана техника е няколко стотин, а критичната техника(сървъри и комутатори)- десетки. Заема не малка част от времето, включително и поддържане на прилично ниво на компетенции.
2. Договор с НОИ(цялата област). Техниката също е най-разнообразна и се състои от над 100броя разбира се.
3. Цветни машини на Xerox, 6-9 броя в зависимост от периода, в различни райони на страната.
4. Ловно стопанство(да не уточнявам кое) + администраторски функции, щото нямат такъв.
5. Окръжен съд - цялата техника.
6. Техниката на клона + грижа за "безплатното" функциониране и презареждане на ниска или почти никаква цена с консумативи.
7. Поддържане на копирни машини, като подизпълнител на други фирми.
8. За да не изброявам още някои по-редки дейности, да добавя и някои програми за вътрешни нужди(които очевидно изискват поддържане на добро ниво на компетентност и спестяват средства).
Ще се радвам някой да изкаже компетентно мнение или да ми пише на и по повод, който намери за добре.