Информационно Обслужване АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2&markers=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2

Информационно Обслужване АД

Проектите са неравномерно разпределени.Някои екипи не смогват да вдигнат глава, за сметка на други, а разликата в заплащането е символична.Заплатите се актуализират когато инфлациятя вече е обезмислила увеличението.Специализираните курсове са малко и хора на които наистина са им необходими не могат да се вредят.Иначе хората са готини!

Бивша(или не съвсем бивша) държавна фирма...управлението се назначава по приятелски линии, или по-точно по партиини. Както е казано по-горе единствената причина все още да я има е това, че обслужва държавни организации, а там парите са доста.
От гледна точка на това колко се работи - има 3,4,5 отдела, в които се работи горе-долу както в една нормална IT фирма(тоест бая).
Структурата е много по-голяма...има голяма част закърняла "тъкан", прикрепена към това тяло от няколко отдела.
Няма никакви изгледи нещо да се оправи по този въпрос...малко като в администрацията сме:)
От гледна точка на работната атмосфера...горе-долу нормална, чистичко е, сградата се поддържа добре(с изключение на асансиорите де:)

Фирмата е спасява единствено това, че работи предимно с държ.администрация. Мудноста с която се реализират нещата в нея, би отказала повечето частни фирми, и това би било напълно оправдано!

ИТ компания, системен интегратор. 27 клона по цялата страна. Три сгради в София.
Колегите са страхотни, екипите са много силни. Фирмата е голяма и стабилна. Точно затова обаче някои решения се прокарват мудно, а клиентите са главно от държавната администрация, с която често има множество търкания.
Проектите са интересни, дават възможност за професионалното развитие на служителите. За тях има безплатен фитнес, помещения за почивка и отдих.