Информационно Обслужване АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2&markers=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2

Информационно Обслужване АД

Видях че се търси "Младши системен администратор мониторинг мрежа" и ме интересува каква е заплатата за тази длъжност.

За всички, които се интересуват главно от заплата, да ви разкажа какво върша като обем и тогава преценявайте ИО високи заплати ли дава или не и дали всеки може, или пък колко човека са в състояние да я вършат.
Да не забравя да добавя, че разни такива разходи като миене на служебен автомобил на автомивка(6 лв вътре и вън) са безкрайно нежелателни.
1. Договор с МФ(всички структури, всеки се сеща, че разнообразието от видове техника е огромно). Количеството на поддържана техника е няколко стотин, а критичната техника(сървъри и комутатори)- десетки. Заема не малка част от времето, включително и поддържане на прилично ниво на компетенции.
2. Договор с НОИ(цялата област). Техниката също е най-разнообразна и се състои от над 100броя разбира се.
3. Цветни машини на Xerox, 6-9 броя в зависимост от периода, в различни райони на страната.
4. Ловно стопанство(да не уточнявам кое) + администраторски функции, щото нямат такъв.
5. Окръжен съд - цялата техника.
6. Техниката на клона + грижа за "безплатното" функциониране и презареждане на ниска или почти никаква цена с консумативи.
7. Поддържане на копирни машини, като подизпълнител на други фирми.
8. За да не изброявам още някои по-редки дейности, да добавя и някои програми за вътрешни нужди(които очевидно изискват поддържане на добро ниво на компетентност и спестяват средства).
Ще се радвам някой да изкаже компетентно мнение или да ми пише на и по повод, който намери за добре.

За съжаление фирмата си отива,по силата на настоящите ръководители.Или по точно на групата на Шаро от една агенция. Нищо не се работи по договора с МФ.Нищо не ги интересува,въпроса е да си замине фирмата,за да се облажи някой друг от договора с Финасите /частните фирми,а и цитирам в обявлението ...пълно е с изисквания на г-н Пица за сертификати,които е ясно кой ги има/. Или с една дума почивай в Мир  ИО.

Какви са тези псевдо съкращения - нали идеята е това съотношение 550 администрация и 300 работари да се промени в посока изравняване? А то какво - съкращават изпълнителите с щат 400лв ,  а остават лежачите с щатове около 1000 и отгоре - е какви икономии. Трима индианеца изчезват за да остане един вожд, дето само разбира кога му се ходи до тоалетна кога е гладен - иначе от нищо не зацепва, ами и на работа не идва - не можеш да го откриеш ни на мобилен , а на стационарен пък  е абсурд!! А колите със скъпоценното лого са семейни автомобили - само подръжката им е фирмена! Ми маехнете ги тези провинциални администрации дето само се нашушукват как да си разделят ДМС-то, а има и директори на клонове дето не знаят от къде се включва компютъра - почнете от там! Защото тези същите слугуват на властимащите в моментите и се пребоядисват предизборно,  а после назначават който им прибутат по партиино поръчение! Затова скоро ще бъде погребана фирмата!

А след целия този шум елате в провинцията, където клоновете си изкарват прехраната с какво ли не. И най-квалифицираните кадри трябва да си отидат - програмистите са излишни. Ясно е кой ще остане.

Много Иво Николовци май си имате и по места, затова реномето от 10-15 години е под нулата, момчета...Изчистете си оборите, иначе ще си търсите работа, а тя вече никак не е много. Успех в реформите, ако ги има във фирмата Ви.

Какво е заплащането за PKI системен контрольор.
Благодаря Ви предварително.

Във връзка с публикация моля за мнение относно Иво Николов. Чувал съм, че се отнася много лошо със служителите на фирмата. Ако някой бивш или настоящ служител има някаква конкретна информация за въпросното лице моля да я сподели с мен на телефон 0899 425 025. Анонимността е гарантирана.

мммм да, много компетентни хора има за работата на Информационно обслужване. Жалко, че никой няма да обарне внимание на това недоволство. Ако все пак не знае някой нека да добавим още една подробност - г-н Н. Михов които не можа хване оглозгания кокал в Топлофикация се довлече в тая фирма та да "лапа". То не стига това, ами си назначи и хората си от частната му фирма, та да не дава той заплатите им а Информационно обслужване. Е на това му се казва " made in Bulgaria"

На мен тази фирма - по-точно един от нейните клонове - ми е дала много - добър колектив , когато започнах работа , бях начинаещ - колегите ме приеха много добре. В централата в София бях на CCNA курсове - доволен съм от онова , което научих.