Информационно Обслужване АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2&markers=София,Район р-н Оборище, ул. ПАНАЙОТ ВОЛОВ, 2

Информационно Обслужване АД

За съжаление фирмата си отива,по силата на настоящите ръководители.Или по точно на групата на Шаро от една агенция. Нищо не се работи по договора с МФ.Нищо не ги интересува,въпроса е да си замине фирмата,за да се облажи някой друг от договора с Финасите /частните фирми,а и цитирам в обявлението ...пълно е с изисквания на г-н Пица за сертификати,които е ясно кой ги има/. Или с една дума почивай в Мир  ИО.

Какви са тези псевдо съкращения - нали идеята е това съотношение 550 администрация и 300 работари да се промени в посока изравняване? А то какво - съкращават изпълнителите с щат 400лв ,  а остават лежачите с щатове около 1000 и отгоре - е какви икономии. Трима индианеца изчезват за да остане един вожд, дето само разбира кога му се ходи до тоалетна кога е гладен - иначе от нищо не зацепва, ами и на работа не идва - не можеш да го откриеш ни на мобилен , а на стационарен пък  е абсурд!! А колите със скъпоценното лого са семейни автомобили - само подръжката им е фирмена! Ми маехнете ги тези провинциални администрации дето само се нашушукват как да си разделят ДМС-то, а има и директори на клонове дето не знаят от къде се включва компютъра - почнете от там! Защото тези същите слугуват на властимащите в моментите и се пребоядисват предизборно,  а после назначават който им прибутат по партиино поръчение! Затова скоро ще бъде погребана фирмата!

А след целия този шум елате в провинцията, където клоновете си изкарват прехраната с какво ли не. И най-квалифицираните кадри трябва да си отидат - програмистите са излишни. Ясно е кой ще остане.

Много Иво Николовци май си имате и по места, затова реномето от 10-15 години е под нулата, момчета...Изчистете си оборите, иначе ще си търсите работа, а тя вече никак не е много. Успех в реформите, ако ги има във фирмата Ви.

Какво е заплащането за PKI системен контрольор.
Благодаря Ви предварително.

Във връзка с публикация моля за мнение относно Иво Николов. Чувал съм, че се отнася много лошо със служителите на фирмата. Ако някой бивш или настоящ служител има някаква конкретна информация за въпросното лице моля да я сподели с мен на телефон 0899 425 025. Анонимността е гарантирана.

мммм да, много компетентни хора има за работата на Информационно обслужване. Жалко, че никой няма да обарне внимание на това недоволство. Ако все пак не знае някой нека да добавим още една подробност - г-н Н. Михов които не можа хване оглозгания кокал в Топлофикация се довлече в тая фирма та да "лапа". То не стига това, ами си назначи и хората си от частната му фирма, та да не дава той заплатите им а Информационно обслужване. Е на това му се казва " made in Bulgaria"

На мен тази фирма - по-точно един от нейните клонове - ми е дала много - добър колектив , когато започнах работа , бях начинаещ - колегите ме приеха много добре. В централата в София бях на CCNA курсове - доволен съм от онова , което научих.

Компанията е с много добри специалисти от IT сектора и с доста посредсвени от останалите. Това се дължи на назначаването на хора с връзки в средите на МФ и тяхното изтърпяване от ръководния състав. Има случаи на потресаващо невежество, които вместо да бъдат позорно изхвърляни продължават да си взимат 1200-1300 лв. и да прелистват безцилно папки. И тъй като им е доста скучно - трудно е да се задържат осем часа на работа. Доста странно е и назначаването на новия изпълнителен директор Иво Николов - бивш финансов директор на бюлгарски пощи. Несигурен, объркан и озлобен - раздава правосъдие наляво и надясно базирайки се на най-налудничави твърдения. И......
какво направихте господа от една водеща компрания в ИТ сектора.....
Можещите си тръгват, а шушумигите се търкалят по бюрата....
Много жалко!

Firmata vyrveshe dobre do januari, dokato ne se pojaviha ekzempliari kato Iwo Nikolov, kojto osven da rugae i da si vyrti sindjira na naj-novite si markovi gashti - maj drugo ne pravi. I oshte g-ja Cvetanka Panova, kojato opredeleno "povdiga" imidja na firmata s neotrazimite si oblekla i "qryk" intelekt. Tuk da ne zabravim i samiq Evgeni Bezmenov, koito ve4e i az ne znam kakyv shef se javiava, no sled kato uspiava da se prislamchi v tova upravlenie-javno ili e dupedavec ili gyzolizec. Mnogo jalko za ostanalite vse oshte kadyrni kadri, bez koito firmata skoro shte ostane. Zaplatite ne sa aktualizirani pove4e ot 1 godina i ne sa v syotvetstvie s predlagashtite se na IT pazara. Samo se har4at pari za zakupuvaneto na novi avtomobili, tip limuzini, razdavat se DMS-ta na hora, koito ne sa si mrydnali prysta za nishto, i se praviat izlishni remonti, za da moje niakoj da si pribere komisionna.