Близоо (близу) https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Никола Габровски" № 83&markers=София,бул. "Никола Габровски" № 83

Близоо (близу)

Светослав Александров, каква ли ще е работната обстановка и условията на труд в тази фирма, след като има толкова много оплаквания от клиенти? В крайна сметка парите, респективно заплатите, идват именно от клиентите. Ако за някой това не е показателно, то тогава да отива да си скъсява живота с ежедневни оплаквания и скандали от клиентите.
Такова е положението и за служителите, и за клиентите, защото в България мениджър се става от днес за утре без опит, а чеесто и без образование. И Близу го доказват това.

Здравейте на всики. Изказвам благодарности на хората който са оставили коментари за фирмата свързани с работата там и искам да кажа на тези който са писали за услугите и отношението на служителите, че не тук е мястото им. Намерете си други форуми и там изказвайте погнусата си от фирмата. Този сайт е създаден за критика, мнения и препоръки от бивши, настоящи и бъдещи служители. Има го и в правилата -
"Пишете мнението по същество!
Сайта е за работната атмосфера и трудовите условия във фирмите все пак!"
Искам да изкажа една критика и към модераторите на сайта. Когато казвате че сайта е за работна атмосфера и тн. ..., не може да да давате опция "клиент" в "Отношение с фирмата."
Благодаря.

Едни наръсени и с избелели и полууръфани фанели на Близоо звъниха на вратите и нагло предлагаха на хората да им пускат огруханите коаксиални кабелаци и вмирисаните приемници на дърто и скапаните услуги на пропадналата фирма Махнахме се от тях и вече сме доволни.

Да не сте се набутали да им купувате скапания таблет за два дена и спря да работи и се оказа,че неможели да го сменят хахахах...! Пропаднала фирма и отвратително обслужване...

В Руси тези много крадът и лъжат хората! Чукат по вратите и лъжат и после имаш по дузина договори... напскате лошото и спите спокоино...

1 точка

Здравейте , ще напиша безпристрастното си мение за Близу . Това е фирма неуважаваща настоящите си клиенти , неуважаваща и служителите си . Без ясна стратегия за развитие . Важно е да ги вържеш за 18 месеца и нека да има нови клиенти и реподписвание пък другото  не е важно . Самочувтвитето като за "оптичен " оператор е на лице , но БлизУ НЕ предага оптична връзка . Тя е само и единствено до блока , а след това я се замислете ?Преките ръководители са изключително некомпетентни за позицията която заемат ,  неблагодарни към служителите , не ценят и евентуално ако изглежда така сякаш ценят  остигнатите ти разултати , то е за 1 ден и се забравя . Няма постоянство , думите им нямат тежест , защото всеки ден искат почти противоположни неща. Когато не си им удобен са способни да не манупулират , да прибягват до заплахи и да те принуждават да напснеш доброволно или поне се опитват да го постигнат. Като пари -заплата 400 лв и висок таргет с ниска бонусна система ;)и всички тук писали хубави неща за Близу или са нови служителни или са си направили тагрета няколко месеца подред и са Happy , но някой ден и те ще осъзнаят истината

Мога да кажа следното . . . колкото и да храните фирмата, колкото и да сте недоволни и колкото и поста да напишете как еди си кой правел еди си какво, аз ще ви кажа следното - който си гледа отговорно на работата и си я върше с удоволствие си е доволен от себе си и спи спокойно !
Това, че някой с връзки е назначен на висок пост, е къде не е така ми кажете само ?! Та то дори и в парламента е така, камоли във фирмите . . . Загледайте се реално на нещата и недейте съди по тези пусти форуми и съжалявам, че ще се изразя с такъв жаргон, но в интернет и тези фрий форуми има само ХЕЙТЪРИ! Живата истина ! ! !

Ужасна фирма с ужасни услуги! Много крадът и лъжат от нас и като се махнахме от тях се родихме махайте се по-скоро от потъващата фирма и затова искат да я продават, защото не се изкарват никакви пари от тези...!

от 4 години съм в фирмата , и съм доволен , работата е динамична , обичам пътуванията , заплатата кой каквато си изработи :) аз лично съм много доволен , няма такова добро заплаща за мене за отношение 4-5 часа на ден
колегите , повечето са страхотни и си правим забавно , услугите в русе са повече от добри в моя квартал опитката стига до входа на блока
за 4 години 2 прекъсвания и то само на интернета , заради профилактика
преди да плюете точно моята длъжност , се замислете какво сте направили или колко договора сте направили , в малък град като Русе , не можеш да лъжеш , ще лъжеш 1-2 години , после всеки ще те е научил що за човек си , до ден днешен имам доволни клиенти , които ме препоръчват ! не съм анонимник и съм си застанал с името зад думите си !

Пияна орда бандюги идваха да слагат телевизията и все пак я сложиха! Заминаха си и миришеше на джибросани усти след тях в къщата! Мислим да се откажем след това, което се видя пиянки и лошо обслужване!