Близоо (близу) https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Никола Габровски" № 83&markers=София,бул. "Никола Габровски" № 83

Близоо (близу)

искам да кажа моето мнение на близоо според мен не съдете все близоо нямам проблеми със тях винаги си плащам сметките редовно и получавам това което трябва според договора според мен са наи добрите това е моето мнение със уважение сем петрови

Искам да кажа,че близу е една отвратителна фирма,на по гадно място не бях работила.Чуствах се като затворник,за мижавите си пари.
Не почвайте там ще съжелявате!

И за мен  са  некоректни .Сключихме договор по телефона и накрая се оказа че договорката по телефона не отговаря.Искахме да чуем записа а те отказаха.

Първо искам да кажа на клиентите, които са решили, че някой ще им обърне внимание на "огромните" проблемчета, че хич не са улучили мястото и очевидно не могат да четат за какво е създаден този сайт.
 Полезно ще е някой като мен да сподели и за работата. Парите за всички са най-важни - на теория ще ти дават щедри бонуси, но всъщност главнато занимание на мениджърския екип заради което именно те вземат тлъсти заплати е да пречи на останалите да си вършат работата, да създава редица затруднения, да иска още и още, за да може накрая с чиста съвест да каже "Ами ето ние ти казахме, че можеш да си изкараш пари, но ти сам си си виновен, защото не се стараеш" . В този ред на мисли твърдата заплата е пренебрежимо малка! Всички във фирмата, които работят независимо какво работят и в извънработно време. Подписваш договор за едни работни часове и за една длъжност, после те карат да вършиш заедно с нея и втора без увеличение на парите естествено. Задължават те да работиш през почивните ти дни, нищо че по договор няма такова нещо - естествено без заплащане.  Ръководството се гаври с теб, от друга страна се занимаваш с разглезени и мрънкащи клиенти, които не знаят какво искат, но го искат веднага, неграмотни мангали и какви ли не индивиди. Не е добро!

До сега не сме имали, кой знае, какви проблеми с Blizoo.Сега обаче усанових, че в тази фирма цари пълно безхаберие.Какво имам предвит. Тази фирма е наела подизпълнители, които да им прекарат кабелите под земята.До тук добре. Фирмичката ( спестявам и името, но следваштият път няма да я спестя ), разкопа пред входните пространства на полвината блокове в ЖК"Сторгозия" и вече близо месец няма , кой да оправи разкопките. Извадени плочки и пръст стоят и чакат някой да ги оправи. Този някой е същтата тази "фирмичка", която си гарабна лопатите и изчезна. Е това, ако не е безхаберие, " здраве му кажи".

Работното ви време просто е "страхотно"!!!! От онзи ден се опитвам да си платя сметката и все не мога, защото като отида до офиса, решетките вечно са пуснати. Става въпрос за офиса в орландовци!

Редовни сме в плащането и искаме да получаваме 100 мб интернет-в настоящия момент е 48 мб.Молим ако имате там някакви проблеми да ги отстраните защото ние сме потърпевши от всичката тая работа,и то не е за пръв път -искрено се замисляме да сменим доставчика си.

не може да си представите за какъв психически тормоз става въпрос,превръщат те в заложник,само таргета е важен,не означаваш нищо,нямаш права,отношението е отвратително и обидно,бях служител повече от 10години,не препоръчвам на никой да започва работа в тази фирма,ще съжалява.

Лефтеров, Вие клиент ли сте или сужител, че сте дали и оценки, освен "случайната" похвала?

Близу са форма на измама. Договорът ми е прекратен преди малко повече от 3 години по надлежния ред, описан в Общите условия, които сме подписали при сключване на Договора. На Близу обаче това не им харесва и са ми дали данните на трета страна- колекторска фирма, която упражнява тормоз върху мен за "неплатени такси". За три години се смениха няколко колекторски фирми, защото самите те, установяват, че няма неиздължени пари на Близу не само от мен, но и от още стотици в моето положение. Друг е въпросът, че няма съгласе за предоставяне на лични данни на трети страни. Изключителна наглост и непрофесионализъм, нелоялно отношение и изнудване. И от Google може да се научи, че моят случай не е единствен и конкретен, а масов и тенденциозен.

Нямам проблеми с близо.Винаги когато е имало повреда са били коректни и точни.