АСАП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСАП ЕООД

Една от малкото добри български фирми. Успяха да пробият и в Румъния, за което шапка им свалям.

Не си заслужава да кандидатствате в тази фирма. Тези коментари, че се били разраствали и т.н, че им трябвали хора са за това умело да прикриват, че в сектора Асап имат славата като фирма с голямо текучество на хора ( техници и програмисти ) поради кофти шеф и кофти менинджмънт и дори собствените им клиенти знаели това и се подигравали с това. А и не е трудно човек да направи справка, че фирма основана през 2007 година през 2019 преди КОВИД-а е била от 23 служители. Колко да се разрастанли за 4 години след ковид. Обявите им за работа са non stop и ако се съди по тях към момента трябва да имат поне 180 човека персонал, а ако нямат толкова сами си правете изводите къде са проблемите.Секретарки навсякъде лесно се задържат на работа защото са безгласни букви, шефа им каже напиши това направи онова и те цъкат на Word или Еxel, и трябва да са много невежи за да бъдат изгонени, но ако техник или програмист има мнение по даден казус което е различно от това на шефа и е по правилното, тогава става.."хайде чао, довиждане" защото се противопоставя на висше стоящ вожд-Слънце.Другият вариант да си останете безгласна буква и правите каквото Ви казват с наведена глава докато не ви писне и не си тръгнете сами.Бях им прегледал сайта преди време и обявите им за работа ми не е трудно човек да свърже 2+2, че всичко е много напудрено, много уау обаче как при такива невероятни условия, невероятно се търсят винаги хора.Хипотетично ако всичко им е окей, то тогава на даден служител защо му е да напуска. Плюс това едва ли всички които наемат са некадърници, и ако наемат такива явно HR човека-отдел не става. В такива фирми е ясно като бял ден какво е стига човек да потърси.

> Аз преди да напиша коментара си прегледах предишните.

Уважаеми господине, Радвам се, че сте си прегледали коментарите. Няма проблем да пишете колкото желаете негативни мнения(видимо сте написал над 10). Пишете какво Ви е на душата и колкото желаете. Не е проблем това. Ако не искате да си сложете истинското име (него го има в CV-тo Ви), също не е проблем, но използвайте един псевдоним, за да е ясно, че всички негативни коментари идват от Вас, а не от много хора! Тогава можете да се изказвате на воля. Ако сме Ви обидили с нещо (Вие сте кандидатствал при нас), искрено съжаляваме, но не е коректно да коментирате с различни псевдоними или като анонимен и да създавате илюзия за група хора, а реално да сте един.

Здравей Петя, или каквато си там,

Аз преди да напиша коментара си прегледах предишните. Накратко :
- Всички положителни коментари са неконкретни, съдържат предимно общи фрази и неперсонализирани суперлативи. Стилистиката им ми подсказва, че са писани от един, най-много двама умствено ограничени индивида.
- Отрицателните коментари носят индивидуален почерк, който няма как да бъде копиран от един човек.
Изводът е ясен и прост , оставете хората да си кажат мнението за фирмата те имат право на това.

Фирмата е супер, служител съм от 3 години и като условия и като социални придобивки. Всички негативни коментари в последните 6+ месеца(по негови думи) ги пише под различен псевдоним е само 1 човек. Очевидно е обиден на фирмата, но не можем да се харесаме на всички. За сметка на това има 50+ положителни коментари от бивши и настоящи колеги. Всеки сам си преценя на кого да вярва.

Направих си труда сега да разгледам обявите за работа на фирмата. Не съм го правил, може би,от 6 месеца насам. Някои от обявите съм чел и тогава, което не е ок, и означава че твърдението, че компанията се разраства не отговарят на истината. Простичко казано пишещия това лъже. Мисля че е излишно да уточнявам, кой има интерес от това.

Средна по размер компания, приятен офис, добро заплащане и фирмени екстри. Обучения и потенциал за развитие за всеки с желание и показал възможности.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Не са окей като отношение.

>Някой може ли да обясни защо тази фирма има постоянно обяви за работа ?

Фирмата се разраства доста рязко и прави доста неща - софтуер, системна интеграция, IOT проекти, обучения.... Много банки, армия , полиция и други държавни институции са клиенти. А и оперира вече и в Румъния. Това става с хора....
Добре че, шефа взема колеги иначе не знам как щяхме да издържим...