АСАП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСАП ЕООД

Някой може ли да обясни защо тази фирма има постоянно обяви за работа ? Май не са толкова големи като персонал, но обявите им за работа са целогодишни.Толкова ли да не могат да си намерят персонал или управителя им е кофти не се разбира.

Почнах работа преди 2 месеца. Хората и мястото са много готини. Има си много придобивки - допълнителна отпуска, обучения,служителкски отсъпки, допълнително здравно, телефон, лаптоп.... Единствената ми забележка, че няма гарантирани паркоместа за служителите, но като цяло си е супер..

Приятели ето начин как да си изкарасте малко пари от този сайт https://freebitco.in/?r=48864663

Тази фирма като че ли 24/7, 365 дни в годинта има обяви за работа в JOBS.BG. Или има огромна нужда от много хора и големи проекти или е с много кофти управление.

Най-добрата компания за система интеграция в България според мен. Даде ми страхотен старт, в момента вече не съм служител - преместих се да живея във Франция, но добрите спомени остават - добри(за България) заплати, разбиране, уважение и мноооого нови неща за учене. Тук видях системи за управление на кораби, детекция на пожари,проследяване, видеоанализ и много други неща. Казвам ви го като човек работил и в двете държави, ASAP е страхотно място да работиш ако си в България....

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:

Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,02 BTC на месец, което е около 400$ на месец.

Колега Програмист, като човек който отдавна съм в този бранш не го омаловажавам, но и да пишеш за Hikvision не е толкова бутиково колкото го представяш.
Гледам, че говориш за 20 фирми в Европа, а само в Германия и Франция общо са над 60 които се занимават с повече неща за интегриране, а виждам, че фирмата Ви се занимава само с видеорекордери което най-вероятно се свежда до това да направиш една елементарна програма която да сваля записи и още нещо дребно което клиентите Ви изискват, но не изисква много труд и капацитет.
Не виждам в сайта им да партнирате за далеч по-сложни разработки - Mobile, Alarm, Traffic, Hik Central,Entrance Control System, Cloud, а ако и source cod-a е същият като правописа ти, да не знаеш кога се пише "с" или "със" не ми се мисли за останалото.
Защитавай фирмата си, но с този селско-просташки и агресивен начин на изразяване не говори добре нито за теб и нито за нея, че толерира такива като теб.
На двумилионен град да не можеш да си намериш sys. admin и техници ясно, че проблема не е в хората.
Това един човек става или не и дали има мотивация проличава през първите 2-3 месеца, а не след/на 6-тия.
И уважавай колегите си, защото ако не са техниците (бъдещи и настоящи твои колеги, които ти наричаш с акъл на муха и мускули или носачи на кутии) да монтират и настройват техника както и да работят на -20 или +40 и в лоши условия такива като теб и мен свикнали на топличко в офиса ще ходим да си я монтираме и после програмираме и съм убеден, че няма да изкяриш дълго, а и ако имам такъв колега като теб с такъв елементарен изказ не след 1-вият месец, а след 1-вата седмица ще започна да си търся нова работа за да не работя в таква натегаческа и омразна обстановка и бъди сигурен, че фирмата ти ще има постоянно текучество на хора, а тя явно си има и то сериозно съдейки по NON STOP обявите Ви за работа явно доста е зле положението.
Успех !

Тук гледам някакви страшни специалисти тип "цървул" са се развихрили. Фирмата е софтуерен партньор на Hikvision и пишем софтуерни интеграции с тях. Една от може би 20те фирми в Европа които са правили такива. Дистрибуторите от линка дето е ги е дал "нощтния" спец са носачите на кутиите с техника - сложна работа изискваща яки мускули и интелект на муха .

Логично, списъкът с софтуерни партньори е другаде:

Друга фирма от България няма там, само ASAP

Единствено се радвам, че този "нощтния" носач на техника дето пише тук мъдри мисли не работеше по моите проекти, че от където минеше трева не никнеше, а шефът го държал 6 месеца....

Като им гледам обявите за работа при тях си направих усилието да разгледам сайта на фирмата.Направи ми впечатление колко добър ПР използват за да привлекат кадри и клиенти.
Да напишеш, че тясно си партнираш с големи компании някак си е много съмнително и най-вече с Philips и HikVision.
Справка може да направите на:
https://www.hikvision.com/en/Partners/channel-partners/find-a-distributor/ - където в меню Европа може да видите кои са партньорите за България.Същото е и с Philips вероятно и с другите компании.
Днес много фирми използват имената на големи компании за да си правят ПР, а реално, това, че монтират тяхна техника, не означава партниране в истинският смисъл на думата защото съпорта на тези фирми за сигурност е оторизиран.

Много е трудно, да се уреди човек да почне в тази фирма. Май само с приятели става...