ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Моля пазете се от обявите "Асистент на Управителя" независмо от коя от фирмите е пусната Павел и синове, елсистем или НЕС. Унижението е неописуемо.

В тази фирма докато не се научат служителите да казват истината, а не това, което иска Божидар(да го лъжат в очите) няма да просперират.

Обръщам се към Антония Славова
Защо след като е толкова прекрасно и добре посрещат във вашата фирма постоянно висят обявите Ви за едни и същи длъжности в jobs.bg.Най вероятно несте си свършили работата добре.Т.е.Не сте преценили Вие кандитата който предлагате на управителя си.И ако аз съм на негово място бих те освободил на часа.Защото мисля че в нашия град има много добри специалисти и професионалисти в областите които все търсите  по обявите си.
Пожелавам на ръководството на фирмата да си смени лицето което се занимава с подбора на кадри.

Хм.... много сте далеч и настрани.... Кви АНЕКСИ и кви глупости?! Трудовия пазар в България е абсолютно демократизиран и свободен и такива мнения като последните две ме изумяват. Ами като нямате какво мнение да напишете, поне не клепайте. На тези, които желаят да приплетат трудовия си живот с живота във фирмата: Заповядайте, и ако нещо, което съм написал за фирмата не е вярно съм готов да поспоря...а и стоя зад мнението си с името си, а не като мишоците, които все така се крият, клепат и злобеят...

Здравейте колеги, бивши, настоящи и заблудени бъдещи :)
От прочетените последни постове на настоящи служители си правя едно единствено заключение - предложен им е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН Анекс към трудовия договор, принуждаващ ги да напишат поне по едно хвалебство в сайта.

ГОСПОДин Божидар Маринов пак е подел кампания в опит за вдигане рейтинга на компанията си..
От няколко месеца братските фирми НЕС и “Павел и синове” постоянно присъстват в jobs.bg като търсещи персонал. И то обява за една и съща длъжност се появява по няколко пъти. Нещо повече – явно въпреки 20% (40% ??? ) увеличение на персонала, желаещите да работят в тези “проспериращи” фирми не са вече толкова много, защото обявите им започнаха да се появяват и чрез агенции за подбор на персонал, където понякога не се споменава директно името на фирмата, а само нещо от рода на “нашият клиент е фирма, лидер в производството на ….”.
Но… явно и този подход вече не върши работа.
И изведнъж в bgrabotodatel, се изсипват мнения на силно възмутени СЛУЖИТЕЛИ на фирмата, които обясняват надълго и нашироко колко са несправедливи и озлобени напусналите вече работа, как те и само те са си виновни, че не са успели да се интегрират, въпреки всички възможности и поощрения, които са им били предоставяни и колко необективно и враждебно е мнението им.
Интересно обаче как всички тези СЛУЖИТЕЛИ случайно научават за сайта и остават, разбирате ли, толкова възмутени, че не издържат на неправдата и се нареждат един след друг да я поправят.
Както и да е. Всеки има право на мнение, затова съществуват и сайтове, подобни на този.
Обаче не е много вероятно всички бивши служители, критикуващи тази фирма да са озлобени некадърници, неуспели да се реализират в живота и съответно плюещи жлъч и злоба наляво и надясно.
Все пак в Шумен има и фирми, чиито напуснали служители по една или друга причина откровено съжаляват. А има и такива фирми, които въобще не присъстват в bgrabotodatel. Сигурно от тях не напускат служители.
А от друга страна не може да не направи впечатление как всички положителни мнения са само от настоящи служители на компанията. И то като под диктовка.И то в момент, в които усилено тече поредната им кампания по набиране на персонал.
Като че ли заплатата им зависи от това.
Което говори доста за прехваления собственик.

Реших и аз да се включа . Работя във фирма ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД от три години. За меше огромно предизвикателство да започна работа във фирма за която бях слушала само негативи. Не съжалявам за избора си до този момент. Във всяка фирма има проблеми, всеки служител преценява сам дали си струва да се бори с тези проблеми. Не съм чувала за фирма, която се развива да е без проблеми. Харесва ми това, че се дава шанс на всеки млад и неопитен служител  да израстне и да задоволи своите амбиции. В ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД се дават редовно заплатите, пожелавам да има повече такива фирми в града, а и не само в града. В тази фирма се ходи на работа за да се работи.
Местоположението ми харесва , но трудно можеш да си намериш място за паркиране, това също трябва да Ви говори много за фирмата.

Привет на всички.
Реших и аз да изложа своето мнение за фирмата. Започнах работа в ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик малко на инат спрямо себе си. Това не бе работа по специалността ми, но приех предизвикателството и гласуваното ми доверие от управата. Благодарение на колектива и моята амбицираност, вече повече от седем години работя в тази фирма. Колективът е млад и амбициозен, всеки който има желание да работи ще намери място в тази фирма. За всеки един служител е осигурено комфортно и със всички екстри работно място. Въпреки кризата тук работа има, заплатите си ги получаваме редовно  за което искренно благодаря на управителя.

Здравейте, колеги! Радвам се, че сте решили да изкажете пред читателите на БГ Работодател и вашето мнение и благодаря на Пламена Петрова за поетата инициатива, тъй като доста често в среща с кандидати за работа търпя негативите от написаното в този сайт.
Бях изключително добре приета във „Павел и Синове електрик” ООД, след едночасов разговор с управителя си стиснахме ръцете и всичко за което се договорихме бе спазено, дори в повече. Още след първия месец заплатата ми беше увеличена с 10%. Второто увеличение дойде след шест месеца, поводът бе отправена от мен молба към управителя, продиктувана от промените в КСО, касаещи увеличаването на периода от който се изчислява обезщетението за бременност и раждане на 18 месеца. Това говори не само за щедростта му, а и за ангажираността му към мен и моите колежки и работата, която вършим в перспектива, независимо, че ни предстои майчинство. Посоченото увеличението за изминалата година с 20% на работещите в „Павел и Синове електрик” от Колежката Пламена Петрова е факт, само искам да я допълня, тъй като това е в моя ресор на работа като ЗЛС и Подбор на персонал, че за периода 2009-2011г този процент възлиза на 40%.
На всеки един кандидат за работа, кандидатствал по публикувана от нас обява или дошъл на место да търси работа, гледаме индивидуално и се стремим да му предложим най-подходящата за неговите знания и умения работа. Всеки служител, който докаже, че притежава качества, компетентност и етика на поведение е добре дошъл и със сигурност ще бъде адекватно възнаграден. Ако Вие сте млад и амбициозен човек или пък обратното, ако младостта бъде компенсирана от опита, винаги можете да се свържете с мен за насока при кандидатстване на а[email protected].

Здравйте и от мен,след като прочетох коментарите реших и аз да изкажа мнение, доста по различно от негативните изказвания които срещнах по–надоло.Работя сравнително от скоро във фирмата,но за малкото време в което съм там,успях да си направя извода,че това е една от малкото фирми в града,която гласува доверие на млади,амбициозни и креативни  хора готови да се доказат и развиват.Първоначално започнах работа в склада,но със мотивацията да се уча и развивам.Това не остана незабелязано от Управителя г-н Б.Маринов, и не след дълго получих предложение да продължа развитието си в Търговския отдел на фирмата-място ,което носи съответните социални придобивки ( личен автомобил,лаптоп,мобилен телефон и тн),както и мотивиращо заплащане.Мисля,че всики основни фактори,които може да изисква един служител са на лице„като тук ще отбележа и материалната база на фирмата,която мисля е една от най-добрите в града.Аз се радвам,4е имах шанса да попадна  във фирма ПиС,място където ако си амбициозен и кадърен няма да останеш незабелязан.На всички кандидати,успех!