ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ОБЯВИТЕ ИМ, ПУБЛИКУВАТ ЕДНА ЗАПЛАТА УЖ 2000 лв НАКРАЯ В ДОГОВОРА ВИ ПИШЕ 1000

От доста години работя във фирмата и за 1ви път дойде свястно и интелигентно момче за Директор....Колко ли ще издържи сред неграмотните"мазници" на управителя ???

Абсолютно всичко написано е вярно,не стъпвайте там,освен ако не сте крайно нуждаещ се!И не се подвеждайте от приказките на собственика,колко велика е фирмата!Не започвайте работа там,освен ако не сте мазохист/Ка!

Пак търсят нов конструктор :D Що така, бе boss man? Толкоз читава ще да е фирмата, че на няколко месеца едни и същи обяви... Ма то сигурно гроздето е кисело, а? Народа не е прост. Особено "инженерчетата". Айде бегайте у лево. Да се разивате и да сте лидери на пазара :D

Тази фирма е синоним на главоболия и проблеми.
Ниско качество, неспазване на срокове, уж ниски цени, които в последствие се увеличават двойно. Това сме пропуснали, друго сме пропуснали. Работниците са облечени, като партизани и изтормозени... НЕ РАБОТЕТЕ С ТАЗИ ФИРМА

Евала ти бия инжинерчето, отдавна не бях срещал толкова смислено запитване и с същото време проучване преди кандидатстване. Сигурен съм че с тоя начин на мислене ще стигнеш много по-далеч.
p/s Поздрави на всички колеги и колежки с които работихме през годините.

Благодаря на всички бивши служители, написали мненията си тук. Към днешна дата 30.10.2019г. ПС Електрик имат актуална обява за чертожник-конструктор. Мое скромно мнение е, че като млад (но все пак опитен) инженер и технически ръководител, отговарям прекрасно на посочените изисквания и бих бил много полезен. Обмислях да кандидатствам по обявата и като всеки трезвеномислещ специалист реших да се разровя за въпросната фирма. След като се запознах обстойно с цялата престрелка между бивши и настоящи служители в този сайт, се отказах да кандидатствам. Г-н Управител, на 10 страници в този сайт вашата фирма е попиляна от бившите Ви служители. Шепата Ви настоящи служители, които рецитират едни и същи доводи в нейна подкрепа е откровено казано съмнителна. И не - докладването и триенето на коментари няма да помогне. Постарайте се да отстраните проблемите описани на тези 10 страници. Дотогава ние - младите и кадърни специалисти, ще подминаваме такива обяви, а Вие - "лидерите и динамично развиващите се фирми", ще публикувате едни и същи обяви на всеки 3 месеца. Също нещо особено показно.

Здравейте, бих искал да кажа няколко неща относно фирмата и работата в нея.
Като за начало не искам да натрапвам моето мнение и да ангажирам когото и да е да се съобразява с него и да го приема. Това е моята гледна точка на фона на 4 годишният ми престой в тази фирма. Първо, както всяка друга фирма в БГ и в тази има и проблеми, но не искам да ви говоря за тях. Тях всеки би могъл да ги открие за себе си след като поработи там. Аз мога да кажа какво е позитивното и полезното.
А именно опита, работните навици, умението да се справяш с проблеми, амбициозност и борбеност.
Ето това е което получих аз и за което съм благодарен че ми бе даден шанс при условие че в момента на постъпването си бях току що завършил студент без никакъв опит.
Фирмата дава шанс но от всеки който го получава обаче зависи дали ще го използва или не. Разбира се никой не може да гарантира че работата ще ви хареса или че ръководството ще е доволно, но докато не опитате няма как да сте сигурни. Затова нека всеки реши сам дали фирмата е ок или не едва след като е работил там.

Може ли някой да ми даде актуално мнение за длъжността офис асистент на управителя и защо 2 пъти публикуват обявата ?

Към Анонимен 01. 10. 2018г.
Кандидаствай, ако условията в живота ти те притискат.
Но ако търсиш среда културна, организирана, човешка, уважаваща, прогресираща, подкрепяща, няма да я намериш и експеримента да дадаш шанс на положителните мнения, не си заслужава!