ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Благодаря на всички бивши служители, написали мненията си тук. Към днешна дата 30.10.2019г. ПС Електрик имат актуална обява за чертожник-конструктор. Мое скромно мнение е, че като млад (но все пак опитен) инженер и технически ръководител, отговарям прекрасно на посочените изисквания и бих бил много полезен. Обмислях да кандидатствам по обявата и като всеки трезвеномислещ специалист реших да се разровя за въпросната фирма. След като се запознах обстойно с цялата престрелка между бивши и настоящи служители в този сайт, се отказах да кандидатствам. Г-н Управител, на 10 страници в този сайт вашата фирма е попиляна от бившите Ви служители. Шепата Ви настоящи служители, които рецитират едни и същи доводи в нейна подкрепа е откровено казано съмнителна. И не - докладването и триенето на коментари няма да помогне. Постарайте се да отстраните проблемите описани на тези 10 страници. Дотогава ние - младите и кадърни специалисти, ще подминаваме такива обяви, а Вие - "лидерите и динамично развиващите се фирми", ще публикувате едни и същи обяви на всеки 3 месеца. Също нещо особено показно.

Здравейте, бих искал да кажа няколко неща относно фирмата и работата в нея.
Като за начало не искам да натрапвам моето мнение и да ангажирам когото и да е да се съобразява с него и да го приема. Това е моята гледна точка на фона на 4 годишният ми престой в тази фирма. Първо, както всяка друга фирма в БГ и в тази има и проблеми, но не искам да ви говоря за тях. Тях всеки би могъл да ги открие за себе си след като поработи там. Аз мога да кажа какво е позитивното и полезното.
А именно опита, работните навици, умението да се справяш с проблеми, амбициозност и борбеност.
Ето това е което получих аз и за което съм благодарен че ми бе даден шанс при условие че в момента на постъпването си бях току що завършил студент без никакъв опит.
Фирмата дава шанс но от всеки който го получава обаче зависи дали ще го използва или не. Разбира се никой не може да гарантира че работата ще ви хареса или че ръководството ще е доволно, но докато не опитате няма как да сте сигурни. Затова нека всеки реши сам дали фирмата е ок или не едва след като е работил там.

Може ли някой да ми даде актуално мнение за длъжността офис асистент на управителя и защо 2 пъти публикуват обявата ?

Към Анонимен 01. 10. 2018г.
Кандидаствай, ако условията в живота ти те притискат.
Но ако търсиш среда културна, организирана, човешка, уважаваща, прогресираща, подкрепяща, няма да я намериш и експеримента да дадаш шанс на положителните мнения, не си заслужава!

Някой ще ми каже ли актуално към днешна дата състояние и отнощение във фирмата? Има две места , едното от които е обявено в Джобс БГ, но мненията са противаречиви!

Sunsystem i PsElectric edno i sasto li sa.Koi sa sobstvenicite na tezi firmi.Dvama bratq ili se laja

Уважение и прочие първия месец. След това почва лазене по-нервите относно колко сте некомпететни, а господинът колко е добър и безгрешен. След втория най-късно третия месец се чудите какво правите там, но всичко е калкулирано, някой друг да дойде на вашето място и отново да започне на минималното заплащане. Относно парите при интервюто се разбирате на едно заплащане, след 3-4тия месец се прави на приятно разсеян. Накрая няма служител който е напуснал и не са го орязали от заплатата и му превеждат тази по договор. Като цяло е по-добре да се напусне без предизвестие с 1 цяла заплата от колкото 2 по-малки. И все пак има неща на които можеш да се научиш. Например да се подписваш, на реални договорени неща при назначаването, не на шаблон.

Управителят определено има проблем с отношението към хората.

На фона на лошото мнение за фирмата, интервютата се провеждат от едно перхидролено недоразумение, което нищо не може да ти каже свързано с дейността на фирмата. Само се хили с малоумно изражение. На всеки поставен въпрос или отговаря некомпетентно или не може да го направи. Сигурно това е нов начин да търсиш кадри, чрез човек назначен на заплата да гони с поведението си всички желаещи да работят във фирмата.

Здравейте, Прочетох доста коментари ,но забелязвам че , ЛОШИТЕ от тях са все от служители които вече бивши колеги анонимни. Защо анонимно. Това само показва сериозността на хората и коментарите. Завърших образованието си , и веднага излязох в отпуск по майчинство . Кандидатствах за работа и още на същият ден бях извикана на интервю и въпреки, че до тогава нямах никакъв стаж по специалността която завърших В ТУ Варна, нито опит и съм жена, защото знаете как се гледа в тези среди на жените инженери Ми бе дадена възможност. Там съм вече 2 години и съм част от Технически отдел. Също изпълнявах длъжността Асистент на управителя 6 месеца. А мога да кажа, че има и колеги със стаж в тази фирма над 10 години, което е достатъчно показателно само по себе си. Човек има ли желание за работа, и реализация, ще си намери място в нашия колектив. Видях коментари и за заплатите, и мога да кажа, че моята я вземам всеки месец.