ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Калинчо да не си дрогиран? Кои са големите ви клиенти и изобщо останаха ли такива, като никой не ще да вижда и чува твоя благодетел Б.М., след като приключи ВЕИ истерията на кого ще продавате куците си БКТП-та?

Зачетох се в мненията за фирмата и се чудя откъде толкова злоба в бивши служители...как един не си каза - ами не се справях, освободиха ме...а някои даже изгубили цели 2 месеца...дали и толкова не са им били много...все чисто по български - "Лисицата не стигнала гроздето и казала ,че е кисело.."! Аз съм сравнително отскоро във фирмата, но срещнах разбирателство и подкрепа както от колеги,така и от управителят. Гласувано ми бе доверие и се надявам да го оправдая. Колектива е от млади специалисти и е задружен, което е и предпоставка за една комфортна работна среда.

още се чудя как съществува тази фирма,явно има още да крета:)
Такова отношение от работодател не съм виждал в досегашния си стаж и толкова изплашени колеги няма никъде.Когато се сещам за тези 2 месеца в които работих в Шумен ме е срам че съм работил там, и че не повярвах на написаното тук,мислех си че хората наистина не са успели да се докажат.това е грешка в която изгубих 2 месеца и заплатата от 2-ия месец дето ми дават под масата.Няма да коментирам повече ...просто срам за града, казвам го навсякъде където стане въпрос за тази фирма,жалко че загубих толкова време там :(

Скъпи ми господин Оправотел, С наредба 151/23.07.2012, ти изменяш едностранно параметрите по трудовите договори. С последното си действие, ти другарче нарушаваш има, няма два текста от КТ /чл. 118, ал.1 и чл. 119./Нека другарите от HR да се стегнат да ти разяснят как се прави подобно изменение в трудовите правоотношения. Питай другаря Гатев . . .

Ето и моето мнение:
Работил съм в тази фирма достатъчно дълго, за да си създам обективно мнение. Всичко, което преживява един служител, работейки там няма как да се опише с думи. Фактите обаче са достатъчно красноречиви: ежедневни обяви в сайтовете за работа, карета с обяви за работа на половин страница в местния ежедневник за свободни работни места - почти колкото е настоящия персонал във фирмата, непрекъснато напускащи работници и служители... И всичко това в ситуация на икономическа криза в регион с голяма безработица. Имайте предвид, че позитивните мнения са писани по поръчение на управителя и редактирани от същия, както и че голяма част от писалите такива вече са бивши служители. Мога да ги изброя и поименно: Светлана Илиева, Ивелин Петров, Дияна Николова, Милен Веселинов... Интересно как тези толкова доволни служители са решили да напуснат?
И ако въпреки предупреждението ми сте решили да опитате - знайте, че с удоволствие и не много далеч във времето ще прочета вашия подобен коментар тук.

Кой казва ,че не си върша работата.Jobs-са е пълен с обяви от Павел и Синове и днес.Мине се не мине 5,6 месеца било от финансовият отдел или от търговския или няма значение от кой от всичките останали не харесват всичко хубаво което е създадено за нас работните пчелички и хукват да търсят по хубав кошер.Е на това му казват неблагодарни пчелички.Идват виждат колко е хубаво при нас и си казват, че сигурно има и други по хубави и уредени кошери и напискал.УСПЕХ!!!!

Уважаеми бъдещи кандидати за работа, вярвайте на всичко, което Ви казват настоящите работещи там.
Че каква причина ще имат те, да Ви лъжат или да спестяват това-онова (почти всичко ??) ???
Погледнете, даже имат свободно време през работно време да седнат и да Ви споделят опита си.
И да не си помислите, че всичко това има нещо общо със рейтинга на фирмата в bgrabotodatel, (нищо, че госпожа Славова надълго и нашироко обяснява колко е неточен и как ощетява фирмата) който в момента е докаран на +1 .
Или, че има нещо преднамерено в това, че 5 служителя „импулсивно” изказват суперлативи в период от 14.05 до 17.05.2012, а на 23.05.2011 се появяват поредните обяви в jobs.bg.
Не, напротив. Всички бивши, които са работили там и са напуснали, лъжат на поразия, озлобени от това, че по една или друга причина са изтървали мечтаната работа, може би с тайната надежда, че ако откажат някой друг кандидат, ще им се предостави възможност да се върнат отново.
Така, че пробвайте, може Вие да сте следващия доволен служител, който да пише тук...

Във връзка с работата ми като Спец. Управление на човешки ресурси в Павел и Синове електрик ООД, също като Вас редовно посещавам този така популярен сайт БГ Работодател, тъй като се интересувам от Вашето мнение и градивната критика винаги е полезна. Много често дискутираме с кандидатите за работа публикуваните мнения за нашата фирма. Дори един кандидат ми обърна внимание, че има разминаване и неточност в броя публикувани мнения фигуриращи във фирмения профил и тези посочени в меню „Азбучник”. Оказа се, че неправилно се сборуват и оценките в сайта, посочен е рейтинг от     „-321”    точки, а в действителност общата оценка за компанията е     „+229”    точки, а броя на публикуваните мнение е 63, а не както е посочено срещу името ни в „Азбучника” 84. Тази грешка в алгоритъма за пресмятане на оценките води до объркване както на кандидатите за работа така и на работодатели, тъй като проблема не е само в нашия профил, а при всички компании, сред които са Практикер България, Първа инвестиционна банка, Търговска верига БИЛЛА, Лукойл Нефтохим Бургас, Ролпласт и т.н. Както и в предходни мнения съм заявявала, че всеки търсещ обективна информация за компания Павел и Синове електрик ООД, може да се обърне към мен на [email protected] и ще се опитам да отговоря на всичките Ви въпроси, а във Facebook (PSelectric Shumen) можете да се запознаете с новостите и събитията случващи се в Павел и Синове електрик ООД.

В „ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик” ООД започнах работа  преди 1г. Дойдох от фирма, която забавяше много заплатите. Въпреки всички чути негативи за фирмата ме посрещна много лъчезарно и земно момиче – Специалист човешки ресурси. Без да спести нищо тя ми каза  за всички плюсове и минуси , които ме очакват. Въпреки всичко  започнах. И до днес съм и благодарна за това, че ме убеди да започна тук.
            Назначиха ме Специалист Системи за управление на качеството. Работя в много добри условия, ежемесечно се осигуряват всички необходими консумативи за административна работа. Екипът се състои от млади и компетентни специалисти, готови винаги да откликнат на молбата ти за съдействие и помощ. Едно от най-важните неща – ЗАПЛАТИТЕ  се заплащат редовно. Не ми е отказвана молба за отпуска,желание да изпълнявам повече ангажименти и да поемам повече отговорности и вследстие на това да получавам допълнителни бонуси.
             Тук има кой да те чуе когато имаш някакво предложение или идеи, които можеш да споделиш както на работник така и на Директор/Управител. Силно се ценят хора, които могат, знаят и най-вече имат желание за развитие.
             Що се отнася за Управителя в едно се убедих, ако се опиташ да го разбереш и се поставиш на негово място със сигурност ще го уважаваш и респективно ще спечелиш неговото доверие и уважение.
            Е какво друго може да искаш от фирмата, в която работиш?

Казвам се Николай Ангелов.В фирма Павел и синове електрик работя 3год.Започнах работа я склад за материали.Сега работя в технически отдел.Мога откровенно да кажа,че съм доволен от работата си както когато работех в склада така и сега е технически отдел.Заплащането също е на много добро ниво.От колегите както в отдела така и в цеха за изработка на трафопостове и ел.табла винаги можеш да разчиташ на взаимопомощ относно технически и конструктивни особености.Колектива е млад и добре мотивиран.Условията на труд също са много добри.Има условие в тази фирма човек да се развива в кариерата си и да бъде оценяван по достойнство.В лицето на управителя на фирмата г-н Божидар Маринов винаги можеш да получиш нужното разбиране.