ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Държавна работа искате Вие колеги(бивши и настоящи)! Все някой нещо не му е наред. За да се оправим трябва да се бачка, ама яко да се бачка. Това сте го чували милион пъти но главите ни са дебели и не увират. До 21,00 имало оперативка, ами ще има защото утре отиваш на преговори, които ти осигуряват работа за цяла година.Ако ти се бачка здраво ела и работи, ако не изобщо не наближавай. Има една простичка зависимост:
работиш малко- получаваш малка заплата
работиш добре - получаваш добра заплата
работиш перфектно-получаваш перфектна заплата
Това за снасянето на информация е щурава работа, доста Ви е мътна гглавата!!!

Много интересен форум и още по интересни и разнообразни мнения, всеки е казал кой каквото мисли и се радвам, че има искрени хора. Друг е въпроса , че всеки вижда истината през неговите очи. Честно да си призная, за управителя видях мнения,които го правеха първо Господ, после свтец, а накрая и нещо като националния селекционер Димитър Пенев. Не знам за колко години е, но вече подозирам къде е истината, както винаги тя е някъде там..........

Абе казах ви аз да си направим един профил на фирмата във facebook и там да си пишем :))) С течение на времето ми става само весело като си помисля за там...Много поздрави на всички бивши колеги, които вече не са там, а и които са все още там. Ей, Ванче, каква е тази длъжност :)

Проблемът във фирмата е че няма никаква приемственост м/у колегите. Всеки си прави каквото знае и което не му харесва го прехвърля на някой друг, срещу подпис :), дори два. Там за да си свършиш работа трябва да напишеш един куп документи, и-мейли, разговори с клиенти, с колеги да уточниш какво ти трябва, за какво и къде ти трябва и най-накрая да докладваш на шефа. Той естествено не е доволен и те изкарва малоумник и че напразно ти дава пари, които не си заслужил, за да може да си кажеш: "Абе аз май наистина съм такъв".
Отношение, никакво, плюене по харата, всякакво. Братоев, браво за умните таблици, но пак не те оцениха, проблемът доколкото разбрах е че си пипнал там където е искал и Божко :) ех тези секретарки, с тези големи...очи, извинявам се "Асистент на управителя".
Заплатата и позициите са на договорка, питат те колко време си съгласен да работиш без пари, до месец, ти им казваш нито ден, е поне 2-3 дена за да навлезеш, добре ама те посреща ТРЗ с  половин месец неплатен отпуск. "Честито, подпиши! Не с един бе с два подписа, че си прочел и си съгласен"
 При възникнал проблем само се търси един виновен, дръго не ни интересува, там е важно следствието, а не причината. Иначе Божидар приема новости, особено ако е добре за фирмата и наистина ако днес си общ работник, утре може да си търговски представител и то не защото си подлизурко, а наистина си читав и гъвкав. Проблемът там колко време ще издържиш, малка е вероятността да те изгонят, трябва наистина много да си ги ядосал, повечето напускат защото не търпят такова отношение, а то наистина е много гадно понякога. На оперативките говори само Той, другите задължително пишат, после пък му пишат и-мейли дали са разбрали оперативката. А след известно време се чуди пак защо не вървяла работата, ами питай ги тези хора каво искат, нека и те да кажат нещо, теб те е страх да не си отворят устата за да искат пари. А пък как има едни каки които му снасят новини, апък той ги прави на нищо за щяло и не щяло, като кака Ръководител технически и търговски отдел И.Б., като кака ISO М.Н., че има и мъжки каки, които споделят информация.
Главния виновник във фирмата е един Човек, който има проблем с нервите, ама сериозен и трябва да си пие лекарствата, ама пий си ги и всичко ще е наред, как не разбираш, че държиш в ръцете си злато, а го третираш като глина, говоря за персонала, назначи си заместник управител на когото да имаш доверие, нека да поеме една част от задълзенията ти да ти помага, да те отменя, все пак не си Господ, а дори и Господ има помощници.
За финал: Отначало толкова ми беше приятно да работя там, ако щете вярвайте 20 дена не ходех, а летях, обаче като разбрах че са променени условията за обучени, заплата, те му се и видяха много парите, които ми обеща и на няколко пъти ми говори за по-малка заплата, ми стана ясно че нямам бъдеще  в тая фирма. Всичко бих претърпял, но това отношение и тези думи, никога. За такива думи стрелям на месо , без предупреждение. Бях чувал какво ли не, но си виках, при мен няма да е така, но и при мен беше така. Поздрави.

"Колега" от Аврен, ако и от мненията, предоставени тук не си успял да си извадиш полезна информация, тогава "заслужаваш" да пробваш работа във "Фирмата". Пък после може да видим и твоето мнение за нея...( без лоши чувства разбира се :-PPP ).
Както и да е, мисля че е пределно ясно за какво става въпрос в тази така наречена "фирма".

Как така бе колега анонимен не намираш полезна информация тук ??? Проследи хронологията и виж как пишат работещите докато са там, и как се променят коментарите им след като се освободят от емоционалните си окови.
Освен това се изказва мнение, че господа управителите "насърчават" служителите си да постват хвалебствени мнения, а в някои случаи самите те го правели........ не е ли това доста показателно за техните морални ценности?
Е, предполагам че горенаписаното, с подписа NO NAME, ще докара още една безсънна нощ на управителя, прекарана в размисли за скритата безименна душа, наранена от неговото бездушие. Не че му пука - вече си има храм, където да получава опрощение. АМИН!

Посетих този сайт с надежда да намеря полезна информация, но то май попаднах на чат между настоящи и бивши колеги. Я си разменете телефоните и се разберете помежду си.

здравейте!
Моля Ви ,напишете нещо конкретно за тази фирма.Какво е заплащането,дават ли се редовно заплати в момента,каква е ерархията във фирмата?Благодаря на всички които ще напишат своето мнение.

Това за безсънните нощи ми хареса :).
Г-н Йорданов, това не е тема за Херти, ако искаш все пак мнението ми - мога да кажа само много хубави неща за фирмата, за хората там (които познавах) и за собствениците. Там съм научил и повечето неща, които са ми помогнали по нататък. Нямам и нищо против негативни постове за мен, само недей да твърдиш абсурдни неща, за които си нямаш представа. А относно П и С - пак ще кажа - има и много хубави неща там. И един съществен недостатък, който може би ще се досетиш кой е. Човек навсякъде може да научи нещо, аз също съм научил доста неща там. Пожелавам ти успехи в това, с което си се захванал. И да не забравяш по банкети да си плащаш... :)

До г-н Управителя Божидар Маринов
Ама ти наистина ли мислиш, че кандидатите за работа не биха се досетили кое мнение е искрено и кое инсценирано (платено)? Повярвай личи си от самолет.
Не мислиш ли, че че е доста извратено (дори и за твоите представи) да пишеш ласкави неща сам за себе си използвайки имената на служителите си?
Ако вложиш това време и енергия в подобряване на условията за работа може би някой наистина би написал нещо положително за фирмата ти.
ПП: До г-н Братоев: Е как да напишем имената си при мисълта, че анонимното мнение ще донесе доста безсънни нощи на г-н Управителя. Да не мислиш , че му е лесно да се досети кой е автора при положение, че е направил толкова много мизерии на толкова много хора.