ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Управителят определено има проблем с отношението към хората.

На фона на лошото мнение за фирмата, интервютата се провеждат от едно перхидролено недоразумение, което нищо не може да ти каже свързано с дейността на фирмата. Само се хили с малоумно изражение. На всеки поставен въпрос или отговаря некомпетентно или не може да го направи. Сигурно това е нов начин да търсиш кадри, чрез човек назначен на заплата да гони с поведението си всички желаещи да работят във фирмата.

Здравейте, Прочетох доста коментари ,но забелязвам че , ЛОШИТЕ от тях са все от служители които вече бивши колеги анонимни. Защо анонимно. Това само показва сериозността на хората и коментарите. Завърших образованието си , и веднага излязох в отпуск по майчинство . Кандидатствах за работа и още на същият ден бях извикана на интервю и въпреки, че до тогава нямах никакъв стаж по специалността която завърших В ТУ Варна, нито опит и съм жена, защото знаете как се гледа в тези среди на жените инженери Ми бе дадена възможност. Там съм вече 2 години и съм част от Технически отдел. Също изпълнявах длъжността Асистент на управителя 6 месеца. А мога да кажа, че има и колеги със стаж в тази фирма над 10 години, което е достатъчно показателно само по себе си. Човек има ли желание за работа, и реализация, ще си намери място в нашия колектив. Видях коментари и за заплатите, и мога да кажа, че моята я вземам всеки месец.

Направо нямам мнение, отношение към даден служител от към "ръководството" НИКАКВО - правят те равен със земята.Работната среда е добре, но няма никаква организация на производството пребиваването ти във фирмата е винаги в интерес на нея. Заплатите никога не се превеждат на една и съща дата и както и други са споделили винаги има липси (фишове не се дават!).Общо взето много мили думи, загуба на време в безсмислени обучения с цел подобряване на производителността, множество оперативки извън работно време(по време на някоя почивка или след работно време).За фирмата и нейната управа приоритет е по - голямата производителност а не нейните служители благодарение на който тя съществува...

"Най-скапаната фирма"
Прекалено силни думи колега анонимен. Просто идея си нямаш що е то скапана фирма, дето не с липса а с месеци няма заплати.
Другото което е дразнещо в поста ти че рядко там се задържали читави повече от шест месеца. Явно за 5,5 месеца не си разбрал, че има колеги с много повече стаж и са читави, е верно има и олигофрени това друга тема.
Чудя се как хора с пет месеца стаж могат да пишат всичко това, дето се вика три якички служба няма и вече старши.
Повечето новопостъпили са с мисълта че пари се дават ей така, е да ама не.
И като цяло има един основен принцип който не му понася да се изнася. Като не ти харесва търси друго по-добро място.
И като пишете така смело що все сте анонимни?

Най-скапаната фирма в Шумен. Отвратително отношение към всички от страна на висшето ръководство - божката. Рядко читав човек се задържа повече от 6 месеца там(издържах5,5месеца). Обещаната прилична заплата така и не я видях за 6 месеца - глоби, неплатени отпуски, намаляване на работно време и други оправдания. Иначе средата(колегите, ниско ниво ръководители) е добра, заплатите не закъсняват ама всеки месец имат някакви липси.

Така е колега бивш анонимен, рибата се вмирисва от към главата но за сметка на това се чисти от към опашката.
Сещаш ли се ;)
Поздрави на всички колеги с които работихме през годините.

Аз до скоро бях складов работник там колега, беше ми писнало да ги питам каква заплата ще получавам, представи си чак след 4 тия ден ми казаха жалката сума която ще получавам. : А когато напуснах няма и ден... пуснаха обява за същата позиция с 300 лева по висока заплата ;) сам си прави изводите !!! Единственото хубаво нещо беше че колегите бяха много печени пичUе.

Работих 1 година там.Че е ад ад е но рибата се вмирисва от към главата всичката помия която се изсипва на главите на работниците идва БОЖКАТА(Божидар Маринов) и шайката от търговския отдел ако сте закъсали ще ви вземат и ще ви скъсат задника от бачкане и ще ви платят малко по-малко от колкото са ви обещали(БОЖКАТА само си търси поводи за глобички) но пък малко фирми в Шумен предлагат такова заплащане.Като цяло ще попаднете в негативна обстановка която ще ви натоварва много ИЗБЯГВАИТЕ ПРЕКИТЕ КОНТАКТИ С БОЖКАТА той е като енергиен вампир ще ви изпие сока докато сте се усетили.Няма смисъл да се занимавате с тая фирма.Успех на кандидатите за работа:)

Там е АД - просто не опитвайте! Всички са ограничени хора или такива без никакъв друг избор, които другаде не могат да се пласират, заслепени от височки заплати, с които щефчето /един дребничък сладур, и то не само на ръст, а дребосък като човек и душевност, не стига това , но има индикации и за контингент на психичтрията/ се опитва да ги задържи да останат по- дълго. Обаче всеки от тези хора, работещи в ПС електрик търси трескаво по - човешки условия за работа.