ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Може ли някой да сподели за атмосферата, заплатите - само обещани или и платени, и всчко каквото се сети за тази фирма от настояшия момент. Виждам, че отзивите са повече от ужасни и в града се носят повече от лоши отзиви. Но да споделя ... поканиха ме на интервю за Отговорник склад и изненадващо ме посрещна невероятно интелигентна дама от Човешки ресурси, която ме увери с примери, че нещата във фирмата са се променили значително и тези лоши отзиви са някакви остатъци от миналото, и че това е най- доброто място за работа в града и региона. Била финансово стабилна и печелеща компания с добра организация и т.н. Незнам да повярвам ли ? Или са й дали голяма заплата да лъже хората, и тя е лизачка като другите дето ги пищат тук.

Относно заплащането ...не е ли отбелязана чистата сума за получаване в трудовият договор. Какви са тия умножения по 0.8 ???

Както и преди съм писала, винаги съм готова да отговоря на въпросите ви. Във връзка с предходното мнение ще кажа, че не съм напуснала, а съм в отпуск по майчинство, което живот и здраве ще се удължи с още две години с раждането и на второто ми дете. Пожелавам на всеки такива прекрасни вълнения. Въпреки отсъствието ми се опитвам да съм в течение на случващото се във фирмата. С някои от вас вероятно сме се срещали и ако желаете да се свържете с мен, можете да се обърнете към колегите в офиса, да оставите телефон или e-mail за обратна връзка и ще се свържа с вас.

фирма с потенциал,но с много КАЛИНКИ!!!!
НА ВНИМАНИЕТО НА НОВОПОСТЪПИЛИТЕ!!!!
УМНОЖЕТЕ СИ ОБЕЩАНАТА ЗАПЛАТА ПО 0.8-толкова реално ще получите!!!

1 точка

УЧУДЕН СЪМ ДАНЕБИ г-жа АНТОНИЯ СЛАВЧЕВА ДА Е НАПУСНАЛА???? ЗАЩО ЛИ НАЛИ БЕШЕ ДОВОЛНА ОТ РАБОТОДАТЕЛЯ СИ?????МОЛЯ НЕКА ДА СПОДЕЛИ АКО Е ТАКА ЗАЩО НАПУСКА!!!!!

Ха...гледам обява имат за специалист ЧР???
Да очакваме ли в скоро време тук да видим стария/та им ЧР :)

Какво се случва с фирмата? Липсват коментари от 10 месеца?!
Или защото "младата" майка е по майчинство и няма кой да дирижира хора на певците?
Не се презорвайте, уважаеми "Божидарови" труженици. Ако не сте в обхвата на камерите на Биг брадър, можете да си позволите да прочетете и понапишете нещичко, Той няма да Ви види!
Дерзайте и успех на всички Ви!

тази фирма става само за хора без лично мнение и подмазвачи

В момента работя във фирмта като ел.монтъор и имам самичуствие на доста добър специалист.искам да кажа че във фирмата се работи с много евтини материали.Заложените материали в офертите към клиентите на фирмата са далеч от това което се слага реално в БКТП -тата евтина изработка и евтина апаратура.Намалява обема на работа поради лошото качество на нашите продукти и съответно недоволните клиенти при което съм притеснен за бъдещето на фирмата и коята работа.Ръководството не разбира от дума за тях е важно да се земат парите на клиента не ги интересува че втори ът няма да се върне.Липса на перспектва.

Влючвам се със закъснение в коментара по отношение на Калинчо от "Бивш служител".
Колега, бъди сигурен, че мнението на Калично е лично негово и не е написано по заповед на Б. Маринов.На него "Гроздето му е зелено" цял живот, но този тип поведение се харесва  на Управителя, независимо какво е качеството на работата и съответно крайният резултат, важно е биенето по гърдите.
Въпросният Калинчо успешно се присъедини към глутницата от нарцистични фаворитчета на Управителя ( Нарцис Георгиев, Нарцис Братоев и Нарцис Йорданов) и сега бере плодовете. Желая му успех!