ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Мадара 12&markers=Шумен,ул. Мадара 12

ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик ООД

Дилянчо, що не ни осветиш по отношение продажбите на иновативните и висококачествената ви продукция на ЕРП-та, да припомня Е.ОН ви прекратиха договора, в ЧЕЗ не сте стъпвали, а в ЕВН сте до време, е как така стана с БМ 01 А31?

Ако търсите нови възможности и мислите, че имате висок потенциал за развитие, тук е вашето място! Ще имате възможност да изработвате до 40 работни дни в 1 календарен месец и никой няма да ви попречи да изпълните този си таргет. Никой не би се заинтересувал кога, колко и какво сте правили за фирмата. Заплащането е едно и също, със или без да сте там умствено. Може само физически да изглежда, че сте там. Това е достатъчно. Успех на новопостъпилите!

Така както гледам, нещата отиват на чат, с което сме готови да нарушим правилата за ползване на сайта. За да не се стига до там, ти предлагам да спрем и да оставим хората да си направят изводите сами. Колкото до правописни и/или технически грешки приемам критиката. :)

Данчо...
Първо: Аз съм достатъчно образован, за да вземам решения и знам кога, къде и какво да напиша, без както ти си мислиш, че някой ми софлира или нарежда, което говори много лошо за тебе да си вадиш сам изводи.....
Второ: Какви булстати, документи и прочие си гледал, мене не ме интересува, аз си знам задълженията и поста ВЪВ фирмата без някой си Данчо да си изразява мнението кой къде бил, и пак казвам да подвежда останалите.
Трето: Една фирма която се развива добре, подобрява подрукцията си, изгражда нови изделия и е добра както на българския така и на външния пазар, може да си промени името както си прецени собственика за по-добре.
Четвърто: Допуснах една писменна грешка във по предния си коментар и ме помоли да си оглеждам коментарите преди да ги поствам. Ще те помоля сега и ти да си прочетеш твоя, за да си откриеш грешки като : "Негави", "Фирмаса", "Птехвалената" и т.н.

До Дилян и всички остaнaли.
Очевидно сa ти помогнaли /Aнтония Слaвовa/ дa си нaпишеш домaшното. Е и aз си нaписaх моето.
Според регистрите нa НОИ осигуровките ти по трудово прaвоотношение се превеждaт от булстaтa нa Елсистем.
Нямa изпaдaм в подробности, но зa aвтобиогрaфиятa ми с "многото" рaботи или по-прaвилно рaботодaтели ще ти кaжa, че тaм сa посочени фирмите в които съм рaботил. Нищо не ти пречи дa потърсиш контaкти дa рaзбереш от къде и зaщо съм нaпуснaл. Дaли ПС Електрик сa ми виновни имa кой дa кaже. Товa ще стaне по съответния ред в съдa.
A товa със смянaтa нa името е поредният жaлък опит еднa фирмa дa се оттърве от негaвите, нaтрупaни с годините. Сaмо дa ти нaпомня, че скоро чaкaме прокурaтурaтa дa вкaрa тaя фирмисa в съдa. Също тaкa предстои и доклaдa нa Глaвнa Aгенция Инспекция по Трудa.
Явно всички възможни институции сa погнaли тaкa птехвaленaтa от диктовки фирмa. Зaщо ли ... ?
Нищо лично...

Чета днес една обява:
   "ПС електрик ООД е лидер в електротехническата промишленост и производител ...."
Дотам ли се стигна - да не смеете да си напишете цялото име? Без логото, без нищо? Обаче със съответните обещания за заплата и ... работа.
Тц, тц, тц - лоша работа.
Нищо лично.

До Бившия служител Данчо:

Виж сега, всеки служител във една фирма си има трудова книжка, където ясно вижда какво пише във нея, а не някой страничен да коментира кой къде работи и да подвежда останалите. Пожелавам ти да си намериш работа (хубава) и да не си губиш времето на вятъра. Аз откакто съм започнал да работя, съм работил на едно място, което говори за моята ангажираност, сериозност към работата и компанията. Докато при теб за 6-7 години трудов стаж си сменил 5-6 работи. За да не си губим времето на 5 ли са или на 6, си покажи на хората трудовата книжка. Сигурно и други
те работодатели са ти пак виновни.

Първо:Дилян Камбуров е служител на Елсистем. Неговият коментар тук неуместен, тъй като в момента коментираме "ПАВЕЛ и СИНОВЕ електрик" ООД. Недейте да заблуждавате хората с подобни изказвания.

Второ: Дилян, хубаво е преди да публикуваш мнение, първо да го огледаш за граматически и правописни грешки. Все пак това е един от критериите за кадърност и сериозност на коментара ти. На всички ни е ясно, че тези съобщения се генерират след нареждане на "У"правителя ви, когото вие сравнявате с божество /незнайно защо/.

Трето:Екипа в тази фирма е всичко друго, но не и сплУтен, драги мой.Пълно е с интриганти, лицемери, лизачи. Почваме от И. Георгиев, минаваме през Б. Братоев /който беше най-големият крадец, а в последствие се превърна в най-добрия търговец/, поглеждаме към другарката Божилова, продължаваме към Славова /царица на подли изпълнения/ и пр. Да не говорим, че ръководителите на търговски и технически отдел се мразят от дъното на костите и дори не си говорят. Това ли е сплУтеността, за която говориш?!

Четвърто и много важно:Вашият Бог наистина ви е обезпечил от към материална база. В същото време всички станахме свидетели как се сбогувахте с маса компютри. Декември месец 2012г. ГДБОП и прокуратурата ви ги взе, поради нелегано инсталиран софтуер, на стойност над 500 000 лв.

Пето: Да не забравяме постоянният тормоз и обидите, ръсени от божеството ви към служителите. По нагло и арогантно отношение не съм виждал. Та какво казваше в твоята публикация . . . ?!

Сега стана ли ясно на аудиторията за каква фирма си говорим?

Привет на всички четящи и следящи темата хора, които наистина търсят работа и реализация в професионален план.
Прочетох коментарите за фирмата, било то позитивни или негативни, затова съм решил да си изкажа и аз мнението като служител на Павел и Синове електрик ООД без да се влиая от досега прочетеното, а какви са моите виждания и оценка за фирмата.
Служител съм във фирмата от 5 години. Доволен съм, че съм прекарал тези 5 години във такава голяма, известна и известна в своя бранш фирма отличена с 2 златни медала за продукцията която произвежда.След като завърших образованието си, започнах във фирмата като нешлифован диаманд както се казва, но ми  беше дадено възможноста, времето и условията за да се оформя и навляза в процеса на работа. Виждам че такава възможност се дава на всеки един служител които има желание за работа и развитие. Това се дължи също и на добрия и сплутен екип. Както на производствения, така и на административния отдел Управителя на фирмата е осигурил без да пести, удобни за работа работни места със нужните принадлежности, инструменти и техника.

До Калин:
Калинчо, преди да прочета вече знаех, че отскоро във фирмата. Само някой новопостъпил би написал подобен коментар, освен ако БМ не те е заставил да го направиш. Аз съм бивш служител и уверявам те сам се освободих, както сами се освободиха много бивши колеги, както сами се освободиха Бончо и Жечко. Не знам кого се опитваш да заблудиш с този коментар /май само себе си/, но не се хаби, защото доста хора минаха през въпросната фирма, калиха си нервичките и се освободиха, така че се знае за какво става въпрос там. А за гроздето - май имаш проблем с вкусовите рецептори. Бъди сигурен, че има места, където се предлага и сладко грозде, но явно не си дораснал за да го стигнеш. И все пак докато се опомниш преглъщай киселото грозде /разбирай простотията на управителя/, а след това /сигурен съм, че все някой ден ще се случи/ заповядай тук, за да напешеш обективен коментар.