Фикосота ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,Бул. Мадара 48&markers=Шумен,Бул. Мадара 48

Фикосота ООД

Здраввейте Служител, интересна ми беше вашата публикация и коментар за микроклимата  във Фикосота . Моля  ако може още подробности за  същия този климат и къде се правят тези хранителни продукти ! Интересно ми е да науча преди да  си пусна  Си Ви за  кандидатстване за работа в тази фирма . Благодаря Ви , предварително

Компанията върти една и съща обява за Junior brand manager от над 5 месеца. Събират лична информация на кандидатите и не избират никой.
Системата за подбор е потресаваща. 2 теста, единият на английски, като трудността въобще не предполага, че се кандидатсва за тази позиция при това заплащане.

Всички които искат да работят в търговския им отдел по далеч от тая смешна фирма. Дават Ви едни пари които се равняват близо на 4 минимални заплати и си мислят че Ви притежават. И че сте им длъжни на разположение по всяко време.Има един които се казва Минчо с очила и е дебелак и некадърник от класа родом от Стара Загора които си мисли че е голям Мениджър на Компанията и под него регионални които се казват Марин,Мартин,Красимир,Цветан и най-големия никъдърник Димитър тези всичките са такива лизачи че си нямате на идея.Единия е от Горна другия от Варна третия от Търново другия поред от Стара Загора и от Пловдив.Това са хора които никога не са работили в други сериозни фирми и се мислят за най -добрите мениджъри.Те управляват по двама човека под тях които са винаги виновни за тяхната никъдърна работа.Ако има издънки или нещо някои е виновен си измиват ръцете с някои търговски и го уволняват.Тази фирма дори не уважава дистрибуторите си.Тези петимата по горе ходят и плуят по магазините техни дистрибутори и лансират Фирми като ЛС -Варна ,ЕП-Комерс,Ник 69,а плюят фирми като Елитис Варна,Милко Милев Стара Загора ,Стойбак Бургас и мн други техни дистрибутори в България.Продуктите са с много ниско качество.Смятам че съм бил изчерпателен за фирмата която последно се опитва да лъже потребителите си с промоции на Тертер Брускети Торнадо Мото сирена Булгарея и Булка.Ако знаете къде ги правят тези продукти никога няма да си ги купите.Ако някои иска да разбере още неща нека пише тук и да зададе въпросите си.Благодаря на всички.

Здравейте, кандидатствам за позицията Junior Brand Manager във Фикосота. Можете ли да ми кажете нещо за екипа, който се занимава с бързооборотни стоки (snak foods)? Имате ли представа каква заплата предлагат за тази позиция и какъв е този тест на Български език, който трае час и половина?
Благодаря

Плащала........?!?!?!?! На кой, на служителите си? Незнам, може! Ами на агенциите които и промотират продуктите... а извинете те не са служители към нея, защо да им плаща.....  Трябва да си заслужиш изработените пари и ще ти плати....  странно.. а грешка само ако си техен служител !   Уж мн доволни, значи би трябвало да плащат на време....   Няма проблем след 20 работни дни... оп те минаха,... ама нали имаше празници да... (но никои не споменава имаше и отработени дни) ок та се дочакаха тия 20 и какво..... след тях минаха още толкова караме 18-19-ти ден след 20-те работни. за нещо което се е изработило още март месец ... ахм просто явно искат да избягат от данъци или каквото там беше. НЯМА ПРОБЛЕМ КАЖЕТЕ ПОНЕ ... ЩЕ ВИ ПЛАТИМ СЛЕД ПОЛОВИН ГОДИНА ИЛИ КОЛКОТО ТАМ, НО ТОЧНА ДАТА.............. ИНАЧЕ БИЛИ ТОЧНИ ПЛАЩАТ СЛЕД 20 РАБОТНИ ДНИ.... (но неказаха коя година??!?!?!!? :)

Там уважението между хората се определя по стажа колкото по нов си във фирмата  толкоз по малко се уважават, и ти се присмиват.
Отношението на шефовете на цеховете и доста недостойно спрямо общите работници.
Работата е възможно най-натоварваща....тоест има много работа във фирмата но те искат много работа да се върши с малко хора :)
тва е :)

тъй като вече неработя във фирмата и това което напиша няма да прозвучи като подмазване си позволявам да напиша няколко реда . Хора това е може би е една от малкото фирми в българия която- плаща/ облича/осигорява транспорт /осигорява условия за работа и има нужното отношение към персонала си безначение от статоса които заема/някой ще каже кво пише тоя бе къде го има това- да ама го има.Пиша всичко това незаради друго а защото сега оценявъм нещата по трезво а и защото когато си доволен от нещо просто го кажи

АЗ СЪМ РАБОТИЛА В ТАЗИ ФИРМА И БЯХ МНОГО ДОВОЛНА ВСИ4КО В ТАЗИ ФИРМА Е ИЗРЯДНО И ОТНОШЕНИЕТО КЪП ПЕРСОНАЛА Е ДОБРО ИМАСИ И НЕГАТИВНИ СТРАНИ НО КАДЕ ГИ НЯМА  АЗ БЯХ ДОВОЛНА И ПАК БИХ СЕ ВЪРНАЛА

Как е там в момента - заплащане, отношение на шефове, колеги

1 точка

Фикосота Синтез решиха да изместят Фронт офис в София. и така откакто някои хора се преместиха от Шумен в София, просто стават смешни с поведение. отвсякъде си личи, че мирогледа е доста тесен. за съжаление за това трябва време, но пък и те се вземат на твърде сериозно нещо. Вероятно най-висшите кадри са с много достойнства, но има хора на средно управленско ниво, които нито имат адекватно поведение, нито опита, нито желанието да се възприемат по-ненасериаоно. смешни са, когато тропкат с крака без да могат да аргументират позициата си. Фикосота има и един тъп принцип да назначава млади (сега завършващи) кадри и да им вменява задължения, които те не могат да носят, поради младостта си, а често и поради наивността си. няма нищо лошо да има достатъчно млади хора, но те стават смешни с поведение в много ситуации. освен това усеща се отдалеч шуро-баджанащината в назначаването. абе ще пораснат. но си трябва време