Флоримонт /img/frontend/nomap.png"

Флоримонт

Най-скапаната фирма в която съм работил. Никакакво уважение от страна на работодателите. Госпжиците Роза и Марина са шефки които създават тягостна атмосфера само с появата си в някои от фитнесите. Такова нещо като бонус или морална похвала няма но глоби има и то редовно всеки месец. Болнични не трябва да се ползват защото после умирате от глад. Отпуск одобряват 10 дни после плащат 5 дни. Осигуровките са на минималната заплата ама за четири часа. При напускане не изплащат дните от не ползваната отпуска и не изплащат цялата заплата, въпреки че изчаках точно два месеца предизвестие.
Колегите въпреки лошите условия и мизерия са супер за това идържах да работя там една година.
За тези които искат да започнат работа да си помислят...

Просто НИКОГА,ама НИКОГА не си помисяйте да работите за Паскал Дойчев.Защото ще разберете колко сте тъпи копелета, колко сте зле с ориентацията в работната среда,няма да получавате заплата , а смо обиди,нямате права - само глоби,нямате почивен ден, нямате трудов договор,нямате осигуровки и накрая имате да давате на ПОМЕШЧИКА , за това че ви е взел на работа, обучавал тн.

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Фитнес Пулс ...не знам от къде да започна....Платен отпуск-няма,уважение-няма,за сметка на това има мнооого нерви и излишно напрежение... Заплатата никога не идва на време, често и с не малки липси...Големия "шеф" се държи като Бог от Олимпус, нагъл тъп и надрусан наркоман, заплашва с бой и саморазправа...Поредното поставено лице, не може човек с отрицателно IQ да бъде шеф на бизнес за милиони..Работниците са по зле и от роби в каторга, постоянно навикани глобени и смачкани от Паскал-"Бога" или някое негово протеже(което е по-жалко и нещастно дори и от него)Има и готини колеги, но са малко и след време се махат защото не издържат на психическия тормоз за смешна заплата която може да е взимате ако работите на нон-стоп магазин..Обучението не се плаща, нищожната заплата също е окрадена..В обект има по 1-2 души дето взимат малко повече от другите за да доносничат и да ги мачкат..фирмите се с менят често за да не плащат ДДС...Държанието им е отвратително и т.н. Ако вие сте склони да направите компромис с това и още толкова заповядайте в фирмата на Паскал Дойчев Фитнес Пулс за 600 максимум 1000 лева на месец с минимални осигуровки на 4 часа, това е мястото за вас!!!!!!!!!????!!?!!

Ами, да, той Божидар не пита хората защо работят - деца ли хранят, на родители ли помагат. Ама то живота не е трите или десетте години дето ще работи в Пулс. Дълъг е живота и колелото се върти. Всичко, което е взел ще му се вземе.

Нямал съм един кьорав ден, през който работните условия и "задължения" да са останали същите. Заплахи с глоби, дисциплинарно уволнение, рязане на краиници, а вероятно утре може да ме заплашат и със смърт. Вързан съм и няма къде да ходя :ДДД - 3 месеца предизвестие, братче. На интервюто обаче всичко беше точно, жив и здрав да си, Божидаре, още много ама много текучество пожелавам на тебе и на мишката Дойчев, който си мисли че ме плаши с тва отношение. Евала и респект!

Пълна експлоатация и буквално живеете във фитнеса, при това постоянно се налагат глоби, като благодарност за безкрайните 12 часови смени, невъзможността да си вземете отпуск, дори и НЕПЛАТЕН, за болничен дума не може да стане. Некоректни работодатели. Стресова атмосфера и никакви пари.

Ако обичате да ви мачкат морално, да ви глобяват без да си спомнят защо...Ако имате нужда от голямо напрежение, страх, несигурност и неуважение...Ако нямате нужда от сигурни доходи и за Вас е без значение дали ще получите изработената си заплата... Ее това е мястото определено!
Успех на всички кандидат служители!

PS. После споделете с всички нас:)

Юни месец бях на обучение във фитнес Пулс, после започнах работа на трудов договор. Нищо общо с обещанията. Август видях, че съм се прецакал много мощно и поисках да напусна. Връчиха ми молба за напускане с 3 МЕСЕЦА предизвестие! А в началото изрично бях питал за това, защото един познат ми беше казал, че са го накарали да стои 3 месеца. Но аз си платих глупостта да бъда оптимист. Прочетох всички коментари надолу, само от тази година са страшно много.

Не се лъжете да почвате работа във фитнесите от веригата Пулс / Pulse .Хиляди обяви на фирми под различно име обикалят сайтовете за работа неслучайно. Отделете си 10 Мин да прочетете лошия опит на бившите служители и си спестете времето и усилията. Всеки, който е тръгнал с честен труд да си изкарва парите заслужава да му се заплати този труд поне. Има достатъчно коректни фирми, прескочете този трап Пулс и дайте нататък.