Флоримонт /img/frontend/nomap.png"

Флоримонт

Значи , тейкато невиждам по какъв начин може да се спрат злоупотребите на тея хулигани пулс ,предлагам от сега нататък като видите техни обяви в джобса просто ги докладвате за нередности ,има такава опция на сайта и рано или късно ще спрат да им качват обявите , това не може да продължава!

Аз съм работила за Pulse като селс мениджър и ми беше екстра, доста парички си изкарвах :))
Единствено веднъж ми ги бяха забавили с една седмица, ама се преживя :D Какво толко им се е случвало на другите хора там не знам, с мене никой не е имал проблеми, нито аз с някой съм имала, изкарах около 2 години при тях и се махнах просто щото исках вече да се занимавам с това, което съм си завършила. А иначе там си имаш обучение 5 дена, на мен ми го води едно момче, другото сам си го усвояваш в последствие с опит и така :) По принцип ако някой не е доволен от дадена фирма, много ясно, че не трябва да седи там, но тва че има такива случаи, далеч не значи, че шефовете и фирмата са кофти или че човек не трябва да пробва.

Някой имал ли проблеми при напускане от фирмата

Здравейте! Аз съм Карина и бих искала да кандидатствам в за работа в Пулс като sales manager. Може ли някой да каже мнение за фирмата и за позицията по която ще кандидатствам?

Здравейте, аз работих за Пулс 10 месеца, от които 6 бяха стаж. Хубавото беше, че самия стаж беше добре платен, за разлика от други фирми... А и аз лично попаднах на готини колеги, от които научих много. Нещото, което не ми допадаше понякога беше динамичния процес на работа, защото малко се стресирах в началото. Иначе като цяло си ми беше ок, плащаше ни се навреме, взимахме си бонусите (който колко си изкара) иии не са ме прецаквали, даже от това, че имах доста добри резултати успях да си спечеля вдигане на парите, което доста ме зарадва и се почувствах (за първи път) оценена :)) Може би ако не ми бяха предложили работа в друга фирма на по-висока позиция, щях да съм си още там, защото не съм видяла нищо лошо от никой..

Аз посещавам Пулс-на бул България, най-вече заради басейна, имам малко здравословни проблеми и ми се налага да плувам, посещавала съм много закрити басейни, но този на Пулс ми се видя най-поддържан. Обслужването също е на много високо ниво, персонла е винаги усмихнат и посреща клиентите си позитивно. :))

трябва да започна работа като стоков ревизор в настоящия Grand Hotel Bansko?
Може ли за информация дали си заслужава?

Работих в хотела на Банско първия и втория зимен сезон на лоби бара. Много доволен бях, взех си всички заплати през първия сезон а за втория, като почнахме ни обвиниха в злоупотреби, шефа само каза ,че по богати няма да станем от него и нареди да ни се плаща 10% от оборота след всяка смяня и да се правят ревизии на бара всеки ден. Наистина беше много напрегнато, но си заслужаваше. И знам че всички колеги от лобито си взеха парите, а и бакшиша беше много добре.

Хора, аз станах клиент на фирмата Пулс по нещастна случайност. От време на време проверявам какво актуално се случва, в сайта на агенция по вписванията, за да видя тази специално фирма, с която имам 'договор', функционира ли , съществува ли или аз плащам месечни такси на тоя дето духа. Имам с въпросната фирма договор менте, който в същност си го подписаха те сами от мое име, но ми заявиха, че ще дадат личните ми данни на фирми да ме преследват, ако не плащам вноски всеки месец по въпросния 'договор'.
Каква е изненадата ми днес, отварям сайта на агенция по вписванията и какво да видя, въвеждам булстата на фирмата, по който си излизаха разни данни до сега и виждам, "няма информация"
Порес. Явно фирмата е изпарена. Дали знае някой в този случай с моя договор какво се случва?

Хора,не започвайте там работа като камериерка,аз се подлъгах от обявите им,работиш уж 5 дена без пари щото било обучение ама търчиш като кон от апартамент на апартамент , мъкниш прахосмукачка стълба моп юркат те тука ли сте там ли сте клиенти недоволстват,никакви условия на труд ,изгърбват те от работа ,нямат тоалетна за персонала нито съблекалня ядеш долу в един огромен склад кв ото си носиш ,тая Тони седи и те гледа как работиш и подвиква по бързо не се мотайте всичко иска да блести а един свястен парцал нямат, чистихме с мръсните кърпи ,беше голям кошмар кръст ръце всичко ме болеше едвам се прибрах,поработих им без пари сега сигурно и друга така им работи и те изобщо не си плащат експлоатират хората не се издържа ,недейте се подлъгва,като парцал се чувствах там