Флоримонт /img/frontend/nomap.png"

Флоримонт

Истината е това! Кофти работодатели, кофти условия... Хора нямащи никаква тъпия да са управители са именно такива. Въпросната М. А. управлява два хотела без да знае дума на различен от селския и език! Това го няма никъде в световен мащаб. Но те и хотелите едни.... М.А. е обградена от "слуги" и смачкани психически репресирани хора... Които тя нарича хора "пробивни" и "целеустремени" . Никога кадърен човек врял и кипял в сферата на туризма няма да се задържи за дълго там! М. А. нарича себе си добър човек... ЧОВЕК като цяло е нещо което тя никога не е била и няма да бъде. Самата тя е шизофреник потъпкван ежедневно от шефа си! Не помни нито какво говори, нито какво се случва. И тя горкинката репресирана пушеща по 2 кутии цигари до обяд... Приличаща на призрак това живот ли е? Ебахти и парите... По - добре и тя и "дясната и ръка" да се върнат по родните си места да копаят нивата. Само връзката със земята ще им върне смисъла в живота. С една дума бягайте от тези псевдо хотелиери, като дявол от тамян! Много се радвам, че има такива сайтове да си кажем- истината е такава...

Брутална некадърност и некоректност, ще си направите голяма услуга ако не се захващате с тях...от фитнес "Пулс" са впечатленията!

mrasni bokluciii pravih im remont na fitnesa v plovdiv parvo mi platiha 70 procenta ot stoinosta i kazaha niama problem i taka tri godini ne rabotete za tia gadove iad me e samo 4e ne mu s4upih naglata mutra na toia pedal doi4ev

Смешници...

Значи , тейкато невиждам по какъв начин може да се спрат злоупотребите на тея хулигани пулс ,предлагам от сега нататък като видите техни обяви в джобса просто ги докладвате за нередности ,има такава опция на сайта и рано или късно ще спрат да им качват обявите , това не може да продължава!

Аз съм работила за Pulse като селс мениджър и ми беше екстра, доста парички си изкарвах :))
Единствено веднъж ми ги бяха забавили с една седмица, ама се преживя :D Какво толко им се е случвало на другите хора там не знам, с мене никой не е имал проблеми, нито аз с някой съм имала, изкарах около 2 години при тях и се махнах просто щото исках вече да се занимавам с това, което съм си завършила. А иначе там си имаш обучение 5 дена, на мен ми го води едно момче, другото сам си го усвояваш в последствие с опит и така :) По принцип ако някой не е доволен от дадена фирма, много ясно, че не трябва да седи там, но тва че има такива случаи, далеч не значи, че шефовете и фирмата са кофти или че човек не трябва да пробва.

Някой имал ли проблеми при напускане от фирмата

Здравейте! Аз съм Карина и бих искала да кандидатствам в за работа в Пулс като sales manager. Може ли някой да каже мнение за фирмата и за позицията по която ще кандидатствам?

Здравейте, аз работих за Пулс 10 месеца, от които 6 бяха стаж. Хубавото беше, че самия стаж беше добре платен, за разлика от други фирми... А и аз лично попаднах на готини колеги, от които научих много. Нещото, което не ми допадаше понякога беше динамичния процес на работа, защото малко се стресирах в началото. Иначе като цяло си ми беше ок, плащаше ни се навреме, взимахме си бонусите (който колко си изкара) иии не са ме прецаквали, даже от това, че имах доста добри резултати успях да си спечеля вдигане на парите, което доста ме зарадва и се почувствах (за първи път) оценена :)) Може би ако не ми бяха предложили работа в друга фирма на по-висока позиция, щях да съм си още там, защото не съм видяла нищо лошо от никой..

Аз посещавам Пулс-на бул България, най-вече заради басейна, имам малко здравословни проблеми и ми се налага да плувам, посещавала съм много закрити басейни, но този на Пулс ми се видя най-поддържан. Обслужването също е на много високо ниво, персонла е винаги усмихнат и посреща клиентите си позитивно. :))