Флоримонт /img/frontend/nomap.png"

Флоримонт

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Фитнес Пулс ...не знам от къде да започна....Платен отпуск-няма,уважение-няма,за сметка на това има мнооого нерви и излишно напрежение... Заплатата никога не идва на време, често и с не малки липси...Големия "шеф" се държи като Бог от Олимпус, нагъл тъп и надрусан наркоман, заплашва с бой и саморазправа...Поредното поставено лице, не може човек с отрицателно IQ да бъде шеф на бизнес за милиони..Работниците са по зле и от роби в каторга, постоянно навикани глобени и смачкани от Паскал-"Бога" или някое негово протеже(което е по-жалко и нещастно дори и от него)Има и готини колеги, но са малко и след време се махат защото не издържат на психическия тормоз за смешна заплата която може да е взимате ако работите на нон-стоп магазин..Обучението не се плаща, нищожната заплата също е окрадена..В обект има по 1-2 души дето взимат малко повече от другите за да доносничат и да ги мачкат..фирмите се с менят често за да не плащат ДДС...Държанието им е отвратително и т.н. Ако вие сте склони да направите компромис с това и още толкова заповядайте в фирмата на Паскал Дойчев Фитнес Пулс за 600 максимум 1000 лева на месец с минимални осигуровки на 4 часа, това е мястото за вас!!!!!!!!!????!!?!!

Ами, да, той Божидар не пита хората защо работят - деца ли хранят, на родители ли помагат. Ама то живота не е трите или десетте години дето ще работи в Пулс. Дълъг е живота и колелото се върти. Всичко, което е взел ще му се вземе.

Нямал съм един кьорав ден, през който работните условия и "задължения" да са останали същите. Заплахи с глоби, дисциплинарно уволнение, рязане на краиници, а вероятно утре може да ме заплашат и със смърт. Вързан съм и няма къде да ходя :ДДД - 3 месеца предизвестие, братче. На интервюто обаче всичко беше точно, жив и здрав да си, Божидаре, още много ама много текучество пожелавам на тебе и на мишката Дойчев, който си мисли че ме плаши с тва отношение. Евала и респект!

Пълна експлоатация и буквално живеете във фитнеса, при това постоянно се налагат глоби, като благодарност за безкрайните 12 часови смени, невъзможността да си вземете отпуск, дори и НЕПЛАТЕН, за болничен дума не може да стане. Некоректни работодатели. Стресова атмосфера и никакви пари.

Ако обичате да ви мачкат морално, да ви глобяват без да си спомнят защо...Ако имате нужда от голямо напрежение, страх, несигурност и неуважение...Ако нямате нужда от сигурни доходи и за Вас е без значение дали ще получите изработената си заплата... Ее това е мястото определено!
Успех на всички кандидат служители!

PS. После споделете с всички нас:)

Юни месец бях на обучение във фитнес Пулс, после започнах работа на трудов договор. Нищо общо с обещанията. Август видях, че съм се прецакал много мощно и поисках да напусна. Връчиха ми молба за напускане с 3 МЕСЕЦА предизвестие! А в началото изрично бях питал за това, защото един познат ми беше казал, че са го накарали да стои 3 месеца. Но аз си платих глупостта да бъда оптимист. Прочетох всички коментари надолу, само от тази година са страшно много.

Не се лъжете да почвате работа във фитнесите от веригата Пулс / Pulse .Хиляди обяви на фирми под различно име обикалят сайтовете за работа неслучайно. Отделете си 10 Мин да прочетете лошия опит на бившите служители и си спестете времето и усилията. Всеки, който е тръгнал с честен труд да си изкарва парите заслужава да му се заплати този труд поне. Има достатъчно коректни фирми, прескочете този трап Пулс и дайте нататък.

Мутренска фирма, тотално некоректна и към служители, и към клиенти.

Служителите изглеждат смачкани и без самочувствие! Личи си, че са под стрес! Жалко, защото фитнеса наистина е хубав!