Флоримонт /img/frontend/nomap.png"

Флоримонт

Бог да пази от Ебола и от почване на работа във фитнес Пулс. Ако трябва да избирате дали да работите в някой от фитнесите им или да сложите шапка в някой подлез - изберете шапката!

Към всички кандидат служители!!!

Преди да постъпите на работа в който и да е от обектите на Pulse, се замислетее защо няма нито един бивш служител който да каже добро за тази империя, замислете се защо има такова текучество на персонал и обявите им за работа не се свалят от сайтовете предназначени за това.
Прогонват с отношение служителите си и още лежат на мотото „НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА“ да, няма незаменими хора, но има хора в които си струва да вложиш...
Те са далече, мнооого далече от този принцип обаче!!!
Няма да изпадам в ненужни подробности а ще обобщя с една дума: НЕКОРЕКТНИ!

За всички които въпреки всичко прочетено до момента все пак решат да пробват мислейки, че с тях ще се стекат по различен начин нещата, пожелавам УСПЕХ!
Не забравяйте след това да споделите и на другите впечатленията си:)

Имала съм неблагоразумието да бъда и клиент и служител на фирмата. И в двата случая бяха некоректни. Като служител бях експлоатирана, а като клиент почнаха да ме съдят и да ми пращат съдебни покани, да им изплащам 1300лв. защото там не са като нормалните зали, а подписваш ДОГОВОРИ.

Некоректни!

На мен ми дължат между 500- 700лв., звъня им половин месец, даже не ми се вдига телефона :D Божидарее, пести да не обеднее фирмата :D

Аз им работих половин месец за без пари, трябваше да звъня на някакви хора по цял ден, казаха ми, че съм на обучение, но не ми дадоха нито пари, нито нищо, работих в Пулса в Пловдив. Ама сега си имам истинска работа и о, чудо - плащат ми. В Пулса беше пълна загуба на време и колегите ми бяха ужасни - все нацупени все едно си им направил нещо, караха ме да им плащам кафетата и обяда, пълни наглеци.

Бягайте от тази фирма и никога не се обръщайте!! Проверявайте си фирмите преди да ходите на работа. Тази фирма е най-лошото работно място. Да започнем от там, че ходите на обучение, което не се заплаща. Не знаете до последно какво ще вземете, защото работите на някакви измислени таргети. Като си потърсите парите се почва със заплахи за дисциплинарно уволнение
В момента, в който се усетите, че трябва да се махнете, защото сте имали неблагоразумието изобщо да се захванете с тази глупост, познайте - имате 2 или 3 месеца предизвестие!!!!! Не може ще кажете така, ми не може, но като се възпротивите, почват заплахи за дисциплинарни уволнения. Та, за това като идете на обучение се държат добре с вас и ви лансират, защото няма как да се откачиш и да се махнеш, ако не закачиш някой наивник на твоето място. Няма почивки, няма празници,няма болничен, всички мои колеги имаха право само на 5 дни платен годишен отпуск!, няма уважение към вас. На интервюто са големи обещания, големи пари.. Ама помислете как пък един не каза добра дума за това място. Работил съм 6 месеца в Софийски фитнес. Но фирмата работи еднакво навсякъде и в София и на Влас, и в Пловдив и Банско. Едвам се откачих и да, накрая не ми платиха и дължимото. Пиша ви не защото много се интересувам, тва за мен е минало, но преди седмица една позната ми сподели, че е почнала обучение там и ме попита колко се заплаща обучението. Глупост!! Те работата не ви плащат, та обученията очаквате. Колко човека запалиха с пари. Отделно се работи под огромен стрес, постоянно недоволни клиенти идват и ви крещят. Защото фирмата подмамва и тях с договорите, който подписват, съответно хората идват и няма на кой друг да си го изкарат. Да не споменавам, че там клиентите са събирани от кол и въже, всякакви нагли батки и прости кифли, ужас, просто, ужас....

Никога,ама никога не започвайте работа в тази фирма,ще си докарате само главоболия,абсолютно неадекватни с милиони дебилни изисквания.

Вече всички ги знаят тези хора като некоректен работодател , затова пускат обявите си под различни имена на фирми, ето някои от тях за хотела си в Свети Влас:Вентрин ЕООД, Гранд Хотелс Мениджмънт ЕООД, Сепарит ЕООД и т. н. В техните обекти цари тотален хаос не само в мениджмънта, но и в самото набиране на персонала, затова и почти никой не се задържа на работа, просто малко от тия хора си разбират от работата, а включвайки и некоректността, всичко е загубено....

Бях поканена да започна работа във фитнеса в Пловдив. Работих 7 дни, без да ми пуснат договор и без да ми платят и накрая казаха, че не ставам за работата. Не ти позволяват да ползваш служебният паркинг. Постоянно викане, никакво уважение, след това те осигуряват на минималната работна заплата. Не се плаща празнични дни и нищо. Просто се чудя къде спят нашите институции?