Пи Пи Ди България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк&markers=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк

Пи Пи Ди България ЕООД

Ппд е много странна фирма тъй като отказва да направят нужните промени за да улесни работният процес.
Веднъж се издъниха със смяната на ctms.
90% от главоболията и натоварването идва от системата и процесите които наподобяват процеси от 90те

Силно ви препоръчвам да се замислите дали искате да идвате в site payments.

•няма много развитие
•обема на работа е абсурден (зависи от протокола)

•системите и процесите са праисторически
•много хора масово напускат
•обучението е най-лошото което съм виждал в корпоративна среда.

Бих искал да попитам следното:
Някой има ли наблюдение дали фирмата дава шанс за развитие на хора без опит но с фармацевтично образование и basic knowledge относно GCP guidelines и останалите изисквания, на позиции като CRA? Все пак, всеки започва от някъде, и ако не- каква би следвало да е позицията за тези без опит? Благодаря предварително
Ако някой прецени, че може да ми даде relevant info, и намери за добре да го направи лично
[email protected]

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ще се присъединя към коментарите, че няма никаква обратна връзка към кандидатстващите. Минах две интервюта, на второто, което беше преди месец ми се повтори неколкократно, че до 2 седмици ще получа резултат, независимо от това дали съм одобрен. Изключителен парадокс е изисквания за работа с крайни срокове, а представителите на фирмата да не ги спазват.

ППД е хубава фирма. Хората, които работят там не са случайни. Разбира се има и изключения, но като цяло има добър подбор. Работя от едно година там и препоръчвам фирмата като коректен и стабилен работодател за хора със същото отношение и начин на работа.

Фирмата е една от най-добрите в София. Колегите са много възпитани и готини. Като настоящ служител, досега не съм срещал непрофесионално отношение от страна на мениджмънта. Екипът, в който аз работя, е добър. Чувал съм и за лоши екипи. Специално при нас всички са страхотни. Работата е много, това не е фирма за мързеливи хора. Натоварването е голямо, осигуряват се добри условия за работа. Лошо е, че комуникацията между колегите малко куца, поради големия обем от работа. Фирмата позволява преместването от един отдел в друг, ако не си попаднал на правилния екип.

Фирмата е една от най-добрите на пазара като условия на труд и заплащане. Цялата комуникация е на английски език, има правила за работа и добри възможности за обучение. Работната среда зависи от екипа и мениджъра. Като навсякъде има страхотни екипи има и такива в които интригите и стреса са ежедневие. Не ми харесва, че напоследък се наемат кадри без необходимите знания и дори добър английски език.В този смисъл мениджмънта е побългарил нещата и се наемат приятели и роднини. Разбира се, който иска да се развива получава такива възможности, но има и много хора, които получават специално отношение.

Ще се постарая да съм кратък, макар да имам много какво да кажа. Пи Пи Ди България е най-посредственият работодател, с когото съм имал работни взаимоотношения през цялата си кариера до момента. При все че желанието ми да започна работа там беше огромно, но сравнително бързо осъзнах, че съм объркал вратата.

Масово служителите в тази фирма са нереализирани медицински лица, които избиват комплексите си от годините залягане над учебниците и накрая работещи в офис сиви мишки, с арогантно отношение и безпардонност. Веднага можете да си представите атмосферата в офиса - хора без грам ценз в корпоративна среда и без идея за корпоративна култура, се опитват да владеят хаоса (а повярвайте, такъв цари). Въвеждащото, а и последващото обучение във фирмата е тип "килийно училище" и повече по темата няма да продумам.

Често съм се питал - кога ли ще се спука балонът на илюзията, която гради тази фирма, че предлагат нещо велико и революционно като услуга и че са едни от най-добрите (та дори смеят да твърдят пред клиенти, че са и най-добрите - само и само да спечелят сделката) и ще лъсне голата истина, че са кръгла 0, с безкрайно комплексирани и смачкани служители, с все по-голямо текучество и все по-малко потенциал на хоризонта. Мисленето, начинът на работа, културата, грижата към служителя, отношението, бързината, с която се случват нещата, са толкова назадничави и дори спрели, че няма накъде повече. Развитие в застой!

Но пък, ако сте човек, който е единствено движен от финикийските знаци и не влагате много мисъл в ежедневието си - тоест сте ОК да си разхождате новите дрешки до офиса и да симулирате дейност, това е вашето място. Заплащането е вероятно единственото добро нещо в тази фирма. И казвам "добро", защото мина моментът, в който беше отлично. Появиха се доста конкуренти (за щастие) на българска сцена и показаха, че условията на труд могат да бъдат наистина отлични, когато поставяш най-важния си инструмент - СЛУЖИТЕЛИТЕ - на първо място. В PPD не мислят така - там няма незаменими хора и както си мислиш, че заемаш отговорен пост и си вършиш съвестно работата, така, в момента, в който станеш неудобен, излиташ. Това явление се наблюдава във фирмата от няколко години, а през последните 2 г. е вече ежедневие и за жалост дори не прави впечатление на заритите от работа рая. Основни кадри от отдел Човешки ресурси си тръгнаха един след друг, а някои бяха накарани да си тръгнат. И не само този отдел, но както казах в началото, старая се да не изпадам в подробности.

В тази фирма има хора, които са там от маса години и без значение как и защо са там от толкова години, те биват издигани по кариерната стълба без да притежават качествата и уменията да заемат следващото стъпало. По-висока длъжност не означава да си затоплял стола 10 г. По-висока длъжност се заема по други показатели, но и това е параграф, по който PPD има още много път да извърви и да се поучи от горчивия опит (ако изобщо има кой да обръща внимание на това) ... Кадърни хора си тръгват всяка седмица, време е някой да се запита "Защо?!".

Рибата се вмирисва откъм главата! А големите риби в PPD смърдят много вече. Време е някой да пусне водата!

Здравейте! Може ли да ме ориентирате за няколко неща :

- Какво е положението в компанията и отдела за Site Payments Associate ?

-Какво е заплащането?

-Какво представлява теста за тази позиция?

-Има ли текучество в компанията като цяло?

Благодаря!

Моля някой да каже подробно какво представляват интервютата. Какво питат и тн. Какъв е тестът ? Мерси