Пи Пи Ди България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк&markers=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк

Пи Пи Ди България ЕООД

Здравейте, някой знае ли каква е стартовата заплата за позиция Senior Finance Coordinator (Payments)?
Благодаря предварително, :)

Бях на интервю за поезията Project coordinator с немски/нидерландски език, интервюто според мен мина добре, но ми казаха, че ще имам обратна връзка до две седмици. Двете седмици минаха, писах, за са ги напомня все пак да ми пратят feedback, уви, отговор нямам и до днес. А на самото интервю ме питаха дали работя с крайни срокове, явно за тях самите това не се отнася. Доста лошо впечатление ми оставиха.

Тотално се самозабравиха в глупостите, които вършат и проблемите, които всеки ден са все по-големи.
Мениджмънта е много зле, процесите не са стари, те са архаични.
Заплатите да седиш у вас на компа са супер.

Процесите са остаряли и неадекватни.За да се извърши една работа се правят голям брой излишни действия. Колеги със 4-5 години стаж във Пи Пи Ди допускат същите грешки както новите. Всеки работи по вътрешно усещане а не както е по обучение. Постоянни пропуски и грешки. Проверката на работата от вътрешния одит е смешна, защото не успяват да открият и половината грешки а това им е работата. Но е добро място да се скриеш и да си получаваш заплата. Сигурно някой ден американските собственици ще разберат, че БГ офиса е пълна пародия.

PPD дава старт на хора без опит или поне до неотдавна даваше, защото с течение на времето в PVG отдела се появиха некад!рници, които нищо не разбират от фармация и медицински науки и пишат пълни глупости! Нивото пада, а заплатите отдавна не са конкурентни на българския пазар . Само, че в другите фирми се иска опит ,а такъв най- лесно се придобива в ППД или Quintiles понастоящем IQVIA, защото те взимаха прясно завършили кадри.
ППД дава нелоши привилегии ,отдавна са на българския пазар и знаят как да поблазнят. Много зависи при колко (не)адекватен мениджър и екип ще попаднеш, може и да си супер.

ПиПиДи изплаща ли 13 заплата?
В момента преговарям за една позиция и не ми дават тази информация.
Благодаря Ви!

Ппд е много странна фирма тъй като отказва да направят нужните промени за да улесни работният процес.
Веднъж се издъниха със смяната на ctms.
90% от главоболията и натоварването идва от системата и процесите които наподобяват процеси от 90те

Силно ви препоръчвам да се замислите дали искате да идвате в site payments.

•няма много развитие
•обема на работа е абсурден (зависи от протокола)

•системите и процесите са праисторически
•много хора масово напускат
•обучението е най-лошото което съм виждал в корпоративна среда.

Бих искал да попитам следното:
Някой има ли наблюдение дали фирмата дава шанс за развитие на хора без опит но с фармацевтично образование и basic knowledge относно GCP guidelines и останалите изисквания, на позиции като CRA? Все пак, всеки започва от някъде, и ако не- каква би следвало да е позицията за тези без опит? Благодаря предварително
Ако някой прецени, че може да ми даде relevant info, и намери за добре да го направи лично
[email protected]

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Ще се присъединя към коментарите, че няма никаква обратна връзка към кандидатстващите. Минах две интервюта, на второто, което беше преди месец ми се повтори неколкократно, че до 2 седмици ще получа резултат, независимо от това дали съм одобрен. Изключителен парадокс е изисквания за работа с крайни срокове, а представителите на фирмата да не ги спазват.