Пи Пи Ди България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк&markers=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк

Пи Пи Ди България ЕООД

Стажът е платен да. Мой познат кара стаж.За съжаление нямам представа в какъв порядък. Иначе заплащането доколкото ми е известно е от 2000 нагоре.

Към коментара с "без особени амбиции". Фирмата предлага възможности за развитие. Просто не може от 1000 човека всички да бъдат повишени - развиват се талантливи и работливи хора. Уважават се усилията на всички. Отделен е въпросът, че има хора, които смятат, че заслужават 2000 лв просто така - те не се развиват да. Това е една от най- коректните фирми , които съм виждал. Не се допуска никакво лично отношение, всичко е строго професионално.

Работя в ППД от няколко месеца. Стабилна фирма, невероятни колеги. Натоварването е голямо, но все пак това е Американска компания и няма как. Заплащането е адекватно. Трудно ми беше първия месец да се адаптирам. За щастие колегите много ми помогнаха. Като цяло ППД е много добра компания.

Аз искам да питам дали знаете стажът заплаща ли се?

Здравейте на всички. Искам да попитам, тези които сте получили положителен отговор след интервюто и предложение за работа, горе долу след колко дни, защото те стандартно си ми казаха до две седмици, но аз се опасявам, че ако ведната не решат, не ме искат. Благодаря много за отговорите.

Чудесно място за хора без особени амбиции. Сравнително високо заплащане (говоря за clinical management отдела) и ниско натоварване. За project assistant дори не се изисквс висше образование, а скатаването е по норматив. Ако сте окей с клюкаренето и подмазването на напудрени мениджърки, мястото е супер. Колегите са са не особено интелигентни, но пък може да си работите от вкъщи и най-важното да скатавате....

1500лв? Вие шегувате ли се? Вече никъде няма заплати под 2200-2400лв. Това е базов минимум, ако владеете свободно 2 чужди езика. Не се давайте за по-малко. Гледайте интереса си, уважавайте се и най-вече мислете дългосрочно-срещу какво заплащане за какъв период бихте издържали в съответната сфера при съответното натоварване. Ако не се споразумеете, само вие ще сте си виновни за последвалото недоволство. Минималната заплата също се вдига, а както управлението на страната обяви "ниските заплати вече не са модерни в България".

Фирма за мазохисти и магарета, на които им харесва да ги товарят срешу едното мерси.

Кандидатствах по позиция. Така и не чух нищо от компанията. Ако толкова не са ме харесали поне един E-mail да бяха изпратили, който се занимава с подбора. Така или иначе вече работя на друго място и няма да си губя времето повече да оптимизирам автобиографията си за позиция в тази компания Уважението започва с отношението, а доколкото виждам в ППД то е нулево.

Някой би ли споделил информация относно прекратяването на трудовия договор? Доста "интересно" е формулирано, със съществени разлики в английския и българския текст точно в тази част.
Искат ли/дават ли предизвестие, обезщетение?
Всякакъв опит би бил ценен.

Към кандидатите - ако това е първа работа за Вас, имате излишни нерви и можете да търпите неспазване на елементарни работни процеси, претоварване заради добра заплата - това място е за вас.

Мениджмънтът използва "разделяй и владей" тактиката, като много добре знае какви ситуации залага. Хората са претоварени и търсят винмата един в друг, когато реално тя е в мениджмънта.