Борован /img/frontend/nomap.png"

Бях на интервю за работа във въпросната Фирма.
Мога да изкажа само положителни неща от провелото се интервю. Имат схема за заплащане ако се раздадеш на макс не се скъгаваш може да си заслужиш добро заплащане и привилегии.

Сега ще чакам обаждане за Да/Не :)

Защо е нужно да се хвъля помия по работодателите ние сме мързеливи работниците. Все гледаме да си тръгнем по рано, да не си свършим работата и само хитринки. Защо е нужно да пишеш глупости по форуми а не се погледнеш какво си дал преди това. Всичко опира до пари но и да ти дават и ти да се скътваш също не е ок. Засрамете се помислете преди да пишете каквото и да било.За тази фирма ще кажа само хубави неща. Лошо от нея не съм видяла!

Явно си нямате работа и сте мързеливи за това стойте пред компютрите и плюете по работодателите.
Засрамете се и си потърсете работа!
И Бориван е като всички фирми в България но каквото са обещали са го давали. Работила съм и при други фирми даже от една имам да си взимам заплата за 3 месеца ходих и по институции но нищо.Имат си Вуйчо Владика и им оправя работата

То в България е ясно че няма добре платена работа но в Бориван дават право на всеки който му се иска да работи да си изкара добра заплата.
Мога да кажа че фирмата е много яка и си заслужава да се работи в нея.
Заплащането е като навсякъде ниско но уважението е голямо!

Тази фирма е като всички останали в България много работа малко пари.

Но все пак ги дават навреме и не ги бавят много какво друго да кажа за тази фирма незнам но лошо от нея не съм видяла.

Има и отношение на Супервайзора ми не е много лош държи се прилично с мен!

Фира за която си заслужава да работя.Мога да споделя че ако си кадърен и ти се работи това е мястото. И заплатат е според свършеното не е еднаква за всички.
Препоръчвам на всички който искат да работят и дават всичко от себе си да кандидатстват

Фирмата предлага условия за развитие, ако има желание от страна на служителя за някакво обучение се намира начин. Колегите в по-голямата си част са уникални хора.

Мениджърите са винаги на линия за да помогнат. Случва се да се наложи малко повечко работа на един път но няма пълно щастие .

Като цяло съм повече от доволен.
Бих препоръчал тази фирма като КОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ!

За разлика от всички "АНОНИМКИ", аз няма да се скрия с анонимна.Работя близо 2 години в тази фирма и до сега не съм видяла, служител който си върши съвестно работата да е бил ощетен от към заплата или отношение. Чета всички негативни коментари и виждам или махнати служители, поради злоупотреба с даден пост, или обидени от това, че са махнати поради НЕ справяне със задълженията си във фирмата или не одобрени на интервю
Е тогава е нормално, служителите, които идват колкото да мине работния ден и да дойде заплата - да негодуват срещу Фирмата.
Ето такива хора пишат тук АНОНИМКИ и петнят името на фирми, които са осигурили по-добри условия на труд и заплащане от останалите в бранша. И да уточня НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук, писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

Работя в тази фирма от скоро имам добри впечетления от нея. Заплатата идва навреме без забава шефа е добър какво му трябва на човек.

В тази фирма работя от 2 години мога да кажа само положителни неща за нея. Който не му се работи да си стой вкъщи и да заплащането не е много но пак е помощ за нас Пенсионерите. Да не забравяме че работим по час- два колко заплата да ни дава шефа?
Помислете преди да пишете глупости по форумите!