Борован /img/frontend/nomap.png"

За разлика от всички "АНОНИМКИ", аз няма да се скрия с анонимна.Работя близо 2 години в тази фирма и до сега не съм видяла, служител който си върши съвестно работата да е бил ощетен от към заплата или отношение. Чета всички негативни коментари и виждам или махнати служители, поради злоупотреба с даден пост, или обидени от това, че са махнати поради НЕ справяне със задълженията си във фирмата или не одобрени на интервю
Е тогава е нормално, служителите, които идват колкото да мине работния ден и да дойде заплата - да негодуват срещу Фирмата.
Ето такива хора пишат тук АНОНИМКИ и петнят името на фирми, които са осигурили по-добри условия на труд и заплащане от останалите в бранша. И да уточня НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук, писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

Работя в тази фирма от скоро имам добри впечетления от нея. Заплатата идва навреме без забава шефа е добър какво му трябва на човек.

В тази фирма работя от 2 години мога да кажа само положителни неща за нея. Който не му се работи да си стой вкъщи и да заплащането не е много но пак е помощ за нас Пенсионерите. Да не забравяме че работим по час- два колко заплата да ни дава шефа?
Помислете преди да пишете глупости по форумите!

Не обръщайте внимание, кой какви коментари пише, важно е човек да се чуства на мястото си и има желание за работа. Тук определено има нормална обстановка за работа и шефовете са разбрани, за разлика от много други фирми, в които съм работил.

Като настояща служителка мога да кажа само хубави неща за фирмата и моя кординатор.Всеки си преценя за себе си.Но определено ако човек има желанието да работи и развива тази фирма е точно за него.Мрънкачи и хора които се оплакват няма смисъл всеки си преценя какви са му възможностите и капацитета на работа.За заплащането варира според вида на работата и позицията за която всеки кандидатства.

Да напиша и аз за моето впечетление от тази фирма.
Работех около 2 години ш Бориван за този период аз не съм получила заплатат си със забава винаги е било преди уговореното време.Мога да кажа само хубави неща за тази фирма напусна защото заминашам за Гърция
Успех на БОРИВАН!

Собственика няма и представа какво става във фирмата зад гърба му и как мениджърите се подиграват с името на фирмата. Ако все пак се поинтересува някой, може да споделя.

Всеки ден, малката Мравка, пристигаше рано на работното си място и започваше да работи. Произвеждаше и беше доволна.
Шефът – Лъвът – се учудил, че мравката работи без надзор.
„Ако тя произвежда толкова без надзор, не би ли могла да произвежда повече, ако е под нечий надзор“? – замислил се той.
Така той нае една Хлебарка, която имаше голям опит като надзорник и изготвяше чудесни доклади.

Първото решение на Хлебарката бе да въведе контрол на достъпа за Мравката. След това на Хлебарката ѝ бе нужна секретарка, за да ѝ помага с изготвянето на докладите и тя нае един Паяк, който освен с архивите, се занимаваше и с контрол на телефонните разговори. Лъвът бе очарован от докладите на Хлебарката и я помоли и за графики на производството и анализ на тенденциите, за да ги представи на срещи, специално организирани за тази цел. За тази цел на Хлебарката ѝ купиха компютър, лазерен принтер и бе наета една Муха, която да ръководи отдел информатика.
Мравката, доскоро продуктивна и весела, бе отчаяна от толкова хартии и срещи, които ѝ заемаха цялото време! Лъвът стигна до заключение, че е дошъл моментът да се създаде длъжност отговорник за сектора, където работеше Мравката. Постът бе поверен на един Щурец, чието първо решение бе да закупи килим и ергономичен стол за бюрото си. Новият отговорник, Щурецът, също имаше нужда от компютър и асистентка (която взе от предната си служба), за да му помага да подготвя стратегическия план за оптимизиране на работата и да контролира бюджета за сектора, където работи Мравката, която на този етап вече не се забавляваше и с всеки изминал ден се ядосваше все повече.
По същото време Щурецът убеди Лъва за абсолютната необходимост от проучване на средата. След като проучи работната натовареност, Лъвът забеляза, че секторът на Мравката не произвеждаше вече колкото преди. Той нае един Бухал – известен консултант – да осъществи одит и да предложи решения. Бухалът изкара три месеца в офисите и направи огромен доклад, в няколко тома, със заключението: „Има много персонал в това предприятие“.

Познайте първо кого уволни Лъвът? Мравката, естествено, защото тя „проявява липса на мотивация и конфликтно поведение.

Коректни работодатели, добро и приятелски отношение. Не разбирам хората, които имат велики очаквания за себе си, без да са подкрепени с желание за работа или познания и после търсят вината в другите.
Фирмата е добра за работа, хората са честни, директни и сериозни!

Компанията има страшен потенциал в момента, има адски много обекти, аз лично не съм чул някой да се е оплакал. Заплатите са доста прилични, бих казал доста по-високи от средното за сектора, но отново зависи за каква позиция става въпрос и на какво ниво. Колегите са доста интелигентни, което е доста важно за да вървят нещата напред. Винаги може да се разговаря с менеджмънта и да ти влезнат в положението. Това са моите виждания в отдела, в който работя. Единственото, което е може би недостатък, е че няма привилегии от сорта на ваучери или безплатен фитнес, но за това заплатата компенсира.