Борован https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Тракия бл.118 до вход В&markers=София,ж.к. Тракия бл.118 до вход В

Тази фирма е като всички останали в България много работа малко пари.

Но все пак ги дават навреме и не ги бавят много какво друго да кажа за тази фирма незнам но лошо от нея не съм видяла.

Има и отношение на Супервайзора ми не е много лош държи се прилично с мен!

Фира за която си заслужава да работя.Мога да споделя че ако си кадърен и ти се работи това е мястото. И заплатат е според свършеното не е еднаква за всички.
Препоръчвам на всички който искат да работят и дават всичко от себе си да кандидатстват

Фирмата предлага условия за развитие, ако има желание от страна на служителя за някакво обучение се намира начин. Колегите в по-голямата си част са уникални хора.

Мениджърите са винаги на линия за да помогнат. Случва се да се наложи малко повечко работа на един път но няма пълно щастие .

Като цяло съм повече от доволен.
Бих препоръчал тази фирма като КОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ!

За разлика от всички "АНОНИМКИ", аз няма да се скрия с анонимна.Работя близо 2 години в тази фирма и до сега не съм видяла, служител който си върши съвестно работата да е бил ощетен от към заплата или отношение. Чета всички негативни коментари и виждам или махнати служители, поради злоупотреба с даден пост, или обидени от това, че са махнати поради НЕ справяне със задълженията си във фирмата или не одобрени на интервю
Е тогава е нормално, служителите, които идват колкото да мине работния ден и да дойде заплата - да негодуват срещу Фирмата.
Ето такива хора пишат тук АНОНИМКИ и петнят името на фирми, които са осигурили по-добри условия на труд и заплащане от останалите в бранша. И да уточня НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук, писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

Работя в тази фирма от скоро имам добри впечетления от нея. Заплатата идва навреме без забава шефа е добър какво му трябва на човек.

В тази фирма работя от 2 години мога да кажа само положителни неща за нея. Който не му се работи да си стой вкъщи и да заплащането не е много но пак е помощ за нас Пенсионерите. Да не забравяме че работим по час- два колко заплата да ни дава шефа?
Помислете преди да пишете глупости по форумите!

Не обръщайте внимание, кой какви коментари пише, важно е човек да се чуства на мястото си и има желание за работа. Тук определено има нормална обстановка за работа и шефовете са разбрани, за разлика от много други фирми, в които съм работил.

Като настояща служителка мога да кажа само хубави неща за фирмата и моя кординатор.Всеки си преценя за себе си.Но определено ако човек има желанието да работи и развива тази фирма е точно за него.Мрънкачи и хора които се оплакват няма смисъл всеки си преценя какви са му възможностите и капацитета на работа.За заплащането варира според вида на работата и позицията за която всеки кандидатства.

Да напиша и аз за моето впечетление от тази фирма.
Работех около 2 години ш Бориван за този период аз не съм получила заплатат си със забава винаги е било преди уговореното време.Мога да кажа само хубави неща за тази фирма напусна защото заминашам за Гърция
Успех на БОРИВАН!

Собственика няма и представа какво става във фирмата зад гърба му и как мениджърите се подиграват с името на фирмата. Ако все пак се поинтересува някой, може да споделя.