Борован https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Тракия бл.118 до вход В&markers=София,ж.к. Тракия бл.118 до вход В

Аз съм бивш служител.
Мога да кажа само на г-н Борисов, г-жа Захариева и г-н Велчов - БЛАГОДАРЯ.
Във Вашата фирма натрупах такъв "безценен опит", че оценявам какви прекрасни хора са всички други - бивши, настоящи и бъдещи работодатели.
Все пак знам, че всичко в живота се връща, така че успех.

В БОРИВАН наистина знаят какво правят. Резултатите се виждат. Няма нужда да се хвалят.

Не можеш да ги излъжеш, че им работиш.
Няма да те излъжат, че ти плащат.

Отлична коректност. Рядкост за BG.

Искаш добро и чисто начало. Не се страхуваш и щадиш да се трудиш, учиш и развиваш.

БОРИВАН ще ти даде Възможността. Ще получиш Уважение и Сигурност.

Останалото е в Твоите ръце.

Браво!

Много добра компания за работа!

Да не забравяме че все пак сме в България много изисквания и малко пари!

Не хвалете в интернета работете Българи работете!

Всички се изучихме да пишем да плюем да хвалим да се оплакваме да ходим по институции

Ей не се спрехте бе!

Все сте недоволни не плащат, не дават пари и т.н!

Ми отидете да берете Ягоди и Малини нали там плащат!

Да работиш 15 ч в калта !

Като не ти изнася се изнасяй!

Що се Оплакваш бягай някой спрял ли те е !

Правата си знаем нали!

А задълженията някой научил ли ги е - работи, не кради , не закъснявай, не си тръгвай по рано ???

Какво ще кажете!

Лошото на този тип платформи е, че обикновено пишат само недоволните хора, които искат да изкажат само емоционално негативното си отношение към бившия/настоящ работодател, но не и рационално мнение за ситуацията във фирмата.

Във фирмата има различни придобивки, които ги предлагат много малко фирми, като: ваучери, работно облекло, поемане на обучения за повишаване на заплащането, покриване на транспортни разходи.

Няма идеална фирма, както и няма идеални служители. Всеки, който работи някъде трябва да се замисли дали се раздава на 100% във фирмата си, за да очаква 100% всичко във фирмата да е на перфектно.

Лично за мен работата в тази фирма е удовлетворяваща и я препоръчвам като коректен работодател. Ако на интервюто се договорите за заплатата, която ви удовлетворява и си вършите добре работата, спокойно може да се пенсионирате там.

Работя в тази фирма доволен съм от заплащане и увабемие на колегите. Работата е много но все пак ако имаш натоварване дават и бонуси.
Не харесвам мързеливци който само се оплакват че някой друг им е виновен.
Търсим вината в себе си ако не ти харесва я сменяш не е нужно да се работи насила.
Който не му се работи да си хваща пътя и да не се занимава със коментари за работодатели. Ако си толкова оборотен направи си фирма и си работи не мърмори.

Бях на интервю за работа във въпросната Фирма.
Мога да изкажа само положителни неща от провелото се интервю. Имат схема за заплащане ако се раздадеш на макс не се скъгаваш може да си заслужиш добро заплащане и привилегии.

Сега ще чакам обаждане за Да/Не :)

Защо е нужно да се хвъля помия по работодателите ние сме мързеливи работниците. Все гледаме да си тръгнем по рано, да не си свършим работата и само хитринки. Защо е нужно да пишеш глупости по форуми а не се погледнеш какво си дал преди това. Всичко опира до пари но и да ти дават и ти да се скътваш също не е ок. Засрамете се помислете преди да пишете каквото и да било.За тази фирма ще кажа само хубави неща. Лошо от нея не съм видяла!

Явно си нямате работа и сте мързеливи за това стойте пред компютрите и плюете по работодателите.
Засрамете се и си потърсете работа!
И Бориван е като всички фирми в България но каквото са обещали са го давали. Работила съм и при други фирми даже от една имам да си взимам заплата за 3 месеца ходих и по институции но нищо.Имат си Вуйчо Владика и им оправя работата

То в България е ясно че няма добре платена работа но в Бориван дават право на всеки който му се иска да работи да си изкара добра заплата.
Мога да кажа че фирмата е много яка и си заслужава да се работи в нея.
Заплащането е като навсякъде ниско но уважението е голямо!