Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Аууу, това звучи толкова поучително и нравоучително :) Сигурно г-жа Василева сама си е написала мнението или това е свършил неин познат/протеже под нейно давление. За да се пише и изказват такива мениня-значи има нещо.Пък и кризата не е виновна за безхаберното управление и некадърност, дори напротив-точно тогава си проличава кой как е и дали е професионалист. Относно "стадото хиени" - каквото повикало,такова се обадило.Можем още неща да коментираме,а и знаем, вкл.и как се "доят" клиентите и то най-вече големите като по-платижеспособни без ооглед на обслужване и отношение-всичко само и само да се смъкнат възможно най-голям брой пари и да се показваме пред чуждото ръководство колко сме супер,как се следи коресппонденцията /и не само/ и се стига до супер навлизане в личното пространство, пък макар и от служебните компютри и телефони на подчинените но г-жа Василева,заради нейната параноя и страх, др.За съжаление конкурентите и най-вече най-големия ни конкурент е доста пред нас и в професионално отношение защото знае как и не разчита на евтина работна ръка и типично бг прийоми и дребнавост в работата,така характерни за г-жа ви Василева :) А иначе сме си "стегнати" с или без нея:)

Всичко това което прочетох ми звучи като  виене на стадо хиени които са си намерили някаква жертва.Българският манталитет е точно такъв аз най-работя, аз съм най- добрия и винаги другите са ми виновни. Незнам какви сте насоящи ,минали или недай си боже бъдещи служители, но вместо да прецените в каква ситуация се намираме,  говоря за световната криза за по русите драскачи и да се мобилизирате и да работите вие сте седнали да плюете жлъч по някого. Аз съм клиент на Менпауър и познавам госпожа Василева лично, доволен съм от хората с които контактувам и работя и всичките написани неща според мен са плод на хора, които незаслужават да работят въобще. Вземете се стегнете и се хванете на работа , защото само с нея една фирма може да просперира. Аз като работодател силно се надявам да не работя с хора като вас.Успех в настоящата работа или в бъдещите такива и горко на хората, шефовете и най вече на фирмата , която ще има такъв персонал.

Да,една част напуснаха вече, други се готвят за това, а трети си търсят работа и е въпрос на време,четвърти пък се спотайват щото не смеят и знаят,че не могат да извиреят на други места и се спотайват.
Не е добър работодател Менпауър в България,а дйността на фирмата е точно такава,жалко.

Ха Ха! Какво съвпадение-Надя е отново на "добре заслужена" екзотична празнична почивка :) Като се върне на поредната оперативка ще задава типичните въпроси - Кво става? Кви пари изакрахте? Колко назначения имате, колко са парите? а Жорката К. ще "приглася" с това, че от нас нищо не става и че му било писнало от рипорти, които трябвало на изпраща на високо, нали е финансовия,без никаква резултатност и какво били правили толкова консултнатите, като не носели пари, за нищо не ставаме, и т.н. и т.н. :)
Сега сме уж и тайно, не че не си знаем,на пълен работен ден, само дето договорите ни са още на съкратеното работно време и заплащане,та ако някой гъкне - му се реже, щото не "носел пари" на фирмата. Борбата е с мениджмънта а не с клиентите и пазара толко.
Трябва да уйдисваш на тия хора, иначе не си добре дошъл и ще ти спретнат някой и друг мръсен интригантски номер. По-дборе по-надалеч - още малко остана

Въобще не е вярно, че грешките се правят от младоците! В началото всеки греши, но веднъж обучени, младоците бачкат най-яко , наистина за мизерни пари, за да избиват и тлъстите заплати на т.нар. мениджъри и останалите служители - административни асистенти, счетоводителки и т.н.
В крайна сметки, не младоците са тези, дето трябва да печелят сделки и проекти, нали така!
Дру е въпросът, доколко е справедливо "младок", дето докарва над 5 000 лева месечно, да взима 700 лева месечно?!
А "мениджър", дето губи проекти и не печели нови клиенти,нито пък прави назначения,  да получава по 3 000- 5000- 10 000 лева на месеца ?!Познайте от 3 пъти, кой трябва да избива заплатите на мениджмънта и на служителите, които не са консултанти/ разни секретарки, счтоводители, лични асистентки и т.н./, като прави нови и нови назначения:)

дезорганизация и незнаене какво да се предприеме - всеки ден ново двейсе, демотивирани служители и безхаберно управление на надя

Дава се въможност на мързеливи и неможещи хора които или не са работили никъде преди това или са работили такива неща и по такива места че сега им се вижда идеалното топло местенце особено ако се мазниш на шефката,и те се третират така че каквото и да се случва саси там /хората на шефката дето и вършат нейни лични услуги и са и на разположение/ и остават за сметка на знаещи и можещи малко ентусиасти случайно попаднали там щото са си си мислели,че ще работят в серизона компания,които не могат да се развиват или се махат щото виждат че няма смисъл да се хабят в тая безредица и хаос в менпауър бг. Работят всички уж на съкратено работно време,щого нали е криза,но пак има изключения!новите напр.се назначават на супер смешни ниски заплати за пълно работно време,млади и неопитни са и се товарят с кво ли не та да се чудят какво им епо-точно работтаа и се объркват /както и останалите/. Решенията се взимат от шефката ден за ден,ако въобще има няккави освен такива,че останалите се чудят и маят,няма посока и цели,важното е там некви пари да се зарабтовта и да влизат че да не кажат отгоре че Менпауър българия е една разпасана компания /не че рибата не мирише от главата/. Абе тия в централата не виждат ли какво става в бг-то?!?