Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Фирмата като цяло на глобално ниво е добре, но в България е управлявана от безхаберница и безхаберник, които пият на работното място по цял ден. Ракията си я държат до бюрата, и като им се прииска--наливат си, независимо колко е часът и кой ден от седмицата сме.
Заплащането е най-ниското в целия сектор, подиграват се със служителите и всяка година измислят нова бонусна схема,за да може консултантите да взимат все по-малко и по-малко с всеки изминал ден.
Всякакво уважение липсва. Ще имате късмет ако шефката Ви научи името за няколко месеца. Да не говорим, че никога няма да се позаинтересува къде живеете, какво семейство имате, какви проблеми. А твърди,че сте "едно голямо семейство".
Привилегии--ако на шефката й подарят нещо, тя го прехвърля на "бедните консултанти". Тази година бяха изостанали карти за фитнес, преди време имаше два смартфона, с които замаза очите на хората, от време на време купува ваучери за боулинг и суши...Социалната политика е само на хартия, но ако никой не благоволи да ти я каже, никога няма да я разбереш.
Фирмана сигурност--НЯМА. Ако погледнеш на криво някой богопомазан, или пък изкажеш мнение, си заминаваш моментално. Постоянно има интриги, които ТЯ лично заформя зад гърба на всички.
Ангажираност--Хората сами се ангажират и сами си развиват клиентите. В последствие ако някой се премести в друга агенция, всички клиенти заминават с него/нея.
Потенциал за развитие--Има,но след като те промотират, ти казват колко не ставаш и сам се проклинаш защо си приел.
Местоположение--в ужасен квартал, отвратителен офис, тесен, няма въздух,но сега след 5-тимата напуснали за 2 месеца се разреди.
Колеги--Има такива, които изобщо не знаят какво правят останалите (тези от бек офиса), не ги интересува и никой не ги образова. Според фин. директора най-важен е бекофиса и сейлса--оттам идват парите и който е рекрутър е последна дупка на кавала, нищо че изнася фирмата на гърба си. В компанията има постоянно крясъци, разни селски дребни мениджъри си мислят, че са надминали себе си, и могат да викат на всички...
Работна среда--ЛИПСВА. Няма един спокоен ден, в който да не се ядосаш за нещо.
Подминавайте обявите им. Иначе част от коснултантите са много добри, и наистина могат да Ви помогнат да си намерите работа.

НЕ си губете времето с тази фирмица като започнете работа като консултант при тях. Всички си търсят работа, дори най-добрите. Ще съжалявате,че някога сте работили в тази компания. Заплащането е най-ниско в бранша, уважението липсва напълно. Нямате никакви допълнителни придобивки и никакво развитие.

Здравейте 'Уважаеми' Безработни дами и господа има един много готин въпросник за кандидатите.1.ИМЕ ПРЕЗ ИМЕ ФАМИЛИЯ.2 ЕГН. 3НОМЕР НА ЛИЧНА КАРТА!!!!??Извинете дами и господа от Менпауър вие администратори на лични данни ли сте??Или........Ясно ми е как става това но Извинете ме но не зная какво ви интересува номера на моята лична карта,всичките ми телефони ,егн-то ми и адреса ми??И въпроса какво мислите за ТРАФИКА НА ЖЕНИ И ИМА ТЕ ЛИ ПОЗНАТИ ТАКИВА???ИЗВИНЕТЕ МЕ НО АЗ НЕ КАНДИДАТСТВАМ ЗА МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ ИЛИ МАФИОТ ЗА ДА МИ ПРЕДОСТАВИТЕ ДАННИТЕ НА МВР ЗА ДА МЕ ЗАКЛЮЧАТ И ДА НЕ МОГА ДА ИЗЛЯЗА ОТ ТАМ ЕДИ КОЛКО СИ ВРЕМЕ!!!!!!!!!!Вие от тази фирмичка-посредник не сте в час Ама изобщо!!!!!!!!!И защо Не казвате на кандидатите за коя фирма става въпрос на 1вото интервю а искате от кандидатите пълни данни до 9то коляно за някакъв Измислен договор за търсене Ужким на работа.Съжалявам много че се подведох и си дадох данните от който нямате нужда!!!!НЕ ХОДЕТЕ ТАМ БЕЗРАБОТНИ ДАМИ И ГОСПОДА ВСИЧКО Е МИРАЖ И ИЛЮЗИЯ!!!!!!!!!!

Здравейте. Аз съм настоящ служител в компанията от повече от година и половина и мога да кажа, че ако човек иска да бъде уважаван, да се намира в добра работна атмосферта, да има различни превилегии, да получава добро заплащане, при полагане на нужните усилия - Менпауър България е много точно място за това. Наистина, като всяка развиваща се компания на определено местно ниво може би в миналото е имала известни грешни стъпки, но кой няма по пътя към успеха. Запитайте се следното - защо компанията всяка година има значителен ръст, защо всеки добър стажант след като е бил при нас си намира добра работа, защо вече почти няма текучество на персонал, защо компанията е пазарен лидер - не звучи логично това да е така, ако компанията/работодателя е лош, нали?! Компанията последните години върви в много правилна посока. Аз лично съм доволен, а съм човек, който си знае цената и не случайно заставам зад думите си с името си (за разлика от други), но ако човек очаква да стои на бюро и да получава добри пари... след това ще пише лоши коментари като "колегите" преди мен.

Мога да напиша само добри думи за офиса във Варна. Абсолютно съдействие и то компетентно докато намерих подходящата работа и съм доволен в момента от работата си. Ако се наложи да търся работа ще се обърна пак към тях. Специални благодарности на управителката на офиса.

Никога преди не съм срещал толкова некадърност и наглост на едно място. Представителите за БГ са едно голямо петно върху иначе доброто име на Менпауър в световен мащаб. Типично по байганьовски всичко хубаво го взимате и го осирате. Дано много скоро кризата ви смаже гниди такива.

А аз винаги съм се чудил коя е тази сериозна фирма, която няма да може сама да отсее сериозните кандидати, а ще остави на агенция, която и да е тя да търси вместо нея.
Да ме извинявате, но видя ли обява пусната от агенция ми е ясно, че това не е рална обява. Няколко човека са компетентни във всички области на човешкото познание...и компаниите , в които работят професионалисти не могат да вземат решение, и трябва някой друг да прецени вместо тях.
Ще споделя моя опит в това отношение - кандидатствах за сервизен инженер в сферата на електрониката. Първо ме интервюираше човек, който е завършил психология,второ нищо не разбираше от тестовете, които ми беше дал. Какъвто и психолог да си хал хабер си нямаш от работата на сервизния инженер, независимо дали става дума за електроника,  телекомуникации... и т.н.  Поисках да се видя с някой от инженерите на компанията, нямали възможност. Дават ми някакви тестове, които първо част от въпросите бяха грешни, второ ги проверяват с шаблон, защото човека отсреща няма нужната квалификация. Мисли си , че като е завършил психология,говори със заучени приказки, и е със самочувствието, че разбира от всичко, всички останали са по - прости от него.
И когато кажеш, че някой е професионалист - какви са ти критериите, с какво го сравняваш, че правиш тази оценка? Лесно се говорят приказки на килограм кой какъв бил, аз обясних защо аз не съм доволен, от отношението...

Прочетох всичко изписано тук и мога да направя следния извод:
1. Във фирмата работят различни хора, всеки от тях се стреми да бъде професионалист в това което прави. До колко успява е съвсем друг въпрос и не е нужно да си изливаш гнева, скрит за псевдоним, а може да застанеш срещу този когото не ти се нрави и да се изкажеш face to face;
2. Георги К. е труден характер, но МНОГО голям професионалист, умен и интелигентен човек.
3. Надя Василева е добър мениджър и много леко се комуникира с нея;
4. За хубави позици се изискват високи качества, ако си мислите че ги притежавате - ще успеете да се реализирате и без помоща на агенция за подбор на персонал.
Успех на всички в своя бизнес, а на тези които се замислят дали искат да работят в компанията - никога няма да знаеш дали си на правилното място, докато сам не се убедиш :)

Здравейте, искам да изкажа едно голямо Благодаря на Manpower в София, там наистина работят професионалисти или поне аз попаднах на такъв човек.Преди около месец кандидатсвах за работа чрез тяхната фирма и останах наистина доволна.Имах пълно съдействие от страна на г-н Хайдуков относно работодателя при който ме изпрати, и въпреки че имаше известни проблеми около подписването на трудовия договор, всичко това беше договорено от Manpower така, че да защитат моите права интерс. Бих им се доверила отново!

Здравейте драги интернет потребители на този чудесен сайт визирам бг работодател , който лично на мен ми е помагал с полезна информация благодарение на хората които публикуват мнения за фирмите.Става въпрос за агенция за подбор на персонал Менпауър и по конкретно офисът им в Пловдив.Тази агенция  постъпи изключително некоректно с мен и бих казал, ме излъгаха доста подло,като техен клиент, кандидат за свободни работни места те ми предложиха позиции, които като заплащане и условия напълно ме   удовлетворяват  поне според думите на г-ца Скачкова, но ето какъв е филма вземаха ми копие на лична карта с обещанието че до два дни ще подпишем трудов договор при тях за работа във една от въпросните фирми преди което аз естествено си искарах свидетелство за съдимост и медицинско за започване на работа, та боже господи те обещаха че работата е сигурна и че до 2 дни ще се обадят да подпишем договора. Тъй като никой не се обади се обадих аз и ми се сервира че нямало да стане сега, а видите ли най вероятно април ,май да но те нямат право по закона за защита на личните данни да искат копие от лична карта без да има пуснат трудов договор, тъй като те били личен състав на съответните предрприятия на лизинг тоест те решават кой ще назначат и кой не, но както и да е мен ме отсвириха, та хора които кандидатствате чрез офиса им  Пловдив не се занимавайте с тази фирма, които за мен остават чиста проба лъжци и мошенници.