Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Здравейте Надя,

Благодаря за информацията. Чувал съм и за подобни програми към ООН. Ще Ви пиша да се разберем.

Ще се радвам да се запознаем!

Да, поради големият интерес, стартирам индивидуални обучения. Ще бъдат спонсорирани от Европейския фонд по криптография. Запитванията може да изпращате на: [email protected]

Пълни дебили!

Г-жо Надежда Чолева,

Интересувам се от професията, за която говорите. Мога ли да кандидатствам при Вас лично? Обучение предлагате ли?

Като специалист по пазара на труда, искам да споделя, че една от най-скъпоплатените професии в България е Писач на Доноси – стартовата заплата е около 80 000 евро.

Да го напиша долното отново, този път за по-глупавата аудитория: едни ерудирани хора ни напомниха, че Manpower e световен бранд, символ за качество и че наш слоуган е We do it the right way, а не „Горе Главата, нищо, че е празна“. И още веднъж успех на всички умни хора в Менпауър!

В мненията по-долу усещам доста негативизъм и недоволство. Хубавото е, че понякога професионализмът и ерудираността намират начин да победят посредствеността и празноглавието. И това скоро се усети. Менпауър е преди всичко световен бранд за качество. We do it the right way! Успех на всички качествени хора!

Зверски аматьори работят в тази фирма.Обясняват ти едно за позицията,оказва се съвсем друго.Никаква компетенция в сферата за която търсят човек. Дават грешни адреси на работодатели,рядко връщат обратна връзка,а повечето девойки и юнаци във фирмата толкова са литнали в облаците,че дори на мейли или в linkedin гъ мързи да ти отговорят с две изречения...Информацията ми е от хора,които са се сблъсквали с тези индивиди,както и от личен опит.Ако имате възможност,избягвайте ги тези.Успех на всички!

Скоро кандидатствах през пловдивския офис: професионализъм и етика на много високо ниво, световен стандарт. Жалко, че не ме одобриха.
Само личният опит е верен. Един приятел ми описваше ситуацията като такава:
Препоръка: не вярвайте на приказки, а пробвайте.

„Две търсачки на таланти попаднали на Великденските острови. Но там ударили на греда, защото ги хванали канибали, които им рекли: Сега ще ви кажем три словосъчетания и ако ги обясните, ще ви пощадим.
Първото било „шушу-мушу“. Едната дама се усмихнала доволно и дала точен отговор. После се обърнали към другата и я попитали какво означава „празнодумие“. За нея това не било трудност.
Накрая обаче трябвало да обяснят какво се получава като ги събереш двете словосъчетания?
Двете умували, умували, и ……..ги изяли“

Който яде, зло не мисли!