Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Напълно съм съгласен с последния коментар относно интервюиращата госпожица,която единствено да хъка и мъка не каза нищо смислено. Арогантният тон и некомпетентното представяне предоставя първо лошо впечатление.
Дано компанията чете тези неща и поеме отвороност за въпросната госпожица.

Не знам как е допустимо служител от агенцият за подбор на персонал да се държи арогантно със клиент и да в крайна сметка да го заплашва, че няма смисъл друг път въобще да ги кандидадства по тяхна обява... Не знам какво професионално има в такова просташко отношение. Интересни служители имате, все пак нали идеята е да намерите на човек работа - нали с това се занимавахте?. Абсурдно е меко казано "грубо и арогатно" отношение към клиенти.Да все пак след сблъсъка ми с този ваш служител, определено не бих ви потърсил.

Най-добрата агенция, в която съм попадала. Грижа към кандидатите, добра информираност и работят с наистина добри компании. Вече второ работно място чрез тях и не бих си търсила работа по друг начин.

Който вика и обижда, отива бързо в ада.

А Терминал 2 е прекрасно място, отвежда те на вълшебни места.

Идете да видите на Пълен работен ден 8 ,10 часа можете ле да Изтриете

Да викат по Вас и Ви обиждат Идиоти такива

При тази Безработица и Ковид трябваше да сте Умрели всички?

Или на Терминал 2!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Привет. На 29г.съм. Завършила съм средно образование. Работила съм в магазини и производство. В даден момент покрай корона вируса намалиха работната заплата и трябваше да напусна работа. Лутах се от Октомври месец до Март без работа и всеки ден по няколко интервюта. Наемаха ме за малко без договор и нищо сериозно нямаше. Искаха много часове за малко пари, да си плащам транспорта, цигарите, храната, кафето и да им работя за около 30 - 50 лв на ден.
В края на Февруари един ангел ми се обади от агенция Менпауър и ми предложи работа. Съгласих се. На другия ден бях на интервю и веднага ме одобриха. На следващия подписах договор. На третия ден вече бях на работа. Два дни ходех с автобуса. На третия вече служебен транспорт ме вземаше от нас до работа и обратно. До сега не бях попадала на работно място с безплатна кухня, кафе, вода и безплатен транспорт. Работата е през деня и много ми допада. Доволна съм, че някой ме оцени, въпреки, че нямам висше, чужди езици, дипломи, награди и не покривам изискванията за топ модел. Сега на 10.04.2021 очаквам и заплата, да видим дали ще е хубава. Осигуряват ме на брутото, но не знам колко нето ще взема.
Влязох да ги похваля. Да благодаря. И да попитам други работници в производството дали са доволни. И ако е ниско възнаграждението, по какъв начин мога да изкарам повече? След колко време месец, два, три?

Кандидатствах за една съща позиция седем пъти в рамките на два месеца. И всеки път ми се обаждат, и си говорим едни сладки приказки по телефона. В началото си мислех, че им е забавно и ме смятат за някакъв, дето му хлопа дъската и все за една и съща позиция кандидатства. Но напоследък сами ми се обаждат без да съм кандидатствал. Не знам, ковид ли им разклатил и техните дъски, или и преди са били такива. Ама сега не ги бива.

Обратна връзка не връщат, дори след подсещане! Празни обещания, но на интервюто са велика компания. Резил за HR средите ... И говорим за кандидатстване по тяхна позиция...

Здравейте, няма смисъл да кандидатсвате в Менпауър и да губите време. Не считат за необходимо да връщат обратна връзка на кандидатите, с които са проведени интервюта. Голямо разочарование и непрофесионализъм.