магазини Мания /img/frontend/nomap.png"

магазини Мания

Като бивш служител ще си позволя да изкажа мнението си за тази фирма.Не започвайте работа там,за 500лв хиляда длъжности като хамалин,полупребит от работа,постоянно подигравки и викане от страна на служителите.

Здрвейте, искам да попитам за мнение в магазин мания (младост 1) от понеделник трябва да започна, но прочетох доста негативни мнения, но за магазина в младост 1 не видях нищо. Ако може някого мнение :) Благодаря предварително.

Здравейте работих за ,,Колевски ЕООД''. Има липса на персонал, поради тази причина малкото хора които бяхме ни изгърбват от работа. Некоректни са спрямо заплатата (липсите ги плаща персонала). Карат те да чистиш обувки като луд. Казват че заплатата е 700, но се подписва договор бруто 560. Отношението на Стоил и Мария е надменно и некоректно.

Здравейте бих искала да споделя и аз своето мнение относно магазин мания.Работих за ,,Колевски ЕООД'' магазина който се намира в дружба.Мога да кажа че колегите ми бяха супер гледахме да се застъпваме и да бъдем взаимно заменими и ни се получаваше.Относно шефовете искам да кажа, че докато си тях те пазят хора са, човечни са ,разбират и гледат да помогнат на всеки.Работата лично на мен ми харесваше поработих около година и половина и се чуствах добре.

Здравейте ! Ще съм благодарен, ако някой сподели опита си в магазин Мания - Стара Загора. Обмислям да кандидатствам за продавач-консултант. Заслужава ли си ?

Аз съм бивш работник в магазин Мания ВМА. Искам да предупредя хората, които искат да започнат работа там. Некоректен работодател! Накратко, работихме с двама човека по-малко седем месеца, което не ни се заплащаше коректно. Освен това липсите в магазина се заплащаха от нас. Работиш всичко: мияч,подръжка електро и ВиК, бояджия, касиер, хамал, сортировач, охрана и т.н,а те водят продавач-консултант. А само да знаете какво мъкнене е при получаване на стоката, такова гърбене няма. През април т.г. почина баща ми и ползвах три дена платен отпуск, който ми се полагаше, когато се върнах на работа след тези три дни ми заявиха ,че съм дължал часове работа на фирмата. Такова унижение и неграмотност от тяхна страна няма.Нямаха никакво основание да ми търсят тези часове, хем си отпуска, хем дължиш работни часове, това е абсурд?!? Впоследствие отговорничката на магазина влезе в конфликт с мен и нещата се влошиха в резултат бях сложен на заплатат ,която съм подписал т.е. 450 лв. Разболях си и излязох в болничен и тогава. О чудо!Беше ми спряна заплатата за 5 работни дни, което е напъно незаконно и нарушава договора ми с този работодател. Поисках от "управителката" да ми издадат документ за удържаните пари макар да знам, че няма да стане. Удържането на пари и неиздаването на документ за това е незаконно т.е. вие сте лишени от правото да протестирате това вземане. Истината се нарича двойносчетоводство! Не съм получил нито еднин документ за удържани пари ,както и за така наречените бонуси. Не препоръчвам подобен работодател на никого. Браво на колежките от магазин Дружба! П.П. Работих близо една година там. Чувствам се морално и финансво ощетен.

Наскоро ме извикаха на интервю за работа, въпреки,че не беше за длъжността продавач консултатн, искам да изкажа негативното си мнение. Крайно превзети и лицемерни хора. Обявата беше за копирайтър-длъжност, сравнително нова за България и въпросната компания си няма и понятие от тази професия, но явно чули недочули и чели недочели, са решили да имат и те така човек в екипа. Обадиха ми се за интервю доста еднтусиазирани, отидох там и ми поставиха някаква абсурдна пробна задача, за рекламни слогани и текстове тик анкети. Реално слоган не са измисля за 10 минути и подобен тип пробни текстове не смятам,че трябва да ги има на интервю, при положение,че в Автобиографията имах много добро портфолио, което те уж харесаха. Реално погледнато сега не съм убедена тези така наречени пробни текстове дали няма да ги използват след време за тяхна облага, и ако са дали от тях на всички кандидатстващи (да речем ако са били 50-70) спокойно могат за поне няколко месеца да си ги ползват и да не наемат никой. В копирайтинга има такива некоректни клиенти-искат пробно писане, после те режат и накрая крадат текста. От познати разбрах,че това тяхно действие е подсъдно, ще проуча нещата. В крайна сметка ме отхвърлиха чрез някакъв глупав и извинителен имейл, а уж щяха да се обадят какъвто и да е отговора. Заплаших си с медии по повод пробните текстчета и чак тогава се развъняха. Имам малко дете, което тръгва на ясла от септември и им обясих това. Нямало проблем да започна от тогава, ако ме изберат. Може би са преценили,че не ставам за великата им фирма, тъй като имам малко дете, а уж нямало проблем. Искрено се надявам цялата компания и измислите им екипи да се разпаднат. Изгубиха ме и каот клиент...дрехите им в последно време са ужасни, с явно дефекти като петна, скъсани части и тн. Не знам колко трябва да си отчаян,че да работиш с такива ужасни хора, аз се радвам вече,че не започнах при тях. Като знам в измисления им офис колко лоша беше обстановката, не ми се мисли какво е да си продавач в магазините им. Ако успея, ще ги съдя и разнасям по медиите до безкрай, за да си научат урока!

Работих като служител в Мания в кв. Дружба. Точно за Колевски ЕООД.
Пресоналът беше прекрасен, за сметка на работата. Всичко казано в коментарите е вярно по повод работата, бонусите, обещанията и реалното им изпълнение.
В крайна сметка се случи така, че когато приключиха работа с мен под предтекст "че не се справям с работата", екипът- несъгласен с мнението на шефовете, напусна заедно с мен.
Радвам се, че се оттървах от мръсотията и лицемерното държание на шефовете, които по никакъв начин не оценяват работата.
Ако сте ром, който до момента не е работил никъде- това е Вашето място. Ако сте човек, който иска да има пари и да отглежда семейство, по-добре се ориентирайте в някой друг магазин.

Изключително лош и абсурден е мениджмънта на магазините на франчайз! Ръководството, а именно собствениците са новосъздали се "бизмесмени",които си въобразяват, че са добри професионалисти с успешно и адекватно водене на бизнеса си и ръководене на хората които работят за тях. Но на практика са само едни комплексирани, смешни,некадърни душици, които се мислят за много "велики", можещи и разбиращи от бизнес и ръководене на хора,но са само едни въздухари,със самочувствие без покритие, служат си с умишлени лъжи,когато ти отправят предложение за работа и не дълго след това,ако си приел работата,по най-пумиарския начин те гледат в очите и твърдят,че ти не си разбрал условията,а не ,че те са те измамили...
Сами решете,
искате ли да работите за подобни карикатури - "2ра ръка хора" !

Вече мога да се нарека бивш служител на въпросната верига в която съжалявам че си губих времето и не се вслушах в съветите и коментарите на изпатили вече хора, които споделят мнението си тук. Влачиш като вол, лъскаш мръсни обувки като луд, налагат ти някакви нечовешки правила. За мен това е фирма с много лош имидж след като предпочита персонала, които е неино лице да са роми. Интегрират ромките защото те мълчат и са готови на всичко. Отвратена съм и от управители и от отношение и от всичко. В момента в който си изкажеш мнението ти връчват документите и те освобождават. Много подли хора. Не се занимавайте с тази фирма!