магазини Мания /img/frontend/nomap.png"

магазини Мания

Работих като служител в Мания в кв. Дружба. Точно за Колевски ЕООД.
Пресоналът беше прекрасен, за сметка на работата. Всичко казано в коментарите е вярно по повод работата, бонусите, обещанията и реалното им изпълнение.
В крайна сметка се случи така, че когато приключиха работа с мен под предтекст "че не се справям с работата", екипът- несъгласен с мнението на шефовете, напусна заедно с мен.
Радвам се, че се оттървах от мръсотията и лицемерното държание на шефовете, които по никакъв начин не оценяват работата.
Ако сте ром, който до момента не е работил никъде- това е Вашето място. Ако сте човек, който иска да има пари и да отглежда семейство, по-добре се ориентирайте в някой друг магазин.

Изключително лош и абсурден е мениджмънта на магазините на франчайз! Ръководството, а именно собствениците са новосъздали се "бизмесмени",които си въобразяват, че са добри професионалисти с успешно и адекватно водене на бизнеса си и ръководене на хората които работят за тях. Но на практика са само едни комплексирани, смешни,некадърни душици, които се мислят за много "велики", можещи и разбиращи от бизнес и ръководене на хора,но са само едни въздухари,със самочувствие без покритие, служат си с умишлени лъжи,когато ти отправят предложение за работа и не дълго след това,ако си приел работата,по най-пумиарския начин те гледат в очите и твърдят,че ти не си разбрал условията,а не ,че те са те измамили...
Сами решете,
искате ли да работите за подобни карикатури - "2ра ръка хора" !

Вече мога да се нарека бивш служител на въпросната верига в която съжалявам че си губих времето и не се вслушах в съветите и коментарите на изпатили вече хора, които споделят мнението си тук. Влачиш като вол, лъскаш мръсни обувки като луд, налагат ти някакви нечовешки правила. За мен това е фирма с много лош имидж след като предпочита персонала, които е неино лице да са роми. Интегрират ромките защото те мълчат и са готови на всичко. Отвратена съм и от управители и от отношение и от всичко. В момента в който си изкажеш мнението ти връчват документите и те освобождават. Много подли хора. Не се занимавайте с тази фирма!

Здравейте на всички! Бих искал да получа малко информация относно магазин Мания на Централни хали. Имам предвид заплащане, колеги, шефове, обем на работа. Не видях добри отзиви за останалите филиали и се питам дали този е единичен случай на по-коректно и човешко отношение или всички са "един дол дренки"?

Започвам с това, че Мания е франчайз и мога да дам мнение само за тази в която аз работех и условията и шефовете в нея. Работих 2 месеца в Мания Красно село,преди да осъзная, че просто е пълен боклук и не си заслужава да се занимавам. На кратко седиш прав по цял ден без правото дори да се облегнеш някъде, на зареждане мъкнеш като вол, викат те постоянно да работиш и в почивните дниа по коледните празници се почива само на 25,12 и на 1.01, като нито получаваш коледен бонус, нито ти се заплаща двоен надник за работа по празниците. По обявите пише от 750 лв, оказват се 700, като накрая и толкова не получаваш. 545 лв ти се води заплатата по договор, като обикновенно не плащат повече от 650... говорят за някакви несъществуващи бонуси, колегите крадат и стока и пари а шефовете имат ужасно, лицемерно отношение. Графика се изготвя уж след като се съветват с теб, но в крайна сметка си правят каквото си поискат, като рядко се почиват два последователни дни. Издържах само 2 месеца преди да видя, че няма никаква надежда в тоя скапан магазин и съветвам всички да седят ДАЛЕЧ от него.

Уважаеми кандидати, поканени да станете част от семейството на Мания,

Спирайки се на избора за работа в магазини Мания, ставате част от верига с 21-годишна история и ясно изградени процедури и стандарти. Магазини Мания работят целогодишно всеки ден от седмицата, като служителите ни подписват трудов договор на 8-часов работен ден при сумарно изчисляване на работното време. За всеки екип се изготвя график от предходния за следващия месец, като служителите знаят кои дни от месеца са на работа и колко часа в съответствие със законовите стандарти. За нас е важно служителите да изработят официалните за страната работни часове в месечен план, както и да получат полагащите им се почивни дни.
Дейностите, част от работния ден на нашите служители, включват обслужване на клиентите ни по стандарт, поддържане на добрия външен вид на магазина, участие в рекламни и промоутърски инициативи. Веднъж седмично всеки магазин Мания прави ново зареждане на стока, което изисква физическото й преместване с участие на целия екип. В този ден магазинът затваря по-рано за работа с клиенти, като служителите продължават работа до приключване на зареждането. Добрата организация и координация между всички в екипа са фактор за успех.
Задържането и развитието на хората ни е включено в приоритетите ни. Поради мащабите на веригата ни, обаче, включваща 11 собствени и 25 франчайз магазина, често публикуваме обяви за работа и разширяваме дейността си.
Ако искате да работите сред популярни модни марки и да отговаряте за качеството, което клиентите ни ценят, ще се радваме да подавате кандидатурите си при отворени позиции. При организиране на среща, ще имаме ангажимента да разкажем подробно за работата и да се докоснете до естеството й.

Екип „Човешки ресурси“

Хора не започвайте там работа За заплатата е пълна лъжа. Казват едно дават друго. Хвалят се че са най добрата фирма а всъщност са поредните некоректни работодатели в България. Заради такива като вас хората бягат зад граница

Недейте да кандидатствате на това място! Първоначално на интервюто ти казват , че ще взимаш 750 лева заплата , но не уточняват , че това са пари бруто - тоест не са чисто. Дават ти договор на който пише , че 500 лева е заплатата и "уж има допълнителни от бонуси и таен клиент" - пълна измама! Понеделниците от 16 - 20ч почваш да разхърляш дрехи от закачалки по земята и да ги тъпчеш в чували , след което ги мъкнеш да ги мериш и всеки трябва да е по 15кг , за да може да видят дали има липси - ако има липси ти се удържат от така вече "хубавата" заплата и трябва да сложиш новата стока до 20 часа иначе седиш до по-късно, като работното време е от 10 до 20, а има дни в които те викат от 9 до 20 , което на са 8-часов работен ден , за който подписваш! И на всичкото отгоре наемат персонал , който очевидно е от някои ромски гета на София и околностите! Не си губете времето с ф-мата Спасов и Ко ЕООД! Надявам се да съм бил полезен!

Не ходете там. Не си струва да си го причинявате. Абсурдни правила, задължително оставане след работно време - по една или друга причина, нямаш право да седиш, нито да говориш по телефона, нито дори да си го погледнеш, начисляват ти ср липси, така или иначе не взимаш това, което обещават в обявите си,а и малкото, което ще вземеш, ще го вземеш в пълен размер след два месеца. Някой да му се седи без пари толкова време?А, и ако си тръгнеш, без да спазиш шибаното предизвестие, гориш с всичко заработено.Моят съвет е-навсякъде другаде, но там и като клиент не е добре да влизаш(имат сложни промоции, които нямат разбиране и запомняне), а пък като служител абсурд.

Хора не работете във тази фирма работиш като луд, използват те да работиш докато си и изгоден, супер не коректна фирма, освобождават те ден за ден