магазини Мания /img/frontend/nomap.png"

магазини Мания

Здравейте,аз имам въпрос за дадена позиция.
Прочетох в сайта на фирмата ,че има свободна позиция за сортировач,но никъде не намерих информация за подобна длъжност.Аз съм завършила техникум по облекло и имам представа от качество на материята,интересна ми се вижда длъжността и бих искала да кандидатствам,и работното време ми допада за мен е важно събота и неделя да почивам.
Та въпросът ми е,каква е дневната норма,с какъв транспорт се ходи до там(мисълта ми е дали има нещо осигурено или не)и въобще всичко за тази позиция ме интересува?Благодаря ви предварително:))

Можеше да сте по-коректни към кандидатите за работа във вашата фирма.В тази криза не може да лъжете хората и да ги карате да чакат за отговор 1 седмица,като се има предвид,че може да изпуснат по-добро предложение.Усеща се и дискриминация към определена група хора.

Много яка фирма! Магазините са страхотни. Имам приятелки, които са работили в MANIA, които са очаровани от атмосферата, яките пртита и отношението. Доколкото знам имат много бонуси, но най-готиното са партитата им. А като клиент мога да кажа, че няма други магазини в които да съм се чувствала така теранова и нюйоркър и да бягат срещу тях немогат да ги стигнат. Когато завърша и аз ще кандидатствам при тях.

Привет,
Ако някой може да се сети за друга фирма, която през кризисната 2010 година е вдигнала на два пъти заплатите на ВСИЧКИ служители в магазинната си мрежа _ над 200 човека, моля да усведоми информиращите се в сайта за да знаем къде има и други коректни работодатели, които не спекулират с кризата :)
А сега сериозно : През 2010 година заплатите в MANIA в магазинната мрежа бяха вдигнати през пролетта и от 1 септември още веднъж!Факт, който може да се провери.

заплащането е ниско. неразбираш колко пари чакаш за месеца. имаш твьрда заплата 320лв защото те водят продавач нехранителни стоки, вместо продавач кнсултант. имаш бонус от оборота, ама от него удьржат липси/неясни/ и даньци.глобите са задьлжителни и измислени. само да ти взимат от заплатата. дават валчели, ама не като надбавка, а част от бонуса който чакаш в лева. нпр. Очакваш 200лв бонус- спират ти 40лв удрьжки, 50липси, 20лв глоби и си работил цял месец за 320+110лв по 10часа /пед дни под ред с една почивка. все не им стига персонал, щото няма луди да работят дьлго време там. Управителите само!те са бивши продавачки издигнати, защото са удобни и дирижирани от висшестоящите. и се подиграват сьс служителите си, да си избиват комплексите. Служителя там е не защитен от рьководството. ако клиент се оплаче- те уволняват. недоказано защо.карат те да разпишеш молба сьс задна дата по взаимно сьгласие, ако не- те уволняват!

Платената отпуска е платена на 50%. защото ти дават само твьрдата заплата 320лв а бонус не- за дните в отпуска. А като те назначават ти казват , че бонуса е част от заплата, ама в отпуска ли си не е част от твоето вьзнаграждение щото не си се трудил. е кое е платената отпуска, вие преценете!

вьзможност за развитие няма, ако нямаш близьк от висшестоящите. Мания е Мафия.управителките са много ограничени, както казах по-горе и не допускат по- инелигентни от тях. ако на интервю те поканят поради дефицит на персонал, то не след дьлго, ако си по-умен от тях те уволняват или подливат вода. имат гнусни методи за доводи срешу служителите си.

не си губете времето там.по-добре в павилион на 400лв твьрди, от колкото по 10часа всеки ден с една почивка.

Здравейте, аз не съм работил в Мания, но съм техен партньор и често посещавам служебно офиса на фирмата във Варна. Прави ми впечетление изключително много позитивизма на всички работещи там. Аз имам контакт с много фирми, но досега подобна страхотна работна атмосфера рядко съм срещал, а това е изключително важно за ефективността и работоспособността на всички. Клиент съм и на техните магазини във Варна - обслужването е на ниво. Може би има някакви пропуски, но като цяло обстановката във фирмата мисля, че е много добра.

здравейте,бих искала да попитам как е отношението и заплатата в манията в люлин? предстои ми започване на работа там. дали си заслужава,благодаря за бързият отговор:)

Няма професионализъм в тази фирма!!!!

Работя във фирмата повече от година и уверено мога да кажа, че спокойствието, сигурността и коректността с която подхождат към служителите си не съм срещала никъде през целия си трудов стаж. В България стана лукс да те осигуряват, да взимах заплатата си навреме, да ползваш болнични и отпуска, когато имаш нужда, това остана сякаш само привилегия на държавните служители. В Mania всичко това се случва !
Искам да благодаря на г-н Спасов и екипът му за коректността, сигурността и уважението което показаха и продължават да показват към мен през целия ни общ професионален път.
Радвам се, че съм част от големия екип на Mania team.

Здравейте, пиша по повод несправедливите обвинения, които се появиха в този сайт. Аз съм служител в тази фирма вече девета година, ако условията бяха такива, каквито г-жа Чаушева пише, дали щях да съм все още на работа в тази верига. Няма идеална работа, но и почти няма такива работодатели, като г-н Спасов и ръководството изобщо. Заплати винаги точно на датата, осигуровки-също, уважение от страна на работодател и на ръководство, дали могат много хора да кажат това? Изобщо всичко написано от г-жа Чаушева, просто не е вярно, особено що се отнася до възрастта на персонала. Аз съм на 39г. и мога да кажа, че съм най-възрастната в почти цялата фирма!
В заключение мога само да кажа, че на когото му се работи - той работи, а аз съм много щастлива, че съм имала възможност да се запозная с такива хора, какъвто е целия персонал във веригата и работя с удоволствие.
С уважение: Жечка Друмева