магазини Мания /img/frontend/nomap.png"

магазини Мания

Хора не работете във тази фирма работиш като луд, използват те да работиш докато си и изгоден, супер не коректна фирма, освобождават те ден за ден

Бихте ли споделили актуално мнение за работа като продавач в Мания.
Търсят почти постоянно персонал, което е леко смущаващо.
Моля споделете.:-)

Ако искате да сте Продавач консултант който да търка обувки като цървул,да мъкне по 100 чувала, да сортира и постоянно да чува-по бързо,да се прави на клоун с някакъв безсмислен микрофон, да го подслушват,да почива по малко,да се отнасят с него като с общак,да плаща липси като луд,да няма болничен,да седи по 11-12 часа на крак,и още хиляди неща...то тогава това е .....фирмата. персонала се сменя през месец,защото никой уважаващ себе си човек не може да си го причини това. Напрежението е по голямо от ел стълб, има магазини в който е добре,но те са единици. Като цяло ще останете разочаровани.

Аз съм бивш служител искам да изкажа своето мнение за магазини мания.Тази фирма е супер некоректна.. Парите са малко, има нереални липси,карат те да правиш какви ли не глупости,държът те извън работно време,отношението към служителите е отвратително ,карат те да боядисваш и да миеш обувки,хамалски работи, мъкнеш яко чували,да се сортирват дрехите тоест пишат те продавач-консултант но работиш като сортировач,раздавач на флаери,като бояджия,гладиш за керливи 390 лева ,има бонуси но разбирасе ти слагат много липси и букжално нищто невзимаш,промоултърите които работат на 6 часа и взимат на места пари колкото като продавач в мания а работиш като всичко което изредих,вдигат ли заплатите вдигат и липсите,болнични не приемат , болен здрав трее да си на работа,неслучаино в момента търсът хора за поне 5 магазина има много текучество.също така задържът документи .мн не коректни.Моя съвет е не се лъжете да работите в Магазини мания.Същто така те подслушват нещо което нямат право по закон да правят,един клиент ако не си купи нищо те правят на гъз.По добре без работа отколкото да работиш в мания.

Здравейте , Искам да изкажа своето мнение за магазин Мания в Добрич . Като цяло харесвам и посещавам магазина ,но отношението на така наречената управителка е под всякаква критика . Бях свидетелка няколко пъти на нейните изблици и агресивност спрямо клиенти, включително и върху мен при последното ми посещение . Да не би магазина да се намира на бит пазара !!!

Никакво уважение към персонала.ПРи напускане от магазин Мания Слатина направиха всичко възможно да не си получа парите.Препоръчвам да не работите ТАМ.

Най-коректната и истинска фирма в която съм имала честта да работя, макар и само 8 месеца. Невероятни Хора, колеги и приятели !!!!

Бях служител във верига магазини Мания 6 години и съм работила и при управлението на г-н Спасов, и във франчайз. Мога със сигурност да твърдя, че бих се върнала там пак на работа, НО ако г-н Спасов си върне част от магазините. По негово време имаше "Служител на тримесечие", "Служител на годината", различни бонуси - уникална мотивационна система, която стимулираше персонала да се самодоказва и да надгражда уменията си във фирмата. При фанчайза няма тази мотивация за работа.

1 точка

Aко работата Ви е свързана с "Централата", действайте! Много коректен работодател. Това е работата, която много харесвах. За съжаление аз се забърках с така наречените "франчайзи", на които грам не им пука за персонала и моралът и отношението са под всякъква критика. Откакто магазините се отдават на франчайз нивото на обслужване и качеството на стоката спаднаха, а от там и на оборотите в магазините.

Щом си към "Централен офис" ще работиш с едни от най-яките хора.

И ще се запознаеш с един изключителен човек - Севдалин Спасов.

Мениджърката на Бурев (Анастасия)е под всякаква критика.Няма такова лицемерие забърква интригите и след това нищо незнае МИЛАТА

Малко подробна информация за търсещите и питащите за заплата и работно време :
Базова заплата 360лв. - 20лв. осигуровки = 340лв. за месец от 22 работни дни по 10 часа. - 1,55лв. на час.
Ако се докарат допълнително бонуси от извънреден труд от тях се приспадат липси и наказания.
Нормално е да има огромно текучество на служители при заплащане от 1,55лв. на час.
Има дни в седмицата, които са свързани с много тежък физически труд - през ръцете на служителите минават всичките тонове дрехи.
Почивки :
30 минути обедна и две по 10минути.
Кое по-напред ?! Да се нахраниш ли /работният ден е между 10 и 15 часа / , вода ли да пиеш или да отидеш до двете нули.
Нямаш право да сядаш.
Най-неприятното е , че винаги има липси.