ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

Такива некадарни управници не съм виждал през живота си.(Господинов)Дърводелец може ли да бъде управител на транспортна фирма ? Не го интересува абсолютно нищо чакащ пенсия. (Валачев)Бивш военен които няма 1 % понятие от транспорт.(Шаханов)Бивш кондуктор и ватман с купено образование назначен с връзки. Тодор Николов не знае как се експлоатира техниката и как се  държат некомпетентните упраници с работниците.

Е сега по добре ли се чуствате като го написахте тук? Не е ли време да застанете зад думите и делата си .Пазете си возилата че за момента нема други по добри а като додат добре дошли не се оплакваите като вдовици ами викаите неволята.Които има нещо против Иваило да застане като нормален човек и да си каже а не да се крие, под разни псевдоними.Мен ме знаете кои сам няма друг луд като мен,но машината ми върви нали не ме е страх от зимата нито от снега а да ви видя стиска ли ви искам само да падне малко сняг за да ви погледам сеира тогава кои ли ще е виновен тогава.То маи не остана някои дето не сте оплюли???????

В EGGED русе не приемат как да е.Трябва да си човек на някого или да имаш препоръка от ЕВРОРОМА или някоя подобна партиа.Така приеха доста от последно постъпилите.Попитаи кои е лазар и тои ше ти обесни как стават далаверите.Тук приемат и пенсионирани воени.Правят шеф ватман които дори и за чистач не става.Свестните шефове и работници се броят на пръсти.Съветвам те да се обърнеш към EGGED BG в софия и да и обесниш случая.Те не знаят какво става в русе а шефовете ги лъжат че сичко е наред.Успех !

Аз кандидатствах за работа във Вашата фирма, уважаеми господа управляващи "Великата Фирма ЕГГЕД".И получих от Вас отказ, не за друго, а защото не съм бяла, а съм мургава.Нима това не е дискриминация? Нима това не е тормоз? Дори не ми се обадихте, за да ми кажете, че не съм приета.Благодаря Ви за "Великата Учтивост"!!!

Г-Н управител П.ГОСПОДИНОВ, ВИЕ ще въведете ли някъкво спокоиствие и ред  в ЕГГЕД.Или като се пенсионирате през февруари не изкате да си разваляте рахатлъка.Стоите от страни и наблиодавате как Вашето момче ШАХАНОВ се ГАВРИ с хората.

колеги,приятели и не чак толкова не се чудете че вече няма мнения.С лед като бяха изтрити част от мненията в ЕГГЕД -АД РУСЕ  започнаха активни мероприятия и репресии с цел откриване на участниците в форума и техните наказания.Те бяха неудобни с техните въпроси.Разбира се не трябваше да има обиди и ругатни. Но имаше  и толкова сериозни мнения и ръководството се уплаши повече от от тях от колкото от обидити.Заштото ги е страх ОБЩЕСТВОТО да не им види КИРЛИВИТЕ РИЗИ.Защотои този месец имаше хора с 350лв и други с 650лв.Ето това е неправдата и РАЗДЕЛЕНИЕТО на ВАШИ и НАШИ а пък работим една работа.В краина сметка загубихме всички и ФОРУМА вече не е толково интересен. Хората се страхуват.Това бе задачата поставена на СТАРШИНА ВАЛАЧЕВ да издири враговете и да бъдат поставени на тясно в ъгъла.А ТОЛКОВА ПРОБЛЕМИ ИМА.Но всички се занимават с глупости а не с решаването им.

В ЕГГЕД Русе дори и предложения не могат да се дават и да се (пускат в кутията до централния диспечер и в саита на ЕГГЕД).Пуснах едно единствено предлажение-да се назначат миячи за да не си ходим мокри и мръсни,но Иваило Шаханов се развика(както винаги) и ми каза да си прочета длъжностната характеристика и,че сам трябва да си мия автобуса.В длъжностната характеристика пише, (ПОДЪРЖА ПРЕВОЗНОТО СРЕДСТВО В ЧИСТ ВЪНШЕН ВИД И ПОЛАГА ГРИЖИ ЗА САНИТАРНО-ХИГИЕНИТЕ УСЛОВИЯ В АВТОБУСА) Ако имаше работеща мивка-няма проблем,но да ставам целият в кал и вода не съм съгласен. На последното събрание Г-н Николов каза,че трябва да се пускат предложения,а Иваило Шаханов казва да не пускаме.На кого да вярвам не зная.........? Сега съм решил да говоря с Г-н Николов дали е нормално след 8-9 часа работа да си мием автобусите и да си ходим мокри и кални с униформите и след това ще реша какво да правя.

За техниката отговарят Абаджиев и Димитров обърнете се към тях.

Има ли доволни 6офери и кондуктори от заплатата?

До тук добре ! Повечето от нецензорните и просташки мнения бяха изтрити от администратора на www.bgrabotodatel.com. след като беше уведомен.До седмица ще разберем и кой ги е писал.Да видим кой е мистър БИИН,Доти и Девил ?