ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

doti,ти или не искаш или неможеш да ме разбереш.Не става въпрос за пари.Става въпрос да бъдем едини - шофьори и ватмани.Да имаме общи искания.Да не пишем глупости за шефовете.И с мен Шаханов се заяжда,но това ми е наи малкия проблем.Никога не съм искал шофьори и ватмани да бъдем врагове.На този етап наи важните проблеми са : Да не се въртят шофьорите и ватманите всеки ден с различни автобуси и тролеибуси,да се върнат екипите и вътрешната хигиената да бъде на ниво както си беше, да се върнат заплатите и класовете както си бяха,да има по добро обслужване на автобуси и тролеибуси,да заработи мивката и да не си ходим вечер мокри и кални и много други неща.С убиди и закани нищо няма да постигнем.Бъди сигорен в това.Дано си ме разбрал.

Не са ви виновни Г-н Валачев,Г-н Шаханов и Г-н Харизанов.Виновни сте си Вие,че сте задръстени дапажии.Ако отидете в друга фирма няма да ви търпян три дена.С Вашите изказвания станахте за смях.За да искаш,първо трябва да дадеш.СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ И НЕЦЕНЗУРНИ ДУМИ.Пишете разумни неща - за които се борим и трябва да постигнем на всяка цена.

ще си останем с борбата синдикатите същите като началницити занищо нестават

градски транспорт с своите линии е като човешкия организъм  с своите кръвоносни артерии.Когато кръвта не е замърсена човек се чувства здрав.ТОВА е нашата задача да влеем свежа кръв в управата на ЕГГЕД.От това ще спечелят преди всичко гражданите на Русе.ЗА ЕДИН  по ЕВРОПЕИСКИ ТРАНСПОРТ се БОРИМ.

и трябва да поясня че никого не плиуя просто ми е жал за колегите и се опитвам да помогна.знам че не това е мястото но когато сам разговарял с хора от ръководството те просто не обръщат внимание.КУЧЕТАТА СИЛАЯТ КЕРВАНЪТ СИ ВЪРВИ-за съжеление в почти навсякаде в БГ.НО СМЕ ДЛЪЖНИ ДА СЕ БОРИМ дори и по този необичаен начин.аз съм с вас и да си пожелам и по добри времена в ЕГГЕД.НИЕ НЯМАМЕ НИЩО ПРОТИВ ЕГГЕД искаме да си отидат некадърните и търтеите.

КОРУПЦИЯТА трябва да спре. Но как след като МАРИАНА РИЛКА продължават да пишат своите хора на хубави разписания с с 4-5 отнети почивки и то всеки месец а другите да лапат мухите за 400 лв.А синдикати теси траят нали те са си добре.

ДА ни пази ГОСПОД от такива катастрофи че както ни карат да се разписваме на патните листи без да сме сигурни в машините сме в ЧУВАЛА С ДВАТА КРАКА/и в затвора/Ето за това вартене говорим по тролеите.

мистар БИИН нямали  кои  и  на  г-н НИКОЛОВ ниакои  да  прошепне нештичко че  и  техниката  дасе по-оправи  малко в ЕГГЕД.ТА данестане като  на  ОХРИДСКОТО  ЕЗЕРО посред зима.

както върви ТЕХНИКАТА може да не изкара зимата.Добре че са старите ЗИУ та ,за да не се окъкаме.НО ПОЖИВИОМ ПА УВИДЕМ. Има хора с супер високи заплати да мислят а не да се занимават с глупости и тормоз на работници.Има време за поука и спасение на ЕГГЕД.Ако разбере ГИДЕОН МИЗРАХИ веднага ще дотърчи от ИЗРАЕЛ.Маи трябва да се информира централата на ЕГГЕД В ИЗРАЕЛ.

мистар  БИИМ обияснияваи  по  подробно  кои  за какво е , че  дано  и  Г-н НИКОЛОВ  схване наи  сетне  кои  какъв  е в това  ЕГГЕД и как му използват техниката все пак. Пък  белким  остане  здрава  за  догодина.