ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

Колеги този саит се казва bgrabotodatel,а не bg-glupak.Спрете с глупавите и цинични изказвания.Това което пишете е много грозно.Излагате ЕГГЕД пред цяла България.Прочетете мнения на някоя друга фирма и ще разберете че,не се пишат такива глупости.Ако EGGED BG в София поиска разпечатка ще се разбере кои сте ще съжелявате за всичко.На всички колеги от ЕГГЕД желая лека вечер,а утре безавариен пят.

колеги,наистина скоро не съм се появявал в форума,защото го обърнахме на махленски  лаф моабет но за огромно съжаление с остри обиди и псувни.В момента вси4ки усилено се питат кои съм.Ще разберете КОГАТО МУ ДОИДЕ ВРЕМЕТО/както казваше царя/.Но аз не съм Атанас,Кемал,САШКО и те пишат но под други псевдоними.Лошото на пишештите в този форум 4е имат възможност да злоупотребяват и го правят като постоянно си сменят имената с цел създаване на интриги.Така и аз засякох пишешти от мое име.Колкото за колегите от ШАНС 99 и Геокомерс и между тях има толко хубави и колегиални хора,както и 4ерни овце.Вси4ки сме на пътя и трябва да се уважаваме,защото 80% от нас в Еггед сме работили пък дори и за ден и в Шанс и в Геокомерс.Вярно е 4е те са по ал4ни но и при нас има лекета.Аз изкам да се обърна към колегите и да не се продаяат за един автобус или по нов тролеи.Това е пагубно за колектива.Не виждате ли 4е само се плиуем  а Шаханов си плете кошницата.Не се топете бе хора другия месец Еггед става на 1 година и според клаузите в договора с община РУСЕ ръцете на на ръководството са развързани и ще има 4истка.Затова и Шаханов се натяга толкова само и само да остане-то му е в кръвта да създава интриги.Дано НИКОЛОВ и неговият екип с Н.Кръстева да мислят добре когато вземат решения по подбора на кадри/особенно ръководни/ с цел подобряване на доста падналия реитинг на фирмата.Ще се повторя но лошият имийдж го дължим на лицата Шаханов и неговия закрилник Г осподинов.Приятна ве4ер ДАМИ и Господа ,Колеги и конкуренти от други фирми.Вси4ки сме на тръстиката и сме бели роби с тези възнаграждения от 400 лв, за такава отговорна и рискована професия.

Колеги нямате ли друга работа, а се занимавате с глупости.Не сте уморени значи не ви се работи и тогава няма пари . Не се сърдете на ниските си заплати.Много се извинявам но тези коментари излизат от мързеливи и некъдърни работници. Който иска работи и взима 600 ,а който не ще ,ще си остане с 300лв. Така, че който работи има който не работи няма.

ЗАКОН ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА
ПРАВОСПОСОБНОСТ НА ВОДАЧИТЕ ОТ КАТЕГОРИЯ  'Д'
категория D - автомобили, с изключение на тролейбусите, предназначени за
превоз на пътници, с над 8 места за сядане, без мястото на водача; към тях може да се
прикачва ремарке с допустима максимална маса не повече от 750 кг; към тази категория
се приравняват и съчленените автобуси; прикачването на ремарке към съчленен автобус
е забранено

НЕ ПИШИ  ОТ МОЕ ИМЕ !!!!!!!
Че то останаха ли такива, до колкото ми е известно май се броят на пръстите на двете ръце, няма шофьор или ватман който да не напсува или да не ти затвори вратите под носа. А превозните средства хептен не ги поддържат мизерия от всякъде и така 8 часа. Сигурно и в къщи са си такива?

еех,пристигнаха най накрая мановетеот Варна сега да видим кой ли ще се натяга да ги кара !!!

Едни работят,а други пишат глупости във форума на www.bgrabotodatel.com.Като си вземем фишовете-работилите взимат 500-600 лева,а писачите 300-350 лева.Сърдете се на себе си колеги.За писане на глупости във форума на  www.bgrabotodatel.com пари не се дават.Ако мислите,че така ще постигнете нещо,жестоко се лъжете.Заради такива като вас страдат и съвестните работници.До Ц.Д. има кутия за предложения.Пускаите вашите предложения там,а не да пишете в  www.bgrabotodatel.com и да ви се смее цяла България на глупостите и правописните грешки.

Аз съм бивш работник.Фирма ЕГГЕД се подиграва с труда на своите работници.Лично познавъм Иваило Шаханов.Зная и какъв ватман беше.Чудя се кои малоумник го направи шеф.Затова и не се учудвам че цулият фором е пълен с неговото име.Колеги земете се в ръце и си търсете работа.От вас има много кадърни момчета които ще бъдат отценени на друго място.Оставете некадърните ватмани и шефове да се лъжат един друг.Успех...........

МОЛЯ ВИ НЕ ИЗПОЛЗВАИТЕ МОЯ ПСЕВДОНИМ.Може да имам по остър език, остра критика ,излагам  факти, само и само да помогна на ЕГГЕД и на нас колеги да работиме по спокоино по сигурно и по добре заплатени.НО НИКОГА НЕ ИЗПОЛЗВАМ ВУЛГАРЕН ЕЗИК.Ли4но аз като 4овек мРазя тези вулгарности.Исползвам псевдоним от саображения за някъква сигурност ,НО СУПЕР ГРОЗНО Е НЯКОИ ДА КРАДЕ  И ДА ПИ6Е ОТ 4УжДО ИМЕ.Тук съм не съм спрял да пи6а но ще пи6а когато има за какво.и когато ре6а.Ина4е и аз мога да запо4на да пи6а под 4ужди имена и псевдоними.Снощните мнения не са от мен. да поясня.ПИ6ЕТЕ ВАЖНИ НЕЩА И ФАКТИ КОИТО ЩТЕ ПОМОГНАТ С НЕЩО знаете 4е глупостите се трият от администратора на саита.

Крадете колкото можете и не се пеите един друг шофьори и кондуктори.Нека те да доидат да работят за 300-350 лева на смени.НЕКОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ-НЕКОРЕКТНИ РАБОТНИЦИ.