ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

До кога ще има ватмани като САШКО НАБОЖНИЯ да не дават билети на пътниците.Това продължава години наред.

Тролейбусните шофьори в Еггед получават 460 лева основна заплата за разлика от заплатата на Къдрев който получава по две заплати от Еггед Русе и измислената Еггед България.Назначиха най-големите крадли от бившите кондукторки за проверяващи.Всички знаят как работеха Румяна Митева,Мария Атанасова и ред други кондукторки как не даваха билети и колко пари прибираха от недадените билети. Нормално е Еггед да фалира след толкова много кражби на ръководството

Чувала съм, че заплатите са минимални, смените са гадни, работи се и по прзничните дни дори, и че фирмата няма добро отношение към своите служители.

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Здравейте колеги.Искам да питам какви са заплатитите в еггед русе на тролейбусните шофьри и плащат ли редовно. Благодаря предварително.

Не мога да повярвам. Тук, в Транстриумф холдинг АД Варна за заплати от 500-600 лв. шофьорите напускат. Заплатите се изплащат навреме и се движат около 800-900лв/соло и към 1100-1200/съчленен. Контролът е железен, дори прекалено строг. Със седмици не се случва да падне дори ЕДИН курс-резервите са достатъчно. По началнита часове на тръгване и контролното време (извън час пик) можете да си сверявате часовника-контролите са безмилостни. Началниците са по-малко, четейки имената на Вашите, а все пак става дума за ежедневен делничен разход на 200 втобуса (без резервите), което е около 55% от ГТ на Варна. Останалите линии са на Градски транспорт ЕАД. Вие в кой свят и в кой век живеете?

Днес 29.09.2010 год.спря токът на тролеибусната мрежа по бул.Христо Ботев.Ватманите бяха видимо много доволни.Не мина дълго и в един от тролеите на ЕГГЕД (50 метра след симовата мелница) се оформи четворка от ватмани и започна да се играе белот.На въпроса ми-кога ще дойде тока,ми отговориха-когато го оправят,ние не бързаме.Който бърза има автобуси.Това е ЕГГЕД-която претендира за цялата градска мрежа.Извиняваите,но това е некоректност към вашият работодател.

Здравейте много пати съм искала да стана част от колектива но хора запознати с фирмата ми казхаха просто че няма да стане защото оправяли свои хора,и че да си намеря някой да ме уреди.Е аз нямам връзки там но се надявам и без някой да ме уреди да се намери местенце и за мен.И така да опровергая мнението им че за да си част от колектива не трябва да си техен човекра, че може и обикновен човек да работи за тая фирма!С уважение Мира

как невие срам еггед дасе подигравате с нас хората пуснахте тролеѝ 65г.които немогат дасе движат ами вкарахте и тези катафалки, невелие срам неви искаме в града'щесе надигнем махнетесе от градани.

Няма по-жалка и по неорганизирана фирма от ЕГГЕД-Русе,която се крепи на фантазия и ахааа... да се срути и все не успява...Взеха всички линии в гр.Русе...Боже,Боже,ако ще и до Луната да пуснат,тези автобуси се движат буквално по инерция,никой не се интересува от тяхното техническо състояние.ЕГГЕД се управлява от хора които не разбират от транспорт. Темите в ЕГГЕД-Русе са болезнени,безкрайни,тъжни...Обидно е за всеки един от служителите да бъде част от тази жалка фирма,но притиснати от безизходица,нерешителност или някакви лични причини всички говорят под сурдинка и никой не се решава да направи нещо.Както се казва-всеки заслужава съдбата си...