ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

ГРОЭНО Е   кондукторка сабира  от кошче на  спирка билети  за  препродаване. до  каде  ия докарахте  ....г-н НИКОЛОВ вижте  ги.

Ужасно място за работа.Ниски заплати,никакви перспективи за развитие,лош микроклимат.
За бога братя не се лъжете да започнете работа тук.

Техническото състояние на автобуси и тролеибуси е под всякаква критика.Във еггед няма механик и ежедневни предпътни прегледи.Пътните листи се подписват от диспечера които изобщо не знае в какво състояние са.Шофорите и ватманите се принуждавани  сутрит да подпишат че приемат автобуса или тролеибуса технически изправен за да бъдат отговорни ако нещо се случи.то1 и то2 се правят формално.Почти всички автобуси са с неизправна спирачна система.феродото е опечено и не спират.като решиш да спреш теглят на ляво или надясно.Всички в гаража знаят но нищо не се предприема.

и сега какво отново за виновен при катастрофата на бул. 3 март се оказа разбира се ватманът.От кога алармираме 4е в ЕГГЕД съ6тествуват сериозни проблеми за които са виновни ТЪПИТЕ ГЛАВИ на 4аст от ръководителите ни.Пак 6те кажете 4е плиуем този или онзи но повярвяите бе ХОРА  разберете 4е вси4ко идва от ШАХАНОВ,ГОСПОДИНОВ и сие.Затова разбиха екипите/а ръководството се сдушиха  горе и си създават свои екипи/ .Как може ватмани които с години карат едни и съшти ма6ини сега инжинерната мисъл ШАХАНОВ да ги праща на други возила.Приклиу4и и втория тур на  рокадата на автобусите и......какво   както о4аквахме останаха ...кои    ами НАШАТА ГОРДОСТ-ПЕНСИОНЕРИТЕ и тези които до в4ера не знаеха какво е автобус.И да не забравяме ПЕВЦИТЕ - без тях   не може,ина4е се сърдят от истината,и се правят на ощипани моми.зАТОВА КОЛЕГИ ДА СЕ СЪРДИМ НА САМИТЕ СЕБЕ СИ.

Е и това ако е дебелочие здраве му кажи нестига че ги возим ами е недоволни колкото и да се стараеш да си добар с тях все ще има недоволни но ватманите са винаги лоши да защото не са те на този хал да видят как е да се саобразяваш с (добрите водачи по улиците)и така докато се возиш да пазиш и мрежата между другото ама това не е интересно ние не сме хора ние сме роботи трябва да можем а и да сме с по малки заплати понеже нямаме никакви отговорности,а на автобусите имат те са с предимство,трябва да имат маркуч и добра туба да не изпуска че иначе лошо ако замирише на нафта ..........?И ко му плащаш нали ватманите извозват почти целия град те горките шофьори много са натоварени, 6 7 19 по колко кочана отчитат  ааа маи и 1 не могат но ко им пука нали са с по големи заплати от ватманите и те са по важни даа. Замислете се малко бе кои ви вози по линиите а тролеи или ............ маи пак се ос........те не се сардете на момчетата нямат вина че на едно место тока е силен а на друго слаб спрял ряско или трагнал ами то не е газ ами контактор и не е на реостат като сработи веригата трагва и по сащата причина спира да ...а електричарите ко правят??????????????????

Ако наистина някои се хване да ги проверява колко са изправни техни4ески тролеи и автобуси  99% от автопарка на ЕГГЕД  ще бъде срян от движение. Краино време е някои да се хване и да направи това нещо  защото при следващия инцидент (поради някаква неизправност) може и да не се размине без жертви. И (задалжително) виновен ще е шофьора защото е принуден да се разписва на пътния лист 4е тролея (автобуса) е техни4ески изправен. Шефф4ета,замислете се малко 4е зима иде

За катастрофата до дуназска каприна вина имат само шефовете на еггед.Никои автобус не минава ежедневни прегледи.99% са с неизправни спирачни системи,с луфтове и разбити тампони.С износени гуми.В момента се набляга на рапортите и глобите за да има за банкети,но не и на техническото състояние на автобуси и тролеибуси.Нека представителите на КАТ и ДАИ проверят превозните средства за тяхната техническа изправност и за външния им вид и с какви гуми карат и да бъдат безкомпромистни-защото вчера се отървахме без жертви,но следващият път не се знае.Аз лично ще пусна снимки и клипове на автобусите на еггед русе по VIBOX 7.

1. Жалки сте всички.
2. "...с БМВ на работа..... - голямо хвалене. Все едно другите нямат коли, било то  по-добри или не.... Но щом Ви е гордост - радвайте му се.... "Нашето гардже е най-хубавото"
3. "...никой не може да ми взема занаята..."  Сигурно може, щом работиш там и се оплакваш...  Или може би важи приказката - обичам да ми е трудно....
Както се казва - всеки е свободен да прави каквото си иска.
4. Работодателя да се замисли малко, че скоро време има голяма вероятност да остане без качествени служители.
5. Някои от служителите също да се замислят какво могат, че да искат насреща нещо повече.  Интересното е, че тук пишат представители на различни звена във фирмата и някои от тях се имат за много умни, но за съжаление не могат да напишат и едно правилно изречение.
6. Възнаграждението на голяма част от служителите на фирмата е смешно.
7. Някои са влезли в някакъв  филм и май си играят на шерифи... - още по-жалко и смешно.
Замислете се представители от двете страни (служител/работодател)! Подхода и на двете не е правилен.
Може да има сърдити, но вярвам че накратко казах някои верни неща. Моля да бъда извинен, ако съм засегнал някого. Но все пак е истина...

А бе, колеги. Не се ли досещате, че нарочно развалиха екипите, за да постигнат точно това - да се дракаме и плюем един друг помежду си.Да Насърчават и писането на рапорти един срущу друг. Всичко е умишлено - изместват ни вниманието от най-важното а именно - от ниските заплати, от увеличението на никому ненужната администрация от лошите условия на труд и т.н. Има една максима: \" Разделяй и владей!\" - точно по нея ни \"работят\"

Кои е казал че няма добри ръководители в EGGED Русе. Тодор Николов,Павел Димитров,Абаджиев,Петров.Това са хора които си разбират от работата и винаги диалога с тях е бил нормален.