ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

Иване-кризата ще отмине след 5-6 месеца.Тогава ще видиш които напусне дали ще се върне.Ще чакате следващата криза.Вие се подигравате с нашия труд.Средно по 15 лева ни се плаща на ден.Незаконо ни се отнемат почивки.Караме неизправни тролеибуси и автобуси на по 20-30 години а обещахте на гражданите на Русе нови.Прав е колегата който пише че ЕГГЕД се управлява от бивш ватман и военен които нищо не разбират от транспорт.

Иване,Иване-сит на гладен не вярва.Кои представител на управлението ще защити работник(роб).Ти Иване ще работиш(лежиш) ли за 350 лв.на месец.Един пазач взима по голяма заплата от ватман.Управление и администрация сте повече от шофьори и ватмани.Затова орязахте заплатите за да има за вас тлъсти заплати и да си правите банкетчета.Кондукторите са наи добре от всички работници.За какви 10 лв.ми говори този кондуктор.10лв.чисто + цигари + закузка + кафе + бира и мезе след работно време.По цяла смяна се возят до пътниците без билети.Защо не издадете една заповед шофьорите и ватманите да имат право да проверяват на слизане пътник в когото се съмняват че си е платил а не е взел билет и да видим дали приходите няма да се вдигнат.Каква е тая смешна глоба 15 лв. за хванат кондуктор че вози пътник без билет.Че тои я изкарва на деня.Никои от управляващите не се замисля как може ватмани и шофьори да са доволни от заплатите си и приходите да се увеличат.Но кои може да измисли такава схема-Шаханов и Валачев ли.И ЕГГЕД ще си отиде като РОАТ ако продължава така.

Не се сърдете на Шаханов, че иска да въведе някакъв ред .Сърдете се на Рилка и Марияна ,че с чантите дето им ги носите ви удисват да работите както на вас Ви е изгодно .Да не говорим за Пирговската мафия от кондуктори , които им пълнят гушите .

Колеги шофьори не се сърдете , а станете кондуктори ,защото ние си знаем ,че днес като излезем да работим 10лв. са за нашия джоб и заплатата ми е чиста печалба.

Всички които се оплакват напускаха фирмата и пак се завръщаха ,защото ги мързи да работят а искат пари,а тук правят каквото си искат и идват на работа когато си искат така ,че да не се оплакват ,че нямат пари.

Не повярвах на очите си като си видях фиша.Работил съм 27 дена на смени за 350 лв.Ние ватмани и шофьри плащаме ежемесечните банкети на Господинов и всички останали които са със заплати над 1000 лева.От нашите заплати се изплащат и новите Опили които се ползват за лични нужди.Изплащаме също и новите столове и мебели с които се обзавежда администрацията.Намалиха заплатите и класовете защото няма приходи,а харчат за банкети коли и обзавеждане като за световно.Краино време е да се уведомят писмено собствениците на ЕГГЕД израел какво става в ЕГГЕД Русе.На какво унижение и обиди сме подложени от Шаханов.Нека всички които желаят да работят в ЕГГЕД Русе да знаят че тук се работи без пари.Колеги първо питаите и искаите да видите фишове за заплата и след това сключваите договори за 2 години и работете без пари.

Колеги не петнете името на ЕГГЕД.За всичко което става в ЕГГЕД са виновни двама.Това са господата Валачев и Шаханов.Бъдете сигурни,че Г-н Николов(които е много точен)не знае какво става в ЕГГЕД.Повечето колеги се страхуват от двамата и не смеят да си пишат имената под оплакванията си.Г-н Шаханов и Валачев си нямат хал хабер от транспорт.Управлението на ЕГГЕД е оставено в ръцете на бивш военен и ватман.

колеги тарсете си работа.тук нещата няма да се оправят.работа има,стига да я търсиш.ге е далеч времето когато еггед ще ни иска пари,че работим за него.попитаите колеги от други големи градове какво е заплащането в градския транспорт,колко и се плаща за интензивно движение,инзванреден труд,порцион за храна,каква е основната и заплата и много други превилегии - и ще разберете на какво унижение сме подложени.за да има работника стимул за работа и да пази и подържа поверената му техника,трябва да е заплатен добре за труда и безсънието които дава от себе си.прав е колегата,че каквото получаваме от нашия работодател,това и ще даваме от себе си.на сила хубост не става.

Прав си колега.От времето на М.Добрев Д.Бацалов и Д.Димитров никои не мисли за шофьори и ватмани.Всички крадат и гледат само своя интерес,а ние дето ставаме 1,2 часа и носим приходите винаги сме били наи ниско платени и за подигравка.Кризата е към своя краи.Доста от колегите вече си търсим работа защото се вижда че евреин пари не дава.В еггед имаш само задължения но не и права.Прав си за шанс 99.От маи месец-както ни намалиха заплатите не ме интересува кои тръгва 2 мин.преди мен.Ако не се вдигнат заплатите след няколко месеца тук ще останат само некадърните шофьори които са срам за еггед с лошият си външен вид и селския си манталитет и грубото отношение към пътниците.

ЕГГЕД Русе е некоректен работодател.Управата се подиграва с труда на ватманите и шофьорите от градския транспорт.За по 26-27 работни дни при 8-9 часов работен ден и ставане 1-2 часа през ноща и пребиране от втора смяна 0-1 часа шофьори и ватмани получават заплати от 400 до 550 лв. Автобусите се движат неизправни и без ежедневен преглед от механик.90 % от превозните средства се движат по улиците на Русе мръсни и в лош външен вид.Беше раздадено "ониформено" облекло по лоши от дрехи втора употреба".Вдигнаха цената на билетите и картите,а намалиха заплатите на работниците.А които не знае как се отпразнува денят на транспортния работник в ЕГГЕД ще ви кажа.Шофьори,ватмани исервиза работиха,а управата и администрацията гуляха цяла нощ на ДУНАВСКО СЕЛО.Так е защото шефовете са тратспортни работници а шофьорите и ватманите ниско платена работна ръка и роби във фирма ЕГГЕД.Времето не е далеко когато ще търсят ватмани и шофьори като миналата година.В ЕГГЕД нещата няма да тръгнат напред никога докато се държат управници като Иваило.Господа управници при заплата 400-500 лв. ще пускаме автобусите на ШАНС-99 да вървят пред нас.Каквото получаваме от вас това и ще даваме от нас.Успех ЕГГЕД.