ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

Който каквото и да казва все пак всички са отговорни зада върви една фирма няма смисал да обвиняваме който и да е било а да си работим всички работата за която всеки е почнал и тогава ще бъде всичко по добре от сега  а ти колега не си мисли че в Израел незнаят какво става те непасат трева и не бъди толкова наивен ако не си чувал за там как се работи попитай ще ти кажат ама ти няма да можеш там да издържиш така че недей обвинява така за неща за които си нямаш и представа.

Рико защо не изгоните шофьори ватмани нарядчици и да останат вАЛАЧЕВВ шАХАНОВ и всички които бяхте на дунавско село и дано никои да не ви пречи и работата в еггед да тръгне.В еггед има много паразити но скоро ще доиде ВИДОВ ДЕНН.Кои ви изкарва на вас парите бе господа ? дето по цял ден си гледате филмчета по служебните лаптопи разхождате се със служебните коли за лични облаги и се чудите с кого да се заедете и натегнете на по големите шефове от вас.Чета форума от три четири дни.Това е първото и последно ми изказване.Всичко което става в еггед русе ще стигне до еггед израел преведено на иврит в наи скоро време ако не се вземат мерки срещу валачев и шаханов.Ще бъдат добавени и видео материали.Двама некомпетентни [господа] съсипват техниката на еггед.

Гопода шофъори и кондуктори защо на който не му арадисва да си хваща торбичката и да се махама от тази фирма нали знаете ионази приказка куче дето лай не хапе или по точно казано лае този който му е развален рахатлъка, така, че му става трудно да си краде както си иска не са виновни Шаханов и валачев а самите кондуктори и шофъори са си виновни , че само крадат и а немислят какво да направтя за да се просперира фирмата а могат само да плюят не така господа бъдето преди всичко българи

Какви неграмотни кондуктори работят в ЕГГЕД.Те не могат да говорят и пишат на български.Знаят само да връщат 10 ст.ресто и да се забавят при даването на билет за да и кажеш или направиш жест от (неудобство) ,че не искаш билет.След това сядат до теб и не престават да наблюдават отдалече дали няма да се качи проверяващ.Ако знаят колко са смешни като ги гледаш отстрани.Шофьорите на автобуси са много по добри от ватманите.Те изчакват пътниците които бягат.Спират между спирките когато и метне бързащ пътник.Повечето от тях са усмихнати.Като чета форума Ви се чудя как може при такава отговорна работа и безсъни нощи да Ви се плаща толкова малко.

кондуктор даси .ниакои друг билет и ето една допалнителна заплата. никои кондуктор не напуска сам.сладко отмаштение за шофиора .тои дамо мисли само дето на4алниците са то4ни кам него . еи дати е кеф даси служител на еггед русе особенно шофиор за фси4ки мисли тои --да имат пари.4е и даго крадат с трудат му .и ияко да си живеят на дунавско село.

ние крадем билети кондукторите .на ден по едно билет4е ето заплатка допалнително. а шофиор от всиакаде прецакан.даже и от на4алниците си ниама заштита . но колелото се варти и тиах ште ги разберат евреите не са глупави хора краят им се вигда .

324 е оценил колегите си на най високо ниво с+4 и +5 но едва ли някои е вивял това.Някой го е оценил като задна лява гума но едва ли го познава що за колега е. Истинските колеги и шофьори в еггед се броят на пръсти но никои не си прави труда да ги оцени.Той е твърд характер но колега които си търси правата и си знае цената но не вярвам да се задържи дълго в еггед.Дано да прогресира но не вярвам че ще успее при такива управници.Тук на почит са некадърните но тихи послушни и вечно недоволни.А сега го предизвиквам-напиши си имената.

това е наи лошата фирма в русе.все още е бащиния,шефовете немогат или неискат да разберат кои им носи приходите в фирмата.ако несме нй кои щеим изкара заплатите.

Опаа още един моралист. Естествено, че ги е страх за работното си място затова са намерили тук отдушник.

Колеги,тук не е мястото кадето трябва да пишете за ЕГГЕД Русе за което сте подписали декларация.Щом сте толкова смели и недоволни,защо не пишете имената или поне инициалите си.Защото Ви е страх.На събранието всички мълчат и чакат някои друг да и реши проблема.ЕГГЕД не е затвор.Никои не Ви е докарал тук насила.Защото повечето от писачите са неспособни да работят на друго място и не знаят какви са изискванията в други транспортни фирми.Който му стиска да кара по 18-20 часа на денонощие и след 3-4 часа сън в автобуса да тръгне отново да вози пътници и да си получава парите с 6 месеца закъснение ще му кажа каде да отиде.Ако реши да напусне,сбогом на командировки и заплати за 5,6 месеца които са от порядъка на 3000 лева+гаранция от 2000 лв..Не забравяите никога поговорката : Ръка която Ви храни се целува,а не се хапе.Успех на недоволните.....................