ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

и вие от шанс 99 сте прецакани сас работното ви време по 15-16 часа за 35лева

Колеги напълно ви съчустваме.Ние сме по добре заплатени от вас и затова правим всичко за нашите работодатели.От няколко месеца отношенията между водачите на еггед и шанс са по добри.Борете се.Ние сме с вас.Успех ! ! !

ГОСПОДИН СОБСТВЕНИК НА ФИРМА проблема на БГ работодателите е че сепишат за бизнесмени но така не се научиха какво е бизнес  20 години преход и само само чалъми не уважават труда на работника не си даржат на думата и так далее Румъния е по добре да не говорим за другите

маи несте  разбрали. това  вече  е  часна  фирма и неможе  всеки  даси  прави  каквото  си  иска.които  негомарзи щте  има  пари.

Скъпи работници и служители на фирма ЕГГЕД само едно искам да ви кажа. Като собственик на не много голяма фирма,никой не може да ми се меси в работата колко ще давам на работниците,къде ще ходя и колко коли ще си взема на лизинг. Не държа никого насила  във фирмата така ,че на когото не му изнася прав му път. а вие скъпи от ЕГГЕД като не ви харесва там защо не си ходите,а само лаете в този форум.

Грешиш, аз нямам нищо общо с администрацията в ЕГГЕД не съм от фирмата ви..

Престанете всички от EGGED RUSE да говорите зад гарбовете на другите и вместо да се занимавате с глупости и да пишете във форуми по добре си го кажете лично,а не целия град да чете това и да ви се смее.Гледайте си работата,а не работата на другите и не бадете глупави,защото кондиктори и шофьори говорят зад гърба на шефовете си докато работят и не се сещат че роднини на управата патуват и ги слушат.Кондуктори и шофьори не говорете че управата не си върши работата,защото вие минавате и заминавате покрай  спирките и дори не спирате.На мен лично ми се е случвало няколко пати,затова няма как да го отречете.Ако всеки си гледа неговата работа и не се бърка в работата на другия,ще бъдете много по добре.

Стига бе-една жена.Ти 100% си от администрацията на еггед.Всички добри мнения са писани от администрацията на еггед.Боли ви като четете истината.Но защо не се замислите ние работниците дето години наред сме унижавани и експлоатирани като роби-ние които носим приходите на еггед докато вие се напивате на дунавско село и правите скандали и сеири на деня на транспортния работник,ние глупавите и некадърни според вас работихме.Според вас ние вечно крадем.Крадат кондукторите и администрацията,но не и ние. Нали заради кризата намалихте заплатите и класовете.Защо вие харчите безразборно пари за банкети,екскурзии и ново обзавеждане.Защо назначихте по 2-3 началника на едно работно место.Криза е за нас,но не и за вас.Ангел който Г-н Николов му има голямо доверие се изпусна и каза какви са били коментарите на последната разпивка.Господин"Х"не си прав дето пишеш че Ангел и другите колеги ни пържат.Ти не ги познаваш достатъчно.Да бъдем едини,ако искаме постигнем нещо.Докато в еггед работят хора като : Шаханов,Валачев и Харизанов всичко ще върви назад.Едно ще Ви кажа-с това дето сте го започнали нищо няма да постигнете.С ватмани и шофьори няма да успеете с наказания.Всеки който е недоволен от своя работодател не работи за него,а за конкуренцията.Искрено желая нещата в еггед да се променят и работата да потръгне.

Господин НИКОЛОВ ако желаете ЕГГЕД РУСЕ да го ИМА не стоите в ВАРНА  махнете ГОСПОДИНОВ ШАХАНОВ и затворете тази пропаст която саществува между администрациа и персонал  и защо назначихте толкова шефове в условиа на криза

ватманите  маи  са  прецакани  от   коиндукторите   и  почнаха   да  пеият кои  кво  прави . това  искаха   нчалниците в  еггед.