ЕГГЕД Русе АД /img/frontend/nomap.png"

ЕГГЕД Русе АД

Гледам,Гледам и невярвам на ушите си както казва един велик професор ама май в този ЕГГЕД и шофъорите толкова работят с желание щом намират време да плюят като гледам и самите себе си даже.Наблюдението е такова на доста хора, а първо погледнете във вашия двор,пък тогава в двора на комшията.А и да знаете няма доволен шофъор колкото и да им е мъка да са учили за нещо друго като професора току виж са застанали до него а определоне сте като него сега.Успех

Това вече е друго нещо.Форумът започна да става интересен.Сигорен съм че 99% от работещите в ЕГГЕД са недоволни от отношението на преките им началници към тях,нищожните пари които им подхвърлят за хамалския труд които дават от себе си.Шофьори и ватмани по цялден возят пътници изнервени до краина степен от проверяващи които се чудят за какво да се заяждат.Защо искате ние водачите да се отнасяме с уважение към пътниците,а вие се държите така с нас.Започвам да си мисля ,че Г-н Николов умишлено държи хора като Шаханов,Валачев и Харизанов за да изнервят ежедневно работниците.А за Харизанов какво ще кажете-не веднъж е лъхал на алкохол при проверки.Браво на момчетата и момичетата от вимес.Отнасят се с уважение към пътници и водачи и в същият момент са стриктни и безкомпромисни към нередовните.Колеги ако бъдем едини ще успеем.А ние не искаме много.По добро отношение към нас и по добро заплащане което заслужаваме.Колеги пишете във форума за всички нередности в ЕГГЕД.Нека целият град Русе знае за нашите проблеми,но моля ви не използваите нецензурни думи.Този форум се чете от много хора.Днес млад мъж с приятелката си на слизане на спирка СБА ми казаха че четат форума от две седмици и са възмутени че ни управляват такива хора.На следващото събрание нека бъдем по едини и да си търсим правата.Ние имаме и права а не само задължения.Не може шофьори ватмани и кондуктори да бядем миячи чистачи и общи работници.Ние не сме роби на евреите.

Абе еггед до кога ще ни се пречката по пътищата ще ви скапем от проверки и обаждания дето не си спазвате разписанията дано ви резнат по някой лев от заплатата че да се научите как да карате.

мисля че всеки трябва първо да погледне себе си своите недостатъци и тогава да търси кусури на другите. Чета форума ви от няколко дни и не са хубави тия работи които се пишат..... помислете си.... хора!

Хора от ЕГГЕД знаете ли че жената е права.Никой не харесва началниците си аз също и моите са като вашите ама има една приказка, че може да имаме и по-лоши от тези. Успех!!!!

Какво е това нещо бе хора, защо се ядете така вие ??? защо обвинявате за всичко началниците си , ами че то който и да е началник пак няма да сте доволни все ще му намерите недостатъци. недейте така  хора сте....

каде  са началниците в  това  еггед . по  какви  критерии  са  тези кондукторки  назначени  .може  би  тест  за  интелигентност.или можеби по тест за барзо  билетче - свито. по  мудни бабички ниамате ли , красавици  от  всиакаде. егати излагациата сте.

Господа, всички Вие които пишете в този сайт,как може да сте толкова неграмотни. Една дума неможете да напишете правилно,а само обиждате. Изобщо знаете ли как се работи в чужбина.Там хората искат работа и плащат за да работиш. Кажете ми кой шофьор си спазва тук часовете на тръгване от крайните спирки, а да неговорим за културно обслужване и скапани превозни средства които се движат из улиците на Русе.

Наи после излязоха истините за ЕГГЕД.Като и видиш старите автобуси и заплатите на работницийе в ЕГГЕД представете си кои ги управлява.Пишете господа работници.Ние ви пфдкрепяме.

Зная какви са изискванията в израел.Големи изисквания-големи заплати-умни упражници а не бивши воени и ватмани.Тук се говори за некомпетентни управници които си мислят 4е еггед е казарма или цирк.Вала4ев гледаи си централнайа диспе4ерка и не пиши глупости.