Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

Г-н Ненов,. забележете в колко часа сутрин Силвия зарежда хората си.Значи тя се мотае до 8.20-8.30.След това великите ОТК се ветреят до9.00 иплатките идват при нас чак в 10 часа.Ако ли пък Сашо се е отплеснал с еврофутбола забравете и за нарязани компоненти.По някой път хората от насищането работят и в обедната почивка,защото Силвия не иска или не може да Ви обясни .нещо.Има платки на които може да им се вдигне нормата (КАНТЕЛО(за сметка на ЕЛЕКТРОНИКАТА.Защото разликата между поставянето на един фастон и един грец е голяма,а се изчислява все време за поставяне на конпонент.Искренно се надявам,чеможе нещо да се промени за добро на работниците.Все пак и те са хора .Нали=                                                                                                          с уважение;Албена

Г-Н Ненов ,определено промените на някой хора не им харесват.Много бих се радвала ако обърнете още малко внимание на насищането.

Положението наистина е плачевно в тази фирма и не трябва сано да се пише, а да се предприемат някакви действия. Докато не се вдигнат всички и си кажат публично мнението нищо няма да се промени. Само с плюнки не става. Защо не питат как живеят хората на несец с 300-350лв. Нека им дадем сано за един месец тези заплати, пьк да ги видин какво ще направят с тях!!!!

Тая фирма за нищо не става.Към всички млади хора;НАПУСКАЙ ТЕ.Тази фирма става само за хора пред пенсия.

пичове ,
упорито трият всичко с името Христо Ненов
явно човека почна да чете форума
и много се нерви
дааааааа

Здравейте, имат обява за  Мениджър производствено качество за гр. Пловдив - http://www.jobtiger.bg/showJob.php?job_id=68820&ln=2 нека който знае нещо да сподели за работата, условия, колеги и заплащане.

писна ни от досадни засичания на норми и криворазбрана игра на демокрация.мафията е родена в италия, а не в българия-въпреки добрите италиански учители и техните ревностни почитатели .
аз също сам отвратен от ненов христо, да се бе стоял в тъпото габровско село.

Аз пък съм доволна откакто имаме управител българин
имаме много по голям шанс да се развиваме и да покажем какво можем.
На мен ми дадоха шанс и срещам разбиране помагат ми
така че не се оплаквайте ами покажете че можете
А за информация на невежите малко от кухнята не си тръгнаха свестни ами да се благодарят че ги пусна така без да ги гони
щото заслужаваха друго