Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

nqma mladi hora,samo pensioneri,zaplatata e nai niskata koqto mojej da si predstavi6 480 lv,a otno6enieto e otvratitelno,durjat se s teb kato bokluk, i tova e 100 procenta istina

Брачед ако си мазохист давай хвърляй се смело напред, може и да изкараш месец два. Ако не си даже не ходи на интервю. Пълна пародия е фирмата. Дните на този отдел са преброени. Въпрос на време е да рухне. Скоро си тръгва и последния разбиращ в отдела и остават само уникалните работници. Ако искаш да се учиш на този занаят тук е твоето място. Пълно е с тясни специалисти разбиращи от всичко. От най нишия работник до директорката която пък от своя страна прави всичко по силите си да се отърве от този отдел. Но най добре отиди и виж положението може да се окаже че е идеялно за теб от гледна точка на психологическото ти развитие.

Здравейте, предстои ми интервю за работа като оператор на шприц машина. Да ми кажете каква е заплатата чисто, на норма ли е всичко , смените как са , има ли млади хора , отношението как е . Чета доста негативни коментари тук.
Благодаря

Ей, ахмак, като не ти харесва фирмата, защо си тук! Хората му дават хляб, като на кьорав, а той плюе в кладенеца, от който пие вода! Това се казва непоправимо говедо!

бавно пропада испрата,баба ти нада е в лудницата,любо педала го шибат манафите,и пук кристина я убиха мангалите,роса пък е в женки затвор,там ште пеави оргии безброи,грозни дебели и без зуби тя си пада по йени нали,а пък дишкова я ритна кон в главата,и за тва ште лапа на осрам мадята,а онази русата на здравко сестра му от администрацията да ми го издуха курвата смотана

Глупак си, братле, не можеш да мислиш!Христо Ненов от пет години не е във фирмата и я остави в отлично състояние! От гаражна я превърна в истинска европейска фирма!Само по неговото време се разработи изцяло нов участък, а той работеше там над всеки детайл със сърце и душа, каквито винаги влага в работата!Можем само да завиждаме на хората, които сега ръководи, защото винаги се е отнасял с разбиране към работниците, а когато е имал забележки, ги е отправял чрез преките им ръководители с внимание никога да не засегне нечие достойнство!А некадърниците след него напълно разсипаха фирмата, нали Кръстанова е тук, защо нищо не прави, а фирмата с всеки ден запада и хората масово напускат!За Албена и Джантов няма да говоря, те са само параван, а параванът няма думата.Къде е сега г-н Ненов аз не знам, но ако е в чужбина не съм изненадан, защото тук в България е тясно за неговите възможности и талант на специалист и ръководител!

Ти ли ще кажеш кой къде може да се меси, не си познал! Ето, сега и аз ще се меся, защото това е и моята кухня и искам да знам къде е тоя, който на времето казваше - Тук става каквото кажа аз и на който не му харесва, да си подава молбата ! - за Христо Ненов ми е думата, а сега се е скрил в миша дупка, когато фирмата всеки миг ще хлопне врати завинаги! Сега е важно да го видим какъв е юнак и куражлия! Много е лесно да се зъбиш пред работниците, които са зависими от теб и се трепят за парче хляб!

Не мога да разбера защо се месиш в нашата кухня и защо намесваш човек който явно не познаваш.
Гледай си твоята фирма и вашите проблеми.

Ей, наивници, къде ви е спасителят, на който толкова разчитахте, къде е Христо Ненов, който щеше да ви спасява!Той ли ви заряза или вие него, дори и морална подкрепа не ви оказва, докато летите към пропастта?А той си гледа спокойствието и сигурно вече е в чужбина, не му пука за вас, да не би още да вярвате, че е в оная скапана пловдивска фирма, дето е по зле и от вашата!

znam 4e krisa se e mahnala ,mamka i na tazi gadna kurvetina mnogo q mrazq ,samo da q pipna nqkade.....
4r sa pomiari dadoha mi rabotni drehi vtora upotreba,
a ti stiga si gi za6titaval,