Ай Ти Дабълю /img/frontend/nomap.png"

Ай Ти Дабълю

Бъдете толерантни.Уважавайте възрастните хора,гейовете и лезбийките.Един ден и вие ще станете поне едно от трите.Фирмата си е много добре,като всяка друга фирма има и положителни и отрицателни емоции

Към предходния олигофрен: А ти какво търсиш във фирмата бе, тъпанар! На такива като теб мястото им е в гетото! Мързел, който се е надявал да получи нещо без труд, ама " объркАл си рейса, пич " !Хайде, слизай, че си много излишен!

супер тъпанарска фирма.ни6то не е наред там
беден инвентар,отка4ени бригадири, пенсионери, геиове и лесбиики

Какво е положението във фирмата?

Хахаха по-вероятно е да се криеш, за да не разпознаят в теб колегите ти, че си некадърница с високи претенции и 0 покритие.

Хора, които са дезертирали от фирмата, нямат право да ни дават съвети, защото ние сме тук и ще продължим напред! Живейте си живота, както ви харесва и не се занимавайте с нас, не е далече времето когато ще се върнете тук, както много хора вече го направиха. И няма начин да убиете надеждата ни, тя е жива по вече от три години и става все по силна, а кой клони към лудост е много спорен въпрос, който само времето ще реши. Диана, ти също си анонимна, Диани колкото искаш, а и дали това е истинското ти име никой не знае, а аз ще разкрия своя мотив за анонимност - не желая мнението ми да се приема като реверанс към ръководството, така запазвам свободата си за откровеност и ще продължа да го правя. А ITW със сигурност ще просперира, но за това са необходими РАДИКАЛНИ промени, които ръководството на най високо ниво неминуемо трябва да предприеме! И тези промени съвсем не касаят само заплатите, както някои си мислят, много по съществени и наложителни са промените в управлението! И отново стигаме до това КОЙ е в състояние да реализира тези промени тук и сега! Желая на всички колеги от ITW, които не губят оптимизма си и с които заедно ще продължим напред, много весело настроение, вяра в доброто и светли Великденски празници за вас и вашите семейства! Нека има мир и любов в сърцата ни !

Колко удобно да коментирате анонимно. Смели изказвания, но инкогнито. След като сте всички толкова кадърни и компетентни защо се криете? Незаменими хора, които държат на компанията няма причина да се крият.

Колеги,вашата надежда граничи с лудостта.Да видим ,до момента по-голямата част от хората със стаж 15-20г вече не работят тук.Тези,които рботят тук се „надяват„ ,на чудо.Ех,някои хора цял живот си живеят с тези напразни надежди.Чудеса обаче не съществуват.Някои колеги ползват този сайт за да изливат душевните си терзания и мъката си по Христо Ненов.Този сайт не е за това.Фирмата в момента е по-зле от всякога.Това което предлага е ниско заплащане ,високи норми и очаквания недостижими почти,график който се променя постоянно както е изгодно на бригадирите и фирмата,екип от ”високоинтелигентниразбиращиотвсичко” мениджъри.Наскоро напуснах фирмата,в която работих дълги години и започнах работа в Осрам,както много друго колеги.Съжалявам,че го направих толкова късно.В момента изпитвам истинско облекчение и чувствам,че огромен товар падна от плещите ми.Моя съвет към всички настоящи и будещи работници/служители на фирмата:Хора,има и други фирми,които ще ви оценят подобаващо.Ще получите уважение и доста по-добра заплата.Тази фирма не е конкурентно способна и не заслужава съвестните и кадърни работници ,които и служиха дълги години вярно.От ден на ден нещата се влошават.Никой не може да го отрече.А това продължава с години.Съжалявам ,но бялата лястовица не се е мяркала тази пролет.

Чукчите обитават крайния север на Земята, живеят в Чукотка, където температурите достигат до минус 50 градуса по Целзий, но нашият чукча не е замръзнал, а е слънчасал и затова не проумява какви глупости говори. Позволява си да дава оценки за околните, но ако може да узнае техните оценки за себе си, ще пожелае да се гръмне и въпреки това си въобразява, че знае какви са възможните решения на най висшето ръководство на компанията - какъв наивник, бих казал дори глупак. И дано способностите на този "генерал" ББ не са като на другия "генерал" ББ, защото тогава ще закрием не само фирмата, но и държавата !Чукча, обръщам се към теб най доброжелателно: не коментирай въпроси, за които не ти достига капацитет, защото ако твоят хоризонт опира само до заплатката, то в тази фирма с вече 25-годишна история работим много хора с по вече от 15-20 години стаж в нея и държим на развитието, на възхода й, за да продължат хора да работят тук с желание и след нас, а в последните 2-3 години сме свидетели само на стремглавото й падение към дъното, което продължава и в момента все по усилено. По тази причина мисля, че имаме право да се надяваме, че един достоен човек с доказани възможности ще ни измъкне от тази бездънна пропаст и никой няма право и не може да ни отнеме тази надежда! Най малко ти, чукча, не се и опитвай, няма да успееш!

Ще се изразя по ясно понеже не сте много интелигентен колега.Хората,от които зависи кой ще бъде директорът на Ай ТИ Дабълю не биха наели Ненов обратно.Редът,който цареше по негово време е вече мит.За мен е важно да получавам договорената си заплата на време,а вас като ви интересува само Ненов отидете да го потърсите някъде другаде.Ненов не съществува вече.Отворете си очите.Следват минимум 2 3 год с генерал Б.Борисов.Това е реалността без значение дали ви отърва или не.