Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

Хайде наслука колеги,

Да ни е честит поредният временен директор.
Започват поредните експерименти затяйгайте коланите няколко месеца или година/и кой знае?

Явно нашият колектив пак изтегли късата клечка с топ мениджър от фирма която е успял да "оправи", справка форума на "ЛЕМ България ЕООД" какво да се прави не ни върви и това е.

Жалко, че опропастиха фирмата, явно не ни мислят нищо хубаво

Няколко думи към "висшето" ръководство
Колкото и да правите мили очички и изкуствени усмивки все тая, свикнахме Ви и даже ни е забавно когато се правите на палячовци.
Правете го по често да има с какво да се забавляваме.

Наслука!!!!!!

Да отговоря на новия работник : увеличение на програми винаги е имало, най-силните периоди са между май и октомври; така че хаоса едва ли се дължи на увеличени програми.
Преките ръководители се стараят или са некомпетентни??? Те че са некомпетентни е вярно, но хем ги хвалиш че се стараят, хем некомпетентни

Здравейте, аз съм нов служител във фирмата. Не познавам г-н Ненов, но виждам хаос, въпреки усилията на преките ръководители. Това на завишениите поръчки ли се дължи или на тяхната не компентеност????

Хей, колеги, не се престаравайте толкова в несъгласията за завръщането на г-н Ненов в ITW ! Това зависи от него, не от нас ! И предполагам, че неговият отговор е по скоро не ! А, ако питате мен, тази фирма отдавна не му подхожда, не му е по мярка, не съответства на неговия мащаб на действие и на възможностите му, които са много по големи ! И ако все пак реши да се завърне, знам че за отрицателно време ще я превърне в истинска блестящо просперираща фирма, в едно малко, а защо не и голямо бижу ! А не както е сега - пълна анархия и никаква работа, а хората напускат ! Но на много от вас ви треперят мартинките при мисълта за неговото завръщане, нали ! Защото тогава ще има яко бачкане и желязна дисциплина, няма лабаво !Аз се моля да имаме този късмет г-н Ненов да се завърне, защото само той е нашето спасение ! За мен нещата стоят така, въпреки че много не вярвам, но дано това да се случи, а не знам как е за вас ! Всеки сам прави своя избор, но трябва много да се мисли за доброто на фирмата и всички нас ! Бъдете здрави !

Ал Капоне, ти явно не познаваш г-н Ненов, след като за теб той е "този", защото той съвсем не е "този", а е единствен, изключителен и САМО той може да спаси фирмата, това си го набийте в главите, ако мислите за доброто на ITW ! И ако реши да го направи, нищо не може да го спре, но аз съм скептик за това дали ще пожелае, защото сигурно има основание да бъде обиден и да не го интересуваме ! И все пак той много държи на фирмата, в която е вложил част от себе си и особено на хората в нея, затова аз имам надежда !

Как няма да напускат хората?Естествено,че ще напускат.Работниците вече не знаят събота ли е ,неделя ли е ,вторник ли е?Условията за работа продължават да се влошават.Фирми,като ОСРАМ предлагат 50% по-висока заплата и по-малко напрежение.Всеки човек търси по-добри условия на труд.Тази фирма се превърна в един бардак.И забравете за този Ненов.Ако се върне ще му побелее косата.Трябва да изхвърли половината управленски кадри от тази фирма.

Искам да изразя становище относно мнението на електронкаджията : Фирмата си имаше най-перфектния директор, когото бихме могли да си представим, но след като не успяха да го задържат, защото не позволяваше да бъде манипулиран и да го ползват като марионетка, а отстояваше твърдо интересите на фирмата и на работниците, сега вече три години и 4 - 5 месеца, но особено през последните две години се лутаме без цел и посока !Само г-н Ненов би могъл да спаси фирмата и колкото по скоро най висшето ръководство разбере тази безспорна истина, талкова по добре ! Друг е въпросът дали ще успеят да го убедят да се върне, за да ни спасява, но би трябвало да положат за това максимални усилия !А колкото до Гергана и Рени - да, прав си, колега, те не само не са полезни за фирмата, а са много вредни. И особено Гергана считам, че работи за чужди интереси, като саботира работата и по всякакъв начин работи за това хората да напускат и да потърсят работа другаде. Тази е причината и за масовото напускане в последно време. И още нещо много важно - допускам, че Гергана и Рени се държат по този начин, защото завиждат на професионалното израстване на Албена и се стремят да я саботират по всякакъв начин, защото виждат че Албена е много перспективен ръководител, който има потенциал за израстване. Ако от ръководството се огледат по подробно, ще видят че около Гергана и Рени има и други саботьори ! Именно затова считам, че само г-н Ненов може да овладее бързо и цялостно тази ситуация ! Това няма да му отнеме повече от 1 - 2 седмици ! А след това ще настъпи порядък, дисциплина и комфорт за работа във фирмата и всички ще ни завиждат !

Уважаеми колеги от личен състав,

След като фирмата върви толкова добре бихте ли ни просветили
Защо пак започнаха да напускат масово хора?
Никой от ръководството ли не вижда какво става в производството, какъв хаос се вихри през последните две години.
Няма ли да свършат мъките ни толкова дълго чакаме вече?
Явно не можете да ни намерите директор който да се справи с положението така, че сменете най после Рени, Гергана та да спре това напрежение.

Успехъ :):):)

Към Лора клиент: В тази фирма, която по ваше мнение " за нищо не става " работим по вече от 350 човека, някои от които по 20 години и се чувстваме прекрасно! Така че нищо друго не ви остава, освен да завиждате! Ха, ха, ха !

Към Лора клиент : Госпожо, не сте се запознала с правилата за писане на мнения ! Съгласно тези правила мнения с крайни / екстремни / оценки се елиминират, защото се считат за несериозни ! А от вашето мнение прозира единствено женска злоба и завист на човек, чиито опити да прецака опонента не са се увенчали с успех ! Нашата фирма е изключително коректна към клиенти и партньори, а вътрешните ни проблеми / доколкото ги имаме, къде ли ги няма / вие не познавате, за да ги коментирате, а и не са ваша работа ! Запазете си мнението за себе си, нас не ни интересува, защото не сте обективна, ние бихме приели критика, но само ако е градивна и не отразява болните амбиции на неуравновесени хора !