Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

фирмата е много зле,за ни6то не става

Успехите ние си ги имаме, въпреки Георги Тодоров. И те ще бъдат все по големи, защото той едва ли ще остане още дълго тук. Нашите работодатели сигурно вече са разбрали какъв "директор" са назначили и ще вземат необходимите мерки. А фирмата си е много добра и всеки, който я напуска ще съжалява. Разбира се, беше несравнимо по добра с г-н Ненов начело, но с Божията помощ и неговата воля дано отново си дойде при нас и тогава ще сме наистина най прекрасното място за работа. Както е казал тук някой от коментиращите, г-н Ненов е несравним и друг като него няма да намерят !

Откакто видях Георги Тодоров да подскача и танцува,като клоун,разбрах,че съм в цирка.Просто станах на крака и го аплодирах.Успех на всички с такъв директор.

Здравей, АНОНИМЕН. Преди две години бяхме приятели,но твоята ниска интелигентност и свещенна простота развалиха това приятелство. Както и да е искам да те питам сега след като си изля душата във форума: по-добре ли се чустваш,по-спокойно ли спиш,постигна ли душевен мир.Дано сега ти е по-добре.

Явно Веско се е активизирал да си подобри рейтинга и като цяло на шприцаджийте във фирмата.
Гледам че и ЧР помагат за да ти вдигнат имиджа Веско остава да включиш и Алдо и си "отличник".
С две думи да обобщя за Веско:
- големи претенции без покритие
- малко познания в областта на шприцовете основно повърхностни
- на изпита преди време когато създаваха участъка преписваше и си мислеше че Ненов не знае.
- заради това и няколко гафа по време на работа не го направиха настройчик, явно след като си тръгна Ненов успя да се наложи с интригите си.
- като ръководител пълна нула
- яко трябва да се вземе решение не е той човека има мнение но друг да носи отговорността

Отдел шприцове се развива. Правят се сега големи инвестиции за подобряване и автоматизация на процеса. Единствения проблем е, че трябва да разбираш наистина от настройки и темподобни.

Благодаря на хората за написаните мнения.Придобих предатава за какво става въпрос.Имате лунатик за директор,което съм го преживял.Видях че се търси настройчик на шприц автомати и съм заинтересован но малко се рзколебах заради мненията написани тук.Ако може някой да сподели нещо за самия цех шприцове.

Фирмата имаше много успехи.Сега обаче не е така.Един човек буквално унищожи всичко хубаво в това предприятие.Георги Тодоров трябва да бъде незабавно освободен от работа,на всяка цена,преди да е настъпил краят за всички нас.Заради тоталното му безхаберие и некометентност ще останем всички без работа.А фирмата има възможност да процъфти,но не и при това положение.Неграмотен човек с някаква си диплома и никакъв опит на висока ръководна позиция с болно мислене е нещо ужасно.С очите си виждам невероятното падение на цялата фирма.И ме е яд за всички усилия,които съм хвърлил през годините.Ако хванете който и да е обикновен човек и го сложите на неговта позиция съм сигурен,че няма да навреди толкова колкото сегашния ни шеф.Мъчително е когато виждам усилията на много хора да отиват на вятъра ,заради един човек който вземаше нелепи решения.Ние сме сериозна фирма с много потенциал и възможности за развитие.Никога няма да приема някакъв си Мунчо да спира прогреса и да се подиграва с хората.Аз съм убеден,че ще дойде денят в който ще изпратим без почести нашия ”скъп” господинчо и ще настъпи пълно успокоение за всички.Тогава ITW ще може да продължи да развива потенциала си и нещата ще се наредят и ще бъде едно прекрасно и направо идеално място за работа.

Съгласна съм с последното мнение на Христо Иванов и се радвам, че е осъзнал грешките си, дано не ги повтаря на следващото си работно място. Явно първото му мнение е резултат от обида и афект, защото както се вижда е много честолюбив, но няма защо да се обижда, след като и сам признава, че напълно си е заслужил съдбата. А за Георги Тодоров или т. нар. Жорко / защото е инфантилен и никой не го приема сериозно / е напълно прав. Този човек за съжаление е само набеден за директор, но съвсем няма необходимите качества. Той е тук от около две години / март 2015 год. /, а не три, но и за това време успя да направи достатъчно поразии и само на г-жа Кръстанова дължим това, че поразиите не са повече.Надявам се, че Г. Тодоров скоро ще бъде отстранен от фирмата поради некадърност и за нанасяне на съществени вреди. И дано следващия Директор на фирмата бъде много внимателно избран и с необходимите качества.
Предполагам, че никой от работодателите ни в Америка не чете нашия форум и едва ли ги интересува мнението ни, но аз бих им казала, че само г-н Христо Ненов отговаря на всички изисквания за тази позиция и дори ги надхвърля! И единствено той за цялата история на фирмата е допринесъл твърде много за нейното техническо и технологично израстване, за разширението на номенклатурата, както и е направил много подобрения в интерес на работниците. Да, много е взискателен и строг и това на някои хора не им харесваше, но който много дава от себе си има право и много да изисква.
И за просперитета на фирмата най добре би било, ако на най високо ниво успеят да го убедят да се върне при нас, защото другият вариант е да го клонират / шегичка, разбира се /! Но това, че г-н Ненов е единствен и неповторим и втори като него няма да намерят, съвсем не е шега! А ако някой му е завиждал на успехите и му е подливал вода, то значи този някой е вредил на интересите на фирмата и на работата и трябва да бъде отстранен този вредител, където и да се намира!

Фирмата е едно прекрасно място за работа.Заплатата се плучава редовно,когато се нуждаеш от отпуск,никой не ти прави проблем.Съвестните работници,кито се стараят се ценят,а за такива като мен,които за всяка своя грешка обвиняват други хора ,не са толелирани.За всички проблеми създадени от мен обвинявах всеки друг ,но не и себе си и минавах между капките.Така е било преди,така ще бъде и за напред.Подведох толква много хора,но не се чувствам виновен защото съм безсрамник.Фирмата ми даде много шансове ,но не оправдах очакванията и.Не си заслужавах заплатата,но все пак я получавах,понеже фирмата е изключително благородна,за което съм благодарен на всички.Смятах да е карам така до пенсия,минавайки между капките,но уви,хванаха ме.Колегите са виновни за това,а и мениджърите също,дори извън фирмата има виновници за това.Аз съм най-добрият работник!Защо никой не го оцени това?Защото съм лъжец и лицемер.По-добре да накажат друг колега заради моите грешки ,от колкото аз да си призная вината и да поема отговорност за собствените си грешки.Как може Георги Тодоров ,който е директор предприятие 3 години да разсипва фирмата,да разхищава огромни количества финансови средства безцелно.Заради него напуснаха много ценни кадри с дългогодишен стаж и много опит,буквално заради това,че г-н Директорът не си мери приказките.Всичките му действия са припряни и недообмислени.Държи се като малко дете,което е пуснато на детската площадка.Няма взето дори едно смислено и адекватно решение за тази фирма.Как може този човек все още да е на най-виската позиция във фирмата,а мен да ме освободят от работа?Какво толково е станало?Никой не е умрял,заради мен?Не съм виновен за нищо!За всичко е виновен той,Георги Тодоров.Заради него и аз не работя вече тук.