Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

Здравейте! Няма да коментирам мнението на човек на който самочувствието е 7пъти по–голямо от възможностите му. Само искам да кажа на всички кандидати за работа в фирмата, че всеки уважаваш себе си човек не би трябвало да обръща внимание на коментари независимо дали са положителни или отрицателни. Ползвайте принципа– дойдох, видях, изпитах, оцених. Защото минусите за един може да са плюсове за друг и обратното. За управлението на фирмата мога да кажа че мениджърите дават всичко от себе си за да може фирмата да продължава да се развива.

В сравнение с други фирми тука става за работа. Бачкането е много от гледна точка на това че има бъдеще. Управлението малко куца но са млади и още се учат. Може би трябва да вдигнат малко заплатите и ще стане още по добре. Доста от хората които напускат го правят заради заплатите. Сигурни но все още ниски за бранша.

Не познавам въпросният технолог лично но съм чувала из фирмата само добри отзиви за него. Бил много взискателен но това не е лоша черта. Познавам обаче госпожа Веселка Кръстанова и съм убедена че тя протежета няма. Факт е обаче че тя както и г-н Ненов са хора които въпреки високите нива на управление могат да си позволят да уважават обикновения работник. За съжаление обаче Ненов го няма и сега госпожа Кръстанова е единственият човек който крепи и помага на фирмата да се развива в добра светлина. А така нареченият директор Георги си е просто малкия Гошко който не знае още дали е на ясла или в училище.Дано скоро го махнат защото той забавя развитието на фирмата. Относно работната обстановка почти всички управляващи кадри се стремят постояно да е подобряват и да става по-благоприятна. Ако искате да работите ден за ден това не е вашата фирма. Тук всички работим за по-добро и успешно бъдеще.

Аз съм от един месец в тази фирма и мога да кажа само-искам да се пенсионирам в нея . Стига да има здраве и дълъг живот.

Мисля, че мнението публикувано по-долу е израз на заяждане на междуличностна основа и не трябва да му се обръща внимание ! Г-жа Кръстанова няма протежета, защото оценява хората само по техните действителни качества ! А фирмата е отлично място за работа и предстои да става все по - добро, аз съм тук вече 15 години и бих останала още толкова, ако е рекъл Бог, така че на всички търсещи работа с чиста съвест казвам : заповядайте !

Относно мениджмънта просто няма такъв лош коментар писан някога някъде но ще го спестя от култура. Фирмата все още се държи благодарение на г-жа Кръстанова. Относно пластмасите върнаха някакъв работник който бил напуснал и сега там са добре. За така наречения отдел Пазарджик(арилукс) там нещата също се оправиха има нови линии и доста работа както и спокойна обстановка. Но при запалките и крайния контрол нещата все още са кошмар. Няма кадърни ръководители и като има проблеми всички си мият ръцете с другите. Никой не застава пред проблемите да ги реши. Работи се с некачествени материали- например криви фастони а изкарват работника виновен, че не си прави нормата. Кога пак нещата ще се стабилизират в тези отдели само един господ знае.

Не започвайте работа в цеха докато там са "ТЕНОЛОГА" В. Попов–протежето на Веселка Кръстанова и вярното му кученце Ст. Вълчев!

Благодарим за моралната подкрепа но никой ли нагоре не вижда какво се случва.
Ние нямаме директор, човек който идва на работа в 9-9:30 и не познава продуктите как може да ни управлява.
По време на одита Албена представлявше ръководството когато обикаляха фирмата Жорко даже не се появи.
Колежките коментираха че дори и в този период се е появил след 9 часа.
Постоянно чуваме от бригадите че не взема решения и те не знаят какво да правят.
От известно време общият работник на Гергана търси като луд нагоре надолу понеже тя се държи доста неадекватно.
Моля обърнете внимание да не е поредният общ работник дошъл за кратко. Свестен е и се старае много.

Досега не сме видяла едно нормално решение от Жорко и компания.
Надяваме се с новата година нещата да се променят.

Всичко казано в предходното мнение е вярно и точно. Мисля, че ако фирмата е стабилна и съществува въпреки всички сътресения, дължим това на г-жа Кръстанова и тя няма да допусне да ни затворят. Има надежда да тръгнем нагоре и много неща да се подобрят, но затова сигурно ще настъпят промени, които ние няма как да знаем, защото се извършват на много високо ниво. Не губете надежда, мисля че доброто предстои, а г-н Ненов да е жив и здрав и дано не ни забравя, а ние никога не сме го забравяли. Той е изключителна личност и не е възможно да бъде забравен, за нас е прекрасен пример, който продължава да ни вдъхва надежди !
А настоящето е пример за това колко различни са хората и как един човек може да доведе фирмата до абсолютен възход и да я издигне във висините, а друг да я срине само за две години, дори и по-малко !
Но нека бъдем оптимисти, мисля че доброто бъдеще за ITW предстои !

За съжаление колеги доброто време явно отмина.
Плюхме Ненов ама направи организация и имаше дисциплина, правила и работа.
Откакто си замина една година всичко вървеше след това вървим само надолу, новото производство и цеха за пластмаси които пусна преди да си тръгне са пред спиране.
Всички знаете, че Арилукса спря.
А сега от две години е пълен хаос новия шеф не знае къде се намира.
Ръководството не вижда ли какво става? не визирам Гошко.
Машините не работят, няма поръчки, а и тези които имаме не можем да изпълним поради "перфектната организация" която цари.
Стига Гошко ни е залъгвал с празни обещания

Надявам се г-жа Кръстанова да направи нещо защото иначе няма надежда

Колеги дайте предложения как да постъпим защото ако продължава така ще ни затворят скоро