Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

Аз не питам колко ще вземеш от мен. Питам какво е положението в фирмата,защото търся дългосрочна заетост. Искам малко да работя без много да се напъвам но за сметка на това поне 15-20години ако може.

Благодаря!

Ако Ви е толквоа скучно и няма какво да правите ,може да дойдете да поработите малко.Но може ли аз да ви доведа във фирмата?Така ще получа 150лв премия ако издържите 6месеца.А ако издържите 1 година,ще получа 300лв премия.Бихме могли да я разделим.Добра оферта е.Напълно си заслужава.

Поканиха ме на работа но чета доста лоши отзиви.
Има ли смисъл да почвам?
оправиха ли се нещата във фирмата
Разбрах че имате пореден нов шеф по добре ли е или става по зле

Благодаря Ви

Бъдете толерантни.Уважавайте възрастните хора,гейовете и лезбийките.Един ден и вие ще станете поне едно от трите.Фирмата си е много добре,като всяка друга фирма има и положителни и отрицателни емоции

Към предходния олигофрен: А ти какво търсиш във фирмата бе, тъпанар! На такива като теб мястото им е в гетото! Мързел, който се е надявал да получи нещо без труд, ама " объркАл си рейса, пич " !Хайде, слизай, че си много излишен!

супер тъпанарска фирма.ни6то не е наред там
беден инвентар,отка4ени бригадири, пенсионери, геиове и лесбиики

Какво е положението във фирмата?

Хахаха по-вероятно е да се криеш, за да не разпознаят в теб колегите ти, че си некадърница с високи претенции и 0 покритие.

Хора, които са дезертирали от фирмата, нямат право да ни дават съвети, защото ние сме тук и ще продължим напред! Живейте си живота, както ви харесва и не се занимавайте с нас, не е далече времето когато ще се върнете тук, както много хора вече го направиха. И няма начин да убиете надеждата ни, тя е жива по вече от три години и става все по силна, а кой клони към лудост е много спорен въпрос, който само времето ще реши. Диана, ти също си анонимна, Диани колкото искаш, а и дали това е истинското ти име никой не знае, а аз ще разкрия своя мотив за анонимност - не желая мнението ми да се приема като реверанс към ръководството, така запазвам свободата си за откровеност и ще продължа да го правя. А ITW със сигурност ще просперира, но за това са необходими РАДИКАЛНИ промени, които ръководството на най високо ниво неминуемо трябва да предприеме! И тези промени съвсем не касаят само заплатите, както някои си мислят, много по съществени и наложителни са промените в управлението! И отново стигаме до това КОЙ е в състояние да реализира тези промени тук и сега! Желая на всички колеги от ITW, които не губят оптимизма си и с които заедно ще продължим напред, много весело настроение, вяра в доброто и светли Великденски празници за вас и вашите семейства! Нека има мир и любов в сърцата ни !

Колко удобно да коментирате анонимно. Смели изказвания, но инкогнито. След като сте всички толкова кадърни и компетентни защо се криете? Незаменими хора, които държат на компанията няма причина да се крият.