Кафе - сладкарница Неделя /img/frontend/nomap.png"

Кафе - сладкарница Неделя

Здравейте! Реших да споделя мнение. От 2 месеца чакам за позиция в една от сладкарниците, за барманка или сервитьорка, в крайна сметка - барманка.
В даден момент най-накрая отидох на интервю, като се оказа, че някой вече ме е изпреварил, а бяха минали едва 20-30 минути от началото на часовия диапазон за интервюта.
Оставих телефон за връзка, ако евентуално момчето/момичето се откаже и мястото се освободи.
Иначе казано, бях уж сигурна резерва.
Минаха две седмици и така разглеждайки обявите в jobs.bg, попадам на една от тези на Неделя за същото място - отново Барман/ка.
Бях изключително разочарована от това, че са ме пренебрегнали, пропуснали, забравили и са решили просто да пуснат обява, без да потърсят "резервата" си.
Като цяло прочетох и чух отвсякъде какви ли не негативни коментари относно въпросната Кафе-сладкарница, начинът им на работа, глобите, интригите и се чудя дали изобщо заслужават вниманието ми.
Като клиент може и да се чувстваш ок, тортите са супер, но като кандидат за работа със сигурност положението е под всякаква критика. Тези хора нямат уважение и разкарват другите като маймуни.
Никой не би могъл да ме обори в това, като коментар.

Здравейте! Попадайки случайно в този сайт, реших да проверя, какво пише за мястото, в което работя. След като прочетох коментарите, не мога да проумея, на каква жлъч и злоба са способни определени хора. На 100 % се подписвам под мнението, че нищо от написаното по- горе не отговаря на случващото се във веригата сладкарници. Аз съм служител на фирмата от почти три години и мога спокойно да заявя, че условията на работа, отношението и качеството на предлаганите продукти, не само са отлични, а и постоянно се развиват и усъвършенстват. Името на сладкарниците, е свързвано с качество, стил и не случайно е една от най- успешните вериги в България, повече от 20 години. Веригата ни предлага на нас служителите обучение от външни фирми, с което се цели подобряването на обслужването и изграждането на различни умения за по- добри условия за работа, както за клиентите ни, така и за самите нас- служителите на фирмата. Получаваната от мен заплата, е приблизително 1200 лева... Това в редица коментари бе наречено "мизерно", имайки предвид цялостното състояние в страната.
Горещо приканвам всеки, който има желание за работа, който е готов да работи качествено, но и да бъде възнаграден качествено, да заповяда в сладкарница Неделя.
Още веднъж аз се казвам Стилиян Кръстев, работя в сладкарницата на булевард Александър Стамболийски, не стоя под знака "анонимен", който се съмнява в казаното по- горе, може да заповяда и още веднъж да потвърдя казаното от мен пред него.

Ангел, пич, за коя сладкарница Неделя да става въпрос - за всичките, то собственика е един и същ. Бягайте от това място, нека си бачкат само роднините на собствениците и сами да си останат там.. мизерки....

Пичове за коя сладкарница неделя става въпрос

Изключително нагло обслужване! Излючително мръсно място, хигиената е под всякаква критика!

Обръщам се към персонала там: момичета изключително неприятно е, когато в последния момент се сещате /чак когато клиента е влязъл/ че имате задължения да почистите единствената свободна маса в сладкарницата! Хигиената не е на ниво, ХЕИ трябва да Ви скъса от глоби! Лека вечер.

Работих на това място за съвсем кратко време, но не ми беше нужно повече за да разбера колко вредно е за един човек да прекарва там целия си ден. Заплащането е твърде ниско за всичко, на което бихте били подложени. Не може за цял работен ден да нямаш право да излезнеш в обедна почивка. Представете си - отивате на работа и стоите гладни цял ден. Дори вода не можете да пиете. Ако нямате късмет ще ви лепнат на витрината отпред да стоите прави и да посрещате клиентите. Краката започват да ви болят, имате нужда да поседнете, когато няма хора, но няма да ви бъде позволено. Иначе по - старите там си правят каквото искат, гледат да експлоатират по - новите. Облеклото е под всякаква критика - неудобно, без стил и пошло. Има една глупачка, която е с червеникава, кестенява дълга коса, изглежда като анорексичка - тя е много злобна, работи там от много дълги години. Олицетворение на простотия, селски манталитет и арогантно отношение. Най - голямото ми удовлетворение е че тази малоумница все още работи там и прислугва на хората.

Отношение към персонал - недопустимо! В 21  век и да нямаш право да се нахраниш или да поседнеш за 5 мин е повече от недопустимо! Оправете си цялата фирмена политика. Персоналът са хората които вадят на Вас управителите заплатите! Толерират се хора без собствено мнение,лесни за манипулация и интриганти. Управлението във Варна - под всякаква критика.

Искам да изкажа и моето мнение за тази верига сладкарници.
Всичко написано което прочетох е абсолютна истина.
В 21 век живеем и да  нямаш право на почивка за да поседнеш или да се нахраниш?
Политиката на фирмата е много лошо и неправилна. Отношението към персоналът е повече от недопустимо. Персоналът са хората които вадят на Вас Управителите заплатите.
Толерират се хора - интриганти, без собствено мнение, лесни за манипулиране и страхливи.

И какво - после като си търсите нормална работа и в СВ-то да ви пише "общак в сладкарница Неделя"? Много бързо след като напуснах оттам го изтрих от автобиографията си. Защо да не бачкате в офис на стол като нормален човек, да ви вкарате висшето в употреба и да получите уважение за качествата си? Не правете тази грешка да отидете да работите в сладкарничката, истина е че нямате обедна почивка и бачкате като луд, а санкциите са много, на сервитьорките - ако маркират нещо грешно после го плащат, на момчетата на бара, ако отрежат някое парче на криво после го плащат на цена като за клиент.
Викат те в една стая и ти броят стотинките всеки ден, мизерна верига!!!
По - лош начин на управление, отношение, заплащане и всичко останало не е имало до момента! Ако можеше и сто минуса щях да дам!