OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

всички касиери си искарват допалнително пари като пишат фактури и да не се оплакват че са им малко парите докаряат си добри пари

Като видях колко хора са недоволни се питам - дали има някакъв отзвук във фирмата, т.е. - дали някой от ОМВ е прочел писмата им и е отговорил. Аз имам съвсем пресен случай от вчера - зареждам си дизел, отивам да плащам и на касата ми съобщават крайно нелюбезно,впрочем, че терминалът за картата ми не работи. Ами ако нямам пари в брой? Започва 10 минутна разправия, и в крайна сметка, крайно възмутена плащам. Обаждам се на телефона за оплаквания. И о чудо! Още днес ми връщат обаждането с извинение, разследване на случая и т.н. Най-интересното е, че единият служител ми обещава компенсации за преживяното неудобство, но вторият, на когото съм прехвърлена ме залъгва с голи извинения и нищичко за компенсациите! Явно си ги прибират те!

Редовн клиет съм на бензуностанция ОМВ Чародейка.Разбрах ,че на целият персонал не са изплатени заплатите.Това е недопустимо няма ли кой да контролира тези неща или всеки си прави каквото си иска.Няма ли кой да потърси отговорност на управителя ?Кой ще спре неговата заплата за несвършена работа или несправяне със задълженията си като управител.

БЯХ СВИДЕТЕЛ НА "ОРЯЗАНИ" СЛУЖИТЕЛИ, НА ЦЕЛИЯ ПЕРСОНАЛ СА УДЪРЖАНИ ПО 300 ЛЕВА ОТ ЗАПЛАТАТА, ТЕЗИ ХОРА СА РАБОТИЛИ НА СМЕНИ ЦЯЛ МЕСЕЦ, А СЕГА СЕ ПОДИГРАВАТ С ТРУДА ИМ! ! ! ПОЖЕЛАВАМ ИМ ДА СИ НАМЕРЯТ ПО-ДОБЪР РАБОТОДАТЕЛ!

И на мен ми се случи да ми пипат баничката с ръка. Отвратително е! Писах в книгата за оплаквания и - нищо!
Всичко това се случи в ОМВ Опълченска. Поразрових се в нета и видях, че не съм първи: http://ivomirchev.com/2010/02/omv-не-е-това-което-беше/
Явно е, че няма да съм и последният. Препоръка за ползвателите на ОМВ - бъдете осторожни, обслужването е отвратително и ужасно занижено!!!

Случаят е следния:Спирам вечерта към 21-30 на ОМВ-Дружба-1 да сипя бензин и да хапна една топла баничка.Отивам на касата и плащам бензин и баничка.Първо момчето на касата беше само,след 2-3мин чакане излезе един от тоалетната с парцал в ръка/явно е чистил/.Беше доста мръсен на вид.Подава ми поръчката и аз останах направо вцепенен!!!Изобщо не съм и докосвал прословутата баница пипана от него.Повече никога няма и да спирам там.

Редовна клиентка съм на тази бензиностанция но касиери като Албена-така поне пише на баджа и са позор за ОМВ.Възмутена съм защото на два пъти в бележката издадена ми от нея имаше стоки които не съм закупила.Навсичкото отгоре правейки и забележка че има грешка въпросната касиерка почна да се държи нагло.Недопустимо е такива хора да работят в ОМВ-фирма утвърдила се на пазара като коректна и държаща на името си.

Привет,ето и на мен ми се случи,да бързам за работа и да няма кой да ме зареди..
8.01.2010г.Спирам на 1К.,ОМВ срещу "Петрол"-бОТЕВГРАДСКО ШОСЕ,слизам от автомобила си и се оглеждам-не виждам никой и тичам към касата..."Добро утро,има ли кой да ми зареди?-питам спокойно аз.ОТГ.ОЩЕ ПО-СПОКОЙНО"АМИ ТАЗИ СУТРИ НЕ"Подадох парите и се върнах да се заредя сама-благодаря на бившите ми колеги за ценните уроци от съвместната ни работа.Зредих си сама и тръгнах ВЪЗМОТЕНА-В ПИК ЧАС,НЯМА ФОРТКОРТ.Когато аз работех на въпросното ОМВ,ТОВА НЕСЕ СЛУЧВАШЕ,ЗАЩОТО г-н.Борислав Илиев първо не би го допуснал и 2ро,нямаше причина да е така-персонала го уважаваше.
Искам да "ПОЗДРАВЯ"СЕГАШНИЯ ДИЛЪР-БРАВО НА ВАС,СЪСИПАХТЕ НАШЕТО ОМВ.
p.s.УСПЕХ ДА ВСИЧКИ БИВШИ КОЛЕГИ И ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА И НЕЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ СТЕ НАРАБОТА,А НЕ НА ПОЧИВНА СТАНЦИЯ.Ако не Ви се работи,просто си сменете работното място.На диларите,пожелавам здрави нерви и през новата година.УСПЕХ.

Случайно попаднах на Вашите неволи,но искам да изразя одобрението си за работата на Вашите колеги от гр.София или по точно обекта намиращ се на ул "Черковна" и моста "Чавдар".Там никога немисее налагало сам даси зареждам автомобила.2Винаги служителите са били учтиви и любезни.3Винаги стъклата на автомобила ми са били измивани старателно.И 4.много съм доволен от качеството на горивото,в случая дизелово.

История в 2 части :
Преди- работата беше приятна но много натоварваща имахме много клиенти които с удоволствие се връщаха.Дори цели туристически фирми залагаха на нашето обслужване.Колектива сплотен винаги усмихнат ,жизнерадостен и учтив.Това бе благодарение на страхотното отношение и доверие на управителите и най-вече дилъра ни (представител на фирма Бургас ойл) заплатите бяха редовни и бонусите също.
Сега : Дойде и най-тъжното смяна на управлението.
Разбрахме че фирмата Ирен 09 ни запазва целия колектив,донякаде бяхме щастливи,но в последствие си показаха злините .Толерираха ни за крадци искаха да бъдем пъдари на клиентите и в същото време да ги обслужваме.Започнаха заплахи че кражбите ще ги плащаме дори и в момента на извършването им да си вършим задълженията и да не можем да видим извършването им.Отношението към персонала беше презрително а обръщението беше с думите "моето момиче" твърде обидно за реномето което бяхме изградили като вътре фирмена дисциплина.Започнаха разигравки с заплатите дори имахме договори които НЕ БЯХМЕ ЛИЧНО ПОДПИСАЛИ НО ЗАВЕРЕНИ В НОИ А И СЪЩО ЗАПОВЕДИ ЗА ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ТРУДОВИТЕ ДОГОРИ СЪЩО НЕПОДПИСАНИ ОТ НАС.
ОБИДНО Е ДА РАЗБЕРЕШ ЧЕ В БЪЛГАРИЯ управлението на такава просперираща фирма е на шуробаджанащинския принцип.Понеже въпросния господин Антон новия дилър е познат на регионалната представителка Зоя която има непрофесионални отношения с по-висшестоящия от нея г-н Василев